Elterma

Opinie o Elterma

Anonim 2009-09-04 17:37:11
0% premii, mała stawka.
anonim 2010-03-29 13:59:59
no co wy jeżeli skończyłeś zawkę w eltermie możesz zostać kierownikiem
anonim 2010-04-17 10:51:59
Firma zajmująca się bardzo ciekawą produkcją.Na dzień dzisiejszy pozostała jeszcze grupa konkretnych fachowców, która niestety z roku na rok jest coraz mniejsza. Potencjał firmy totalnie niszczony przez nieudolnych zarządzających. Zbyt duża ilość sztucznych stanowisk kierowniczych (dyrektorów itp.) obsadzonych przez niekompetentnych ludzi z przypadku. Ludzie dzięki, którym firma nadal funkcjonuje są nieadekwatnie wynagradzani do posiadanych umiejętność, wiedzy i obciążenia obowiązkami.
donosiciel 2010-08-19 09:54:28
tak działów jest kilka, konstruktorów mało, urządzenia bardzo skomplikowane, dużo można się nauczyć ale zarobki małe, po kilku letnim stażu można znaleźć lepiej płatną prace
anonim 2010-12-19 18:21:37
Wreszcie poleciał zarząd ,może się coś zmieni na lepsze jak seco przejmie incjatywe
kanko 2016-05-21 13:04:55
emas, z tego co mi wiadomo normalnie działają na rynku. Podobno trzeba do nich co prawda mieć sporo zaufania i doświadczenia z poprzedniej pracy. Dajcie mi tylko znać jakie warunki na start proponują.
Zostaw swoją opinię o Elterma - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elterma