Opinie o Ibs Poland w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ibs Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ibs Poland o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibs Poland w Gliwice

Małgorzata Nowy wpis

Mówiliście że socjalów praktycznie nie ma i że zarobki są słabe. to ja się pytam, kto tam pracuje i z jakich powodów? Czy to jest dobra firma na start aby nabyć doświadczenia dla juniora lub stażysty?

Behemot Nowy wpis
@Małgorzata

Jak sama nazwa wskazuje IBS - zespół jelita drażliwego. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić taka ludzka natura

Firma wygląda tak sobie, socjalow praktycznie nie ma. Pracy zdalnej praktycznie nie ma. Atmosfera zależy od działu, ale na górze jest straszna. Zarobki w porównaniu do rynku słabe i nie zanosi się na poprawę.

ktoś Nowy wpis

Ktoś coś, czy nikt nic?

Ktoś Nowy wpis

Czy ktoś wie na jakie widełki płacowe można liczyć na stanowisku inżynierskim np. (Inżynier - Wdrożeniowiec systemów programowania)? Jak atmosfera pracy?

Janeczek

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie to wystarczy poszukać opinii w internecie a tam są dobre i bardzo dobre.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ibs Poland? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
potential

Witam, aktualnie jest prowadzona rekrutacja do firmy : sales development represetative , jakie narzędzie do pracy są przypisane do tego stanowiska? Proszę o coś wiecej nt komfortu pracy. Dziękuje

Lidia

@Patryk Skąd słyszałeś, że firma ibs poland jest dobrym pracodawcą? Może posiadasz więcej informacji na temat pracy w firmie? Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu pracy w firmie ibs poland. Wszelkie informacje są cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy.

Patryk

Słyszałem, ze firma jest dobrym pracodawcą!!

lkw

?

Ibs Poland to firma z wypracowaną pozycją na rynku. Perspektywy dla pracowników są bardzo dobre. Czy to jest powód, że nikomu nie chce się pisać?

bhu

A wiadomo jaki to jest wakat? Też chciałbym znaleźć zatrudnienie bo oprócz dobrych zarobków mam jeszcze szanse tutaj na jakieś socjale w tym zakresie.

Kuboludek

Czy IBS Poland w Gliwicach znajduje się na Lipowej czy Jagiellońskiej (różne źródła podają różne adresy)??

IBS Poland
@Kuboludek

ul. Jagiellońska 4

admin

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmie"IBS Poland" Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ibs Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Ibs Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Ibs Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ibs Poland
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jordanowska 56
    52-403 Gliwice