M-Mosty Sp.z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o M-Mosty Sp.z o.o.

Wolodja Drohobycz 2010-12-23 13:56:40
Ja ukrainiec , legalno pracowal w Polsce w roznych firmach budowlanych .
W firmie M-Mosty we Wroclawiu ja prepracowal tilko pare miesiency ,
ale z pelnym przekonaniem moge powiedziec rze to normalna firma,
uczciwy kierownik firmy , wysokej kwalifikacii i sprawedliwi majstry Remik i Jurek.
Firma ubiezpiecza, daje mieszkanie , robocze ubranie, dowoz do pracy, obiady.
Wszystko zgodnie z Kodeksem o Pracy. Pretensij nie mam.
Tilko pracowac.
Reasumujac- firma M-Mosty godna zaufania
anonim 2011-11-15 22:57:10
to najgorsza firma pieniedzy nie placą a jesli juz to na raty i marne grosze tam pracownik zarabia troche wiecej niz tysiac zlotych a ukrainców to rzną na kase jak tylko mogą im więcej godzin mają tym za mniejszą stawke pracują
Stasek 2011-11-23 22:28:25
moja ocena to mierny bo "coś" jeszcze gościu płaci tylko i tak na kilka rat a do tego miernie ogólnie to nie polecam
mottem firmy jest:
"CZY LATO CZY ZIMA PRZEROBU NIMA"
pilot 2012-01-31 22:36:51
szkoda gadać stawki marne majster czerwony nos. bida.
byly pracownik 2012-02-10 18:30:23
Stasek - 2011-11-23 22:28:25

mottem firmy jest:

"CZY LATO CZY ZIMA PRZEROBU NIMA"
oszukuje jak tylko sie da.
kase nigdy na czas nie placi.
marne stawki
jak ludzie sa potrzebni to obiecuje i prosi a jak zrobi sie robote i wrescie doczekasz sie kasy to lipa.obiecanki cacanki.i mowi jak nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .....c.
badzo kiepski pracodawca.nie polecam
były pracownik 2012-02-21 20:52:19
pracowałem prawie dwa lata w tej firmie. Praktycznie od początku jej istnienia...i powiem że naprawde nie polecam...a co do ukraincow to słyszałem że ostatnio łapali i jedli węże i jaszczurki bo taką wypłate dostali...PORAŻKA!!
pilot 2012-02-26 21:18:52
lepiej nje mieć njc wspólnego z tą firmą strata czasu i pieniedzy. 90% ludzi odchodzi po pierwszej wypłacie która jest dziesiątego tylko na papierze w praktyce pod koniec miesiąca stawki 11-12zł
pilot 2012-02-26 21:28:10
z tego co wiem to większość ukrainców pojechała do domu bo nie mieli już za co żyć bo pieniędzy nie dostali za dwa miesiące
pracownik 2012-02-28 13:02:40
ludzie!!!!jakie węże i jaszczurki, co Wy wypisujecie? Ukraińcy zjechali na zimę i na Święta większość z nich właśnie wróciła chyba firmy Wam się (usunięte przez moderatora), jaki brak pensji dwa miesiące-pokażcie mi z imienia i nazwiska człowieka, który pensji dwa miesiące nie dostawał i pracował. Gdzie ludzie traktowani jak zwierzęta, no jeśli bezpłatne zakwaterowanie i posiłek to zwierzęce warunki no to chyba większość firm traktuje ludzi jak zwierzęta.
ziomal 2012-02-28 13:10:22
no tu bym się zgodził co prawda ostania wypłata była na dwie raty ale z tego co wiem ludzie zarabiają więcej niż tysiac złoty
bipi 2012-02-28 20:04:09
oooo „kwatery i obiady za darmo...” standardowa gadka... Ręce opadają ...wezta te firme zamknijta i nie robta wstydu.
Majster 2012-02-29 11:44:27
Skoro piszesz- standard to trzeba by wszystkie firmy pozamykac w POLSCE!!!
Firma jak firma, kazda teraz ma problemy. Słyszy sie to w kolo.
były pracownik 2012-03-02 17:05:01
ta firma zaczeła zle prosperowac już dwa lata temu. Nie wiem jak długo tam pracujesz ale stawki 8zł na godzine w delegacji to JEST SMIECH NA SALI!!
mały 2012-03-07 16:55:35
gościu ile dostałeś za te bzdury ja pracowałem w tej formie i to co piszą to prawda takie firmy powinno sie zamykać wstyd mi za to co się dzieje
yner 2012-03-07 23:55:15
jeden wielki przekręt... Szkoda gadac... Trzeba pojeżdżac tą firme aż do jej całkowitego upadku...
maly 2012-03-12 13:40:28
bzdety piszeice. kazdy dostaje ile jest wart jego robota. proponuje inne firmy, ciekawe. moge podac
pracownik 2012-04-20 20:21:40
ciekaw jestem kto podpowiedział taką opinię skoro twoi mają całkiem inną,zapytaj tych z autostrady z głowna-szef opóżnia wypłaty,nie ma dodatku do pracy w soboty ,diet za delegacje-ogólnie totalna porażka dla takiej firmy
mik 2012-07-05 09:50:22
napisz wiecej
niezindytifikowana 2012-07-05 17:40:35
Ludzie to prawda co o tej firmie piszą. Mój mąż nie ma pieniedzy od maja. Firma placi na raty po 100 zl lub 200 zł co m-c,a skąd brac kase na rachunki bieżące? jak taki mądry jest pan (usunięte przez moderatora) to niech ON żyje za te 100-200 zł! poprostu żal człowieka jest!!!!!!
Ludzie omijajcie tą firma z daleka. Firma m-mosty jest patologią.
żona oszukanego 2012-07-05 17:48:03
I tylko pan prezes jest wiecznie albo w banku albo czeka na przelew ale od kogo to kto to wie!!!
Alik 2012-08-27 14:26:04
Pan Prezes Zarządu nie żyje. Proszę o uszanowanie tego faktu...
:-) 2013-02-20 20:09:50
jednak jest sprawiedliwość na tym świecie
nowy 2014-09-01 16:45:34
Cześć wszystkim, widze, że posty pisane były już dawno, nie wiem czy mam się bać czy nie z tego powodu, bo ciekaw jestem warunków zatrudnienia, przez rok mogło się naprawdę wiele zmienić, a konkretnie chodzi mi o zarobek jak u nich wygląda, taki średni na miesiąc, bo chce mieć jakiś obraz tego jeśli mam do nich aplikowac
dariusz 2014-12-09 13:45:28
Z tego co sprawdzałem, to M-Mosty nadal działają, to młoda firma załozona dopiero w 2010 roku. Może jest tutaj ktoś, kto wie cokolwiek o warunkach wewnątrz firmy? Czy też może nie zatrudniają nikogo nowego, co by w sumie tłumaczyło troche cisze na tym forum. Obecnie poszukuję pracy i bardzo prosiłbym o szybki komentarz.
hodor 2015-01-26 13:21:06
szukałem o m-mostach informacji w internecie jednak gowork to jedyne miejsce w którym cokolwiek można się o nich obecnie dowiedzieć. Również ciekawi mnie czy dalej funkcjonują. Choć jeszcze jakiś czas temu słyszałem , że mieli pewne kłopoty ze zleceniami i klientami. Ktoś może ma o tym informacje ??
rybka 2015-03-31 20:38:57
chyba hodor trafiles w jedyne miejsce gdzie ktokolwiek ejszcze pisze o tej firmie, slad zaginal osoby nie chca za bardzo o tym mowic, pewnie sa jakeis tego powody, ale coz. nie ma co sie zalamywac teraz jest tyle firm budowalnych i na pewno jeszcze mase ofert pracy na rynku mostowym powiedzmy. pewnie jaksi uzy koncern cos zrobil
Damian 2016-05-14 11:58:49
niby rację masz @budon.. jednak ciężko to zrobić w tym przypadku. W ogóle dziwię się, że firma jeszcze kogoś sobą potrafi zainteresować, nie mieli/nie mają zbyt dobrej opinii. Chyba, że coś się zmieniło
Zostaw swoją opinię o M-Mosty Sp.z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Mosty Sp.z o.o.