GISPRO Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GISPRO Sp. z o.o.

OA Nowy wpis

Przybliżycie mi jak wygląda proces rekrutacyjny dla programisty i na jakich zasadach działa tryb pracy hybrydowej w firmie. Szkoda, że nie jest zdalny, ale cóż:) Nie napisali w ogłoszeniu ile doświadczenia chcą, myślicie, że dwa lata pracy w IT wystarczy, czy to za mało jednak będzie. No i kluczowa kwestia, co uważacie o zarobkach, potrafią solidnie wynagrodzić dobrego pracownika?;)

Bartek K bo RODO Nowy wpis
@OA

Nic wysyłać nie musisz. Dzwonisz i pytasz się czy jest praca. Każą przyjść, rozmowa. Zarobki przyzwoite, minimalna + 200 zł pod stołem jak wybłagasz. Biorą bez doświadczenia.

Bartek K bo RODO Nowy wpis

Pracodawca dobry, docenia pracownika. Wypłaty na czas, ciekawe projekty. Możliwość awansu. Jak ma się dostęp do auta firmowego można myki robić na paliwie tu tego. W biurze fajne dziewczyny.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GISPRO Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dużo można mówić o gispro, pracowałam tam kilka lat. Projekty bardzo przyjemne, współpracownicy w porządku. Z imprez firmowych to tylko Wigilia. Dofinansowanie (chociaż słabe) do Multisporta. Dostępna prywatna opieka medyczna. Nie jest tak źle, to dość mała firma mimo wszystko. Wszystko sprowadza się jednak do pieniędzy. Większość pracowników zarabia minimalną lub niewiele ponad. Oczywiście najczęstsza praktyka to minimalna plus premia. Bardzo ciężko o podwyżkę. Można się starać, robić wszystko dobrze, a i tak zawsze odpowiedź że "mało jest teraz projektów" albo "no więcej nie mogę dać". Firma dobra podczas studiów ale dziwię się, że są osoby pracujące tam po +10 lat. Dość duża rotacja pracowników. Sporo odeszło w ostatnim czasie. Większość znajomych nie narzeka na pracę tylko na finanse. Sama odeszłam ze względu na to i nie żałuję, ale gdyby płacili odpowiednio to na pewno więcej osób chciałoby zostać. Ja też bym wtedy została :) powinni trochę bardziej pilnować pracowników, bo wielu siedzi i udaje, że pracuje i nikt nic z tym nie robi. Może wtedy hajs by się bardziej zgadzał i byłoby na lepsze wypłaty. Żałuję, że nie płacą lepiej

Pani

Jaka część tego MultiSporta została opłacona? Pytam, bo piszesz, że słabe w tej kwestii dofinansowanie... Czytam, że dostaje się tutaj minimalną i premię. A premia za co jest możliwa? I ile razem z nią można dostać? Z góry dzięki.

@Pani

Z tego co pamiętam to Multisport classic płaciłam chyba 75zl/msc, więc firma dopłaca połowę, chociaż nie orientuję się ile w tej chwili dokładnie kosztuje. Jeśli chodzi o premie... To bardzo różnie. Kierownicy projektów mają wysokie. Zwykłe osoby to do 500zł raczej. Większość osób, o których wiedziałam, że mają premie to były na poziomie ok 300zł/msc. Dostawało się je najczęściej chodząc po podwyżkę, zamiast podwyższać podstawę do dostawało się premię. Czyli trochę na zasadzie, że w każdej chwili mogą ją uciąć. Czasem można było dodatkowo dostać jak była jakaś spina z terminami i dobrze poszło albo na zakończenie projektu, ale to też zazwyczaj nie były szałowe kwoty. Jeśli komuś nie zależy na pieniądzach to firma jest naprawdę ok, ale no podejście do pieniędzy jest żenujące. Firma kupuje sprzęt, inwestuje, na pewno część to jakieś dofinansowania itd a nie mają kasy żeby normalnie płacić pracownikom. Projekty w sumie były dość ciekawe, zależy gdzie się trafiło, ale też dużo monotonni wchodzi po pewnym czasie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GISPRO Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
OS

Zdarza się jeszcze, że G. szuka programistów do aplikacji? Czy ten projekt minął i koniec? Zastanawiam się, czy geodezja jest dobrym pomysłem na przeczekanie słabizny w IT. Jeśli macie wciąż projekty, odezwijcie się, czego się spodziewać?

Kandydat na kandydata

Witam. Jak się pracuje w gispro? Czego absolwent może się spodziewać? Bo z tego co czytam tutaj to masakra.

Bronisław
@Kandydat na kandydata

No właśnie ja też czytałem komentarze szczególnie te dotyczące zarobków i kasa nie wygląda optymistycznie. Ty na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Są nowe ogłoszenia że interesujesz się zatrudnieniem?

Wasch
@Kandydat na kandydata

Wszystko zostało powiedziane, więc powiem krótko, nie warto tu pracować

geodetka
@Wasch

Jak czytam te wszystkie pomyje wylewane na firmę to naprawdę brak mi słów. Jeśli ktoś nie jest w stanie walczyć o siebie to zawsze będzie nieudacznikiem :) Ja jestem zadowolona z pracy, masa różnych tematów, ciąglę się czegoś uczę, możliwości rozwoju nieograniczone. Osobiście polecam :)

geodetka
@geodetka

zapomniałam dodać, że pracuję w dziale geodezji i katastru

Okej
@geodetka

Może jesteś inaczej traktowana, moze udało ci się wywalczyć dobre warunki, ze faktycznie po 8h wychodzisz z biura i nie boli cie spojrzenie innych pracowników robiących po godzinach. Może masz farta, moze jesteś jedna osoba na sto której się udało. Ja tam pracowałem, moi koledzy, koleżanki, koledzy ze studiów. I wiesz co? Mamy się lepiej, mamy dobre miejsca pracy, przyzwoite zarobki. GISPRO to frajernia, może po tylu latach coś zmienili, ale w 2018,2019 to była popelina

Tokarz
@Kandydat na kandydata

No więc tak. Pracowałem w tym przybytku zaraz po studiach. Wrzucili mnie na modernizacje. Praca kompletnie bez sensu. Szło się załamać, przychodzisz rano i sterta papierów i tak codziennie. Jeszcze żeby coś to było sensownego, a to same zawiadomienia, oświadczenia, podpisy i duperele. Nikt nic Ciebie nie nauczy bo wiedzą że zaraz uciekniesz. Na współpracowników nie mogłem narzekać, byli okej. Nic złego się nie działo, ale ten cholerny zastój, Bezsens tej pracy. Kasa słaba, wiadomo po takiej pracy więcej nie ma co się spodziewać. Zrobiłem kurs na tokarki i frezarki i jest lepiej niż geodeta uprawniony. Przed pójściem do pracy w geodezji radzę spojrzeć w lustro i zobaczyć jakie się ma plecy.

aaa
@geodetka

A w jaki sposób walczysz o siebie? Chodzisz po podwyżki albo prosisz o dodatkowe szkolenia? Czy bardziej rozwój poprzez prace? Inni pracownicy też mają takie możliwości? Jak oceniasz?

@Kandydat na kandydata

Praca przyjemna, ludzie bardzo w porządku, kierownicy do dogadania. Pracowałam kilka lat, odeszłam przez finanse. Mimo chodzenia i proszenia o podwyżkę najczęściej słyszało się "to zły czas" albo "mało projektów". Może to i prawda ale firma zarabia, kupuje sprzęt i inwestuje. Mogłaby zainwestować w pracowników. Zero dodatków socjalnych poza pakietem medycznym i multisportem. Pracę wspominam w sumie bardzo dobrze, ale kwestie finansowe - tragedia. Dużo osób ma pensje bliską najniższej krajowej albo najniższą. Najczęściej też jak już się dostanie podwyżkę to jako premia a nie podstawa. Do firmy chętnie bym wróciła ale gdyby pensje poszły do góry. I to sporo.

Ja to tu tylko pozostawie...

''Jeśli nie jesteś doceniany to znaczy, że jesteś w złym miejscu. Nie zostawaj w miejscu gdzie nikt nie widzi Twojej wartości''

Elżbieta
@Ja to tu tylko pozostawie...

Piękny cytat, ale super by było, gdybyś rozwinął go jakoś :P Co takiego firma robi twoim zdaniem, że nie docenia pracownika? O jakie kwestie chodzi? finansowe, czy coś innego jest na rzeczy?

katarinaa
@Elżbieta

Hmm... tu w zasadzie chodzi o wiele rzeczy, chociaż kwestie finansowe, czyli nie oszukujmy się, najważniejsze to jest dno i wodorosty... zarabia się tam w zasadzie na granicy minimalnej za zapierdziel ponad normę, dodatkowo szans na rozwój nie ma żadnych, masz klikać to co ci każą i nie zadawać zbyt wielu pytań, wszystko co robiłam odbywało się w ramach akordu, który z każdym kolejnym projektem stawał się coraz mniej opłacalny. Nie ma plusów pracy w tym przybytku i każdy kto chce znaleźć ciekawe zajęcie w szeroko pojętej branży niech rozejrzy się raczej za czymś lepszym ????

Elżbieta
@katarinaa

Ok, rozumiem :( Ile udało ci się w takim razie tu przepracować, skoro panują w firmie takie warunki, o których piszesz? Atmosfera wśród pracowników, chociaż na plus? Myślisz, że warto tu popracować, chociaż te parę miesięcy, dopóki nie trafi się coś korzystniejszego, czy i tak nie warto?

Głowa_do_góry

Co tu powiedzieć. Zaczęcie pracy w gispro było najgorszą decyzją, a porzucenie eliternej umowy o dzieło najlepszą. Pozdrawiam ludzi klepiących ewidencje i tych przy skanowaniu.

No no
@Głowa_do_góry

Oni oferują umowy o dzieło?

Teresa
@Głowa_do_góry

Na każdym stanowisku jest dzieło czy tylko na jakimś konkretnym? No mi to nie pasuje zbytnio też, taka umowa, więc fajnie naprawdę byłoby wiedzieć.

Grzegorz

Absolutnie

Mac_Allister
@Grzegorz

Witam, Widzę, że jesteś oznaczony jako pracownik, możesz mi zatem powiedzieć czy wszystkie negatywne opinie tu na temat Gispro to ściema? Bez problemu mogę złożyć papiery do Was i dostać na start umowę o pracę i spoko warunki płacowe? Tylko mówiąc o spoko warunkach nie mam na myśli minimalnej + jakaś premia 100 czy 200 zł, tak jak niektórzy tu mówią, ale raczej minimum 4-5 tysięcy na rękę (po badaniu szczecińskiego rynku widzę, że tyle mniej więcej daje konkurencja na początek osobom bez doświadczenia). Proszę o odpowiedź i jeżeli to możliwe, to otworzenie oczu niedowiarkom :) Chciałbym po prostu jako absolwent przyjść do pracy, gdzie dostanę umowę o pracę, powiedzmy ok. 4,5 tysiąca na rękę na start, pracować uczciwie w biurze lub najlepiej z domu przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin

@Mac_Allister

4-5 tysięcy na rękę? Proszę o wskazanie firm gdzie są takie wynagrodzenia, które oferują absolwentowi takie wysokie zarobki ;)

@Teresa

Nie na każdym stanowisku jest umowa o dzieło, bardzo dużo osób ma umowę o pracę.

Mac_Allister

4-5 tysięcy to jest taka niewyobrażalnie wielka kwota? Bez podawania nazw, ale zapewniam, że w Szczecinie dla dobrego GIS-owca po studiach (nawet jeszcze w trakcie) praca za 4 tysiące to raczej standard, może z wyjątkiem urzędów, ale wiadomo jak to z nimi jest. Mam wiedzę o przynajmniej 3 firmach, wszystkie mają swoje biura w okolicach centrum ;) Rozumiem, że dla "standardowego" absolwenta jest w Gispro przygotowana raczej oferta na poziomie umowa o dzieło + minimalna krajowa z ewentualną opcją na pracę zdalną? Nie ukrywam, trochę mało konkurencyjnie, a opinie dodatkowo nie zachęcają...

Były_geodeta
@Mac_Allister

Chłopie. W geodezji najchętniej by nie płacili wcale. 5 tysięcy to sufit niewyobrażalny. Do tej pory zatrudniają na czarno w tej branży, a trzeba tyczenia robić bloków, łazić po krzakach, zima, lato, inwentaryzacje. Standardem jest minimalna. Chłopa miałem w firmie co z 18 letnim doświadczeniem 3500 miał. Na umowie minimalna oczywiście.

Bylypracownik
@Mac_Allister

Tak jest w tej geodezji, jak się nie zakręcisz w jakieś GIS z programowaniem to nie wyzyjesz. Pracowałem tam z 8 miesiecy, po okresie próbnym nie mogłem doprosić się od podwyżkę, oczywiście 200zl pod stołem. Tak jak w GISPRO tak jest wszędzie, rozumiem rozczarowanie bo tez po 3,5 studiów geodezyjnych okazało się ze praca jest dziadowska, mało płatna i wymagająca. Żeby chociaż była dobrze płatna ale wymagająca to człowiek by jeszcze w tej branży robił, ale nie. Nawet wielcy pasjonaci z uprawnieniami 1, 2 dali sobie spokój. Także rada dla wszyskich studia są fajne, ale praca beznadziejna. Jak zaczepić się to do posadki akademickiej, zostać GIS developerem, albo jak ktoś ma specjalizacje Hydrografia po morskiej to radzę iść w hydro, pieniądze lepsze, ludzie i rozwój

Polecam pracę w Gispro, różne ciekawe projekty, jeżeli wykaże się trochę chęci i zaangażowania to dobrze się pracuje. Najlepszy kierownik to zdecydowanie p. Rafał (zajmuje się głownie działem hydrograficznym).

Na jakie benefity można liczyć w GISPRO Sp. z o.o.?

Abc

Multisport, Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie

Ornette
@Abc

Może i tak, ale benefity należą się jedynie osobom zatrudnionym na umowę o pracę (malutka garstka ludzi), przy czym z tego co kojarzę, to jedynie z tego pakietu był Multisport ???? Dla zatrważającej większości, czyli dla tych, którzy mają umowę zlecenie nie należy się nic, tylko marna wypłata w okolicach minimalnej krajowej ????

trewq
@Abc

GISPRO to relikt, firma gdzie ludzie po studiach idą bo chcą doświadczenia nabrać. Firma Bierze studenciaków na ewidencje a absolwentów w teren jak leci, bo nie ma kto robić, ludzie pracują 3 - 5 miesięcy i uciekają bo jak się okazuje to ktokolwiek w biedronce zarabia większe pieniądze na kasie a jedyny błąd jaki popełni to wbije złe jabłko, niż błąd w geodezji który może kosztować życie lub odsiadkę w wiezieniu. Pieniądze są liche i nie ma co się próbować nachapać. Ludzie tam pracujący po 2 - 3 lata dostawali 2300 zł. (usunięte przez administratora)

@Ornette

Dzień dobry, w Gispro na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 100 osób. Osób zatrudnionych na umowę zlecenie jest około 50. Forma zatrudnienia zależy od projektu jaki realizuje firma. Na spotkaniu rekrutacyjnym jest to szczegółowo omawiane.

Doradca
@trewq

Tak jest

@Doradca

Tez tam pracowałeś i tak maranie zarabiałeś? Premii żadnych nie dawali np. za wydajność albo frekwencje?

Nadgodziny płatne albo wcale. Stop wykorzystywania absolwentów i ludzi bez wiedzy oraz robienia z nich (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora).

była pracownica

pan (usunięte przez administratora) był, bo nie wiem czy dalej tu pracuje - kierownikiem projektu. Nie umiał panować nad negatywnymi emocjami, zdarzało mu się krzyczeć i przeklinać na pracowników z byle jakiego powodu. Do nikogo nie odnosił się z szacunkiem. (usunięte przez administratora) także pracowała w tej firmie - jego zupełne przeciwieństwo. Radzę uważać na (usunięte przez administratora).

Snuff
@była pracownica

Hej, umiałabyś jakoś inaczej "przedstawić" o jakie osoby Ci chodzi? Bo widzę, że Administrator zakodował te dane, a z chęcią dowiedziałbym się o kogo chodzi :)

Powinno sie tak stac

Ta firma dawno pownna (usunięte przez administratora) Maja szczescie, ze naiwni studenci przyjda i beda robic za darmo, za 'cenne doswiadczenie'

poirytowany

Czytam już od jakiegoś czasu twoje wpisy i już mi ręce opadają. Skąd ty bierzesz te wszystkie bzdury! Coś gdzieś usłyszałeś resztę sobie dorobiłeś. Człowieku opamiętaj się! Co do zarobków, to nie są one małe. Uważam nawet, że nawet większe niż innych firmach i adekwatne do posiadanych umiejętności. Firma zatrudnia studentów, bo się zgłaszają, wysyłają CV i chcą się uczyć i pracować, a Gispro im to umożliwia i nie stwarza problemów aby pracownik mógł połączyć pracę ze studiami. Pisząc te wszystkie nieprawdziwe rzeczy, zastanawiam się czym ciebie tak skrzywdzono. Na pewno nie zarabiałeś najniższej krajowej, a to czy starczało ci na czynsz to już twoja sprawa, trzeba było wynajmować pokój w normalnej cenie... Pozdrawiam Poirytowany pracownik

Spoko
@poirytowany

Ja (usunięte przez administratora) No pewnie większe niż w innych firmach, bo jak inna firma daje 2000 zł na miesiąc, to wy się możecie szczycić że dajecie 2400zl. Kiedyś była jeszcze umowa o pracę, a teraz z tego co czytam to zleceniowka i ten piep... System logowania się i wylogowywania się. Taki pewny jesteś bo pewnie siedzisz już z 3-7 lat i sobie wygrzales sobie krzesełko i cwaniaka strugasz. Niektórzy nie mają tyle cierpliwości... (usunięte przez administratora)

@Spoko

2400 zł to faktycznie nie jest zbyt dużo jak na wypłatę. O co chodzi z tym logowaniem? jak odchodzisz od stanowiska pracy musisz wylogowywać i wtedy nie masz płacone za ten czas?

były

(usunięte przez administratora) wyzysk ! ci co lepsi uciekli do Norwegii za lepsze pieniądze pracować

Geodet

Pracuje w firmie od 2 lat w dziale inżynieryjnym, projekty ambitne, wynagrodzenie bardzo dobre

Hahah
@Geodet

Niby jakie dobre wynagrodzenie, 2400netto? Moja narzeczona na start jako technik laborant dostała 3800 netto bez doświadczenia po 5 letnich studiach, pracuje 7,5h i do domu. To po 14:30 pracą ją wgl nie obchodzi. No o czym my tu (usunięte przez administratora) mówimy. Zejdz na ziemie człowieku.

Tomili Dżons

Mam jedną radę. Nie podejmować pracy w tej firmie, a jak podjęliście to uciekać jak najszybciej z tego (usunięte przez administratora) Możliwości jest tyle że byle gdzie dostaniecie lepsze warunki z UOP. W większości przypadków nawet pieniądze będą lepsze. Ja się przebranżowiłem i nie narzekam.

Angie

Widząc opinie i komentarze tu nie dziwię się wcale... Jakiś czas temu pracowałam w tej, pożal się, firemce, na szczęście są to czasy minione. Koleżanka, która również tu pracowała podesłała mi jakiś czas temu linka z ogłoszeniem na OLX, że kogoś tam szukają (co mnie wogóle nie dziwi, biorąc pod uwagę, że ludzie stamtąd masowo uciekają) i w tym ogłoszeniu jako benefit (poza nienormowanym czasem pracy, czyli bądź co bądź akordem o którym już niejedna osoba tu wspomniała) było - uwaga - możliwość swobodnego ubioru! ŁAAAAAŁ, CO ZA SZAŁ! Zarabiając mniej niż najniższa krajowa i tak raczej nie będzie Cię stać na garsonkę czy garnitur, więc dobrze, że łaskawcy pozwalają przyjść w zwykłym ubraniu. Ciekawe co w ramach premii? Poklepanie po ramieniu przez "szefa" kiedy robisz ponad 10 godzin dziennie, bo inaczej się nie utrzymasz?

Celnie
@Angie

O premii można pomarzyć, zawsze jest mówione o premii, a jak przychodzi co do czego to i tak nic nie dostaniesz, nic tylko uciekać, a nie naiwnie czekac na ta ,,obiecana” premie, bo wypłata raczej starcza jedynie na podstawowe wyżycie z miesiąca na miesiąc :)

Praca dobra dla studentów szczególnie, można pracować w dowolnym wymiarze godzin. Pracowałam przy dwóch projektach, drugi zdecydowanie bardziej rozwojowy i ciekawy - praca przy chmurze punktów, modelowanie 3D itd.. miło wspominam i z chęcią rozwijałabym się dalej w tym kierunku. Minusem na pewno jest niestety umowa zlecenie i brak stabilności zatrudnienia. Atmosfera miła i wśród młodych ludzi mających sporą wiedzę :)

Nie polecam

Z firmy, a dokładnie z działu "Geodezji i Katastru" ucieka mnóstwo ludzi. Najgorszy dział i dyrektor w całym GISPRO.

Student
@Nie polecam

A można coś więcej się o tym dowiedzieć, ponieważ poszukuje pracy, a ogłoszeń na OLX tego działu są praktycznie cały czas.

nick_2
@Nie polecam

Tak, to prawda. Geodezja i Kataster to najgorszy dział i dyrektor w całym GISPRO. Dowodem potwierdzającym jest fakt, że w ciągu ostatniego miesiąca odeszło z tego działu dużo ludzi.

xxx
@Nie polecam

Powyższe opnie są dość krzywdzące. Czy przypadkiem te osoby nie są jednymi z tych co odeszły, bo np. nie dawały sobie rady, miały zbyt wygórowane wymagania, czy po prostu nie sprawdziły się na swoich stanowiskach mimo wielu prób? Branża do najłatwiejszych nie należy i jeśli nie masz głowy na karku - odpadasz, projekty nie mogą stać w miejscu, umowy nie będą czekać, a ewentualne kary za nie dopięcie wszystkiego w terminie same się nie zapłacą. Dyrektor ma swoje obowiązki do wypełnienia, a w pracy ma być szefem, nie kolegą. Nie będzie głaskał po głowie, za to, że pracownik robi coś źle i nieodpowiedzialnie. Może warto podejść do pracy poważnie, z szacunkiem do drugiego człowieka i jego rzetelnie wykonywanej pracy zanim się wypowie negatywne opinie, które z perspektywy innych pracowników są zupełnie inne.

były g
@xxx

Ależ mnie wnerwia Wasze mądrowanie. Owszem rozumiem, że umowy nie mogą czekać, ale mamy to robić za psie pieniądze i żyć ze świadomością, że i tak na koniec kontraktu większość z nas poleci, to jak mamy się starać. Ja po prostu nienawidzę jak ktoś mi kłamie. Jak wam się nie podoba to zlikwiduj swoją firmę, bo coraz mniej będzie takich co będą pracowali za psie pieniądze. To w ogóle po co się tego uczyliśmy, skoro więcej zarabiają Ci, co nie potrzebują wykształcenia, np. pracownik marketu. Znając was, to szukacie jeleni, co będziemy (usunięte przez administratora) po nocach z tym wszystkim. NIE! My też mamy prawo do prywatnego życia i w domu nie chcemy myśleć już o pracy. Na ogół, to mnie przeraża jaka panuje atmosfera na budowach, jak traktowanie przez skurwys*** kierowników budowy, geodetów jak psów, to nie zachęca zbytnio nas to do pracy. Na początku milusi, a pod koniec pokazują swoje ja. Dobrze by było gdyby im spotkały kary, to by nauczyło ich szacunku do podwładnych. Za dużo sobie wyobrażają. Myślicie, że będziecie rotowali pracowników, co nic nie wiedzą, co się dzieje i wykorzystywać ich jak najtańszym kosztem, a potem powiecie na koniec kontraktu wypad, TAK!?? Pamiętaj, że kiedyś się to skończy i jeszcze będziecie błagali nas o litość oszusty i wyzyskiwacze! "Głowy na karku"- powiem Ci, że nawet w innych branżach, co nie muszą mieć wykształcenia i takiego podejścia, zarabiają więcej niż od lepszego geodety.;P

BG
@xxx

Te słuchaj mistrzu kolorowy, (chyba wiem kto napisał ten komentarz), czasy pracodawcy się już skończyły, szef to był w (usunięte przez administratora) Pojęcie "szef" wywraca mi wnętrzności w brzuchu, wasze projekty do sterta (usunięte przez administratora) które wygraliście wystawiając się jako najtańszy wykonawca. Nie macie pojęcia o biznesie i zarządzeniu, dlatego bierzecie się za ewidencje, bo ona was ratuje. Tam nie trzeba za bardzo myśleć,(usunięte przez administratora) i wysłać weryfikatorowi i tyle w temacie. Ale i tak sobie z tym nie radzicie i dajecie robotę podwykonawcom. A z tego co wiem to nie jeden odmówił wam, bo za takie niekorzystne warunki chyba nikt by nie chciał...

Nie zgadzam się
@xxx

Branża do najprostrzych nie należy, to prawda. Ale właśnie dlatego ludzi odchodzą. Pracujac tam widziałem ludzi siedzących w biurze do 22 czasem nawet o północy kogoś potkałem przy ploterach lub po prostu przy komputzerze. I to za darmo. Serio? Patrząc dalej, jest tyle pracy, tyle możliwości. I dlatego ludzi przychodza tu na stronę, wylewają swoje i idą dalej. (usunięte przez administratora)

Zaintrygowany

Hej. Rozważam podjęcie pracy w Pracowni Nowoczesnych Technik Pomiarowych możecie coś więcej powiedzieć na temat tego działu jego szefa itp ?

Spoko
@Zaintrygowany

Tu jest spoko, szef jest spoko i podchodzi do pracy z pasją. Najlepszy dział. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GISPRO Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w GISPRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GISPRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GISPRO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GISPRO Sp. z o.o.