PPHU Pewniak

Mosina

Opinie o PPHU Pewniak

polak 2015-01-07 11:45
Cześć.
Chciałem się dowiedzieć więcej o tym pracodawcy,ponieważ poszukuje pracowników.Jakie są warunki pracy ,jak długo pracowałes itd.
zizi 2015-04-28 19:32
Witam .was ja pracowałem u niego i miło wspominam i wporządku był gościu tylko wymagający więc niema co narzekać ,jeżeli chodzi o innych to rachunek prosty że musicie się wżiąź do roboty a nie w stołek pierdzieć.
Były pracownik 2015-05-20 20:37
Firma (usunięte przez administratora)znowu szuka kosztorysanta, zdesperowanym którzy szukają pracy za wszelką cenę, zdecydowanie odradzam.
iza 2016-05-17 22:56
budowlane usługi, roboty ziemne, transport, wywóz gruzu to nie jest łątwe zajęcie ale czy kobietę zatrudnią?
zyczliwy 2017-03-23 20:38
odradzam wszystkim , żadnego zlecenia. Wpisz sobie nazwisko pracodawcy w Internecie. Strasznie zadłużona firma .
Pilniki 2017-03-25 16:41
Masz rację potwierdzam
Oszut
Były pracownik 2017-05-04 11:06
Potwierdzam powyższe. Ten Pan to oszust. 1,5 roku temu pracowałam tam przez 2 miesiące, pomimo wygranej sprawy w sądzie, wynagrodzenia nie udało się odzyskać, a Pan nie ma żadnego sumienia czy skrupułów. Radzę trzymać się z daleka od każdej firmy prowadzonej przez p. Pewniaka.
Ewa 2017-07-13 00:55
Wiele jest osób oszukanych przez tą firmę, nie tylko pracownicy ale również osoby korzystające z ich usług. Wystarczy wpisać do Internetu nazwisko właściciela. , a tam same windykacje. Jestem też osobą pokrzywdzoną .
Alf 2017-07-16 04:00
Tak potwierdzam że to oszust .i oszukal wiele osob.
Zostaw swoją opinię o PPHU Pewniak - Mosina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Pewniak