D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.

Wrocław

Opinie o D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.

offf 2010-12-23 23:16:14
Hmmm, firma w której nie polecam pracować. Szefostwo miłe ale za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia, stała ekipa robi to samo, rotacja nowych straszna, najczęściej z własnej woli rezygnują nawet po jednej godzinie bo wymagają dużo a płaca stawkę niższa niż dla magazyniera. np kierowca ciężarówki, który sam musi złożyć sobie towar a następnie go załadować dostaje 1300 zł na rękę, obiecują, że potem wzrośnie, ale ostatecznie po 3 miesiącach dadzą 1600!!!
. 2011-01-09 22:28:00
Prawda jak nie ma co sie robić to można popracować byle nie słuchać obietnic szefowej i kierownika magazynu bo u nich tak to działa pobiecują z takim nastawieniem ze jak wyjdzie ze sciemniali to zatrudnia noowego i tak w kółko dlatego olewaja nowych
biały murzyn 2011-01-10 21:33:30
To prawda co poprzednicy napisali chociaż muszę jeszcze dodac ze auta którymi każą jezdzic sa w takim stanie ze strach nadają sie tylko do Uniwer-Auto, tylko w miare sprawnymi jeżdżą starzy pracownicy.
batman 2011-02-01 17:11:45
pracowałem tam kiedyś, lipa straszna, kierownik dwulicowy
ttt 2011-09-30 09:33:24
(usunięte przez administratora)z grzybnią, czlowiek zasuwa jako magazynier i kierowca a płacą jak na kasie w biedronce 1300-400 zł, umowa na najniższą krajową, reszta ochłapów do ręki, 7 pracowników i 4 prezesów (na poważnie), ktoś na nich robić musi
zz 2012-09-09 13:28:09
byle co i byle jak, tak powinna się firma nazywac...
cenek 2016-04-21 19:58:23
widzę, że Impuls ma bardzo duży przemiał, jeśli chodzi o ofertę. W sumie dużo tego: "IMPULS Wrocław funkcjonując na rynku przetargowym realizuje m.in,: Wody Mineralne, Różne Produkty Spożywcze, Jaja , Sucharki I Herbatniki; Wyroby Piekarskie I Ciastkarskie". Muszą zatrudniać setki osób
Zostaw swoją opinię o D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.C.H.S. Impuls, Klonowski i sp.