Opinie o Ochrona Boss w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ochrona Boss. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ochrona Boss o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Boss w Gliwice

Piotrek Nowy wpis

Czołem. Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Gliwic. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Ochrona Boss? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Piotrek

Pola Nowy wpis
@Piotrek

Hej Piotrze. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Air Container Logistics z Gliwic. Pracownicy (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Pola.

Robert Nowy wpis
@Pola

Dzień dobry Pani Polu. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Air Container Logistics, o której Pani wspomina organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Były Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Biuro Ochrony Security System Spo. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce ma biuro w Gliwice - ul. Studzienna. Firma Biuro Ochrony Security System Spo. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce ma nadany nr NIP 631-247-18-01 i ma nadany Regon 240164260. Przedsiębiorstwo działa od 2005-10-01. Biuro Ochrony Security System Spo. S R.O. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce posiada stronę www: www.oferteo.pl/boss-spol-sro-sp-z-o-o-oddzial-w-polsce/firma/2439942.

Mario

Gdzie mieści się głowna siedziba firmy?

Agnieszka

@awajz piszesz, że firmy Ochrona Boss nie ma już od wielu lat. Dlaczego uważasz, że firma już nie funkcjonuje? Czekamy na Twoją argumentację.

@Agnieszka

BOSS czy Boss? było wiele firm o tych nazwach i w różnych miastach

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Boss? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Agnieszka

Czy ktoś z was może udokumentować zaprzestanie działalności firmy? W Internecie ciężko coś o tym znaleźć, jest wiele firm o tej nazwie, w KRS nie zauważyłam informacji o wykreśleniu firmy z listy przedsiębiorców. Czekam na wasze wpisy odnośnie tej sytuacji!

nok

gremlin, co to znaczy przyzwoicie ? Z tego co mi wiadomo to teraz nie poszukują pracowników do siebie poza tym stawki standardowo wahają się od 4 do 6 zł netto.

awajz

hmmm marika czy ty mówisz o BOSS Pakosław? jeżeli tak to nie mój temat. Jeżeli o BOSS z Gliwic to na temat i mam nadzieję że tej firmy już od dawna nie ma, chyba że to jakaś nowa, choć znając realia różnie bywa: piszesz że "ale to też zależy od zleceń i tego jakie obiekty w danym momencie ochraniamy. to nie jest łatwa praca, odpowiedzialność duża" Z tego można zrozumieć że jesteś związana/y z tą firmą skoro tak dużo wiesz o pracy w ochronie. Ja jestem w tych sprawach zielona/y bo cóż to jest 17-18 lat pracy w ochronie mienia w trzech firmach?

marta pracy warta

ja również jakoś uwierzyć nie mogę że można oferować pracownikom 3,5 na godzinę, już nie wazne nawet brutto czy netto. nie wierzę że ktokolwiek mógłby po przeczytaniu świadomym podpisać umowę która opiewałaby na taką właśnie niską stawkę. czy ktoś może napisac ile realnie płaci się w tej firmie aktualnie?

awajz

możesz sobie sądzić jak tylko chcesz, nie wiem czy czytasz daty, tej złodziejskiej firmy BOSS już nie ma od wielu lat, ale są jej podobne które też płaciły 3.5 zł. a nawet i mniej.

ciekawski

Ponoc firma [usunięte przez admina] przyjmuje stawka 3.50 zl/h no chyba ze ma sie znajomosci u tego[usunięte przez admina]!!!!!!!

Z

Z moich informacji, część pracowników i klientów z Toszeckiej w Gliwicach przejęła firma Solid Security, a pozostali pracownicy założyli własną firmę. Firma padła wraz z monitoringiem, więc raczej reaktywacja nie ma zbytnio szans... po co reaktywować firmę bez klientów ? (poprzednie reaktywacje były przy utrzymaniu klientów).

Tygrysek (bo Kubuś się zapił)

adres w Berlinie nieaktualny bo go wywali za niepłacenie czynszu. wynajmuje tam coś ale pod innym adresem. [usunięte przez admina]

Informator

To nie psy[usunięte przez admina], tylko naprawdę dobrzy pracownicy, którzy tylko wykonywali swoje obowiązki.A że dla[usunięte przez admina]to już inna sprawa.

Łowca

Bardziej to drugie ,są tacy którzy tylko potrafią dużo gadać i z tego co wiem ci ludzie jeszcze do dziś nie odzyskali swojej kasy .Słyszałem że złożyli sprawe do sadu, sprawe sie odbyła ale buchajki się odwołali od wyroku i nie wiadomo co dalej. Trzeba było reagować w zeszłym roku jak pojawiły się pierwsze problemy z wypłatami , teraz to można się niedoczekać . Z tej firmy zwolniłem się dokładnie rok temu po burzliwej rozmowie z byłym Eksdyrektorkiem , resztę swojej kasy odzyskałem we Wrześniu ub.roku

Łowca

W takie rzeczy to ja się bawiłem w zeszłym roku i wywalczyłem swoją kase , ale nie znalazł się nikt kto chciałby głośno wyrazić swoją opinię pomimo wcześniejszych deklaracij .

ptak

Likwidacja czy kolejna upadłośc?Jak ktoś wie piszcie co wiecie.

b.k.

po kase tera to tylko do Pana Boga - firmy juz nie ma ma

ptak

A gdzie będzie jak o nie będzie? Gdzie po kaskę?

Czytam te wypowiedzi i zastanawiam sie dlaczego nieoddajecie tej sprawy do telewizji......może wtedy byłoby to skuteczne....musi byc jakiś sposób......jeśli jest tak jak piszecie oczywiście......życze powodzenia

na toszeckiej zekomo nowa firma!!!! [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Boss - Gliwice

• Jak się pracuje w Ochrona Boss?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Boss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ochrona Boss
3.7/5 Na podstawie 160 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042