Sondex Poland Sp. z o.o.

Koleczkowo

Opinie o Sondex Poland Sp. z o.o.

Bravooo 2012-02-16 19:58:56
Z tym wszystkim zgadzają się wszyscy pracownicy tylko nikt nie ma odwagi tego głośno powiedzieć. Zapoprzedniego szefa było lepiej-szanowano ludzi a teraz ...ale karta lubi się odwrócić ....oj lubi...
PSEUDO-ELEKTRYK 2012-10-07 22:45:35

antyStasiek 2012-11-14 09:40:03
Stasiek - 2012-11-12 23:38:27

głupiś Stasiek
PSEUDO-ELEKTRYK 2012-11-18 22:11:07
(usunięte przez administratora)Ludzie to po co tam siedzicie skoro tam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panuje ?
głupiś Stasiek
MĄDROŚĆ ZWYCIĘŻY - wierzę w to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ktoś 2014-11-26 23:07:49
zależy zapewne gdzie dokładnie jest umiejscowiony oddział, ja pracuję na pomorzu i nie narzekam na prace i na socjale, niestety umowa zlecenie i mała płaca, ale zawsze coś.
inspektor incognito 2015-05-07 08:36:54
Dobrym, ceniacym sie fachowcom, odradzam szczerze podjecia wspolpracy z oddzialem w Koleczkowie. Po pierwsze, jesli nie jestes czlonkiem "rodziny"Kierownika, Twoja wiedza i umiejetnosci sa bezuzyteczne, nikt nie doceni Twojej pracy, zaangazowania i checi. Po drugie, jesli chcesz zyc w ciaglym stresie zwiazanym z niepewna przyszloscia w pracy to daruj sobie sondex. Ta firma specjalizuje sie w tworzeniu atmosfery zastraszenia. Faworyzowanie podlizywaczy w tym miejscu jest wprost niepojete. pensja, nie ma tragedii ale tez nie ma szalu, da sie zarobic jesli zezwola Ci na nadgodziny, o co musisz ladnie prosic. Socjal spoko, z kolei relacje miedzy pracodawca a pracownikiem strasznie suche.. oczywiscie o ile nie poslodzisz "kochanemu pracodawcy". Rywalizacja miedzy pracownikami siega zenitu. Wiec jesli ktos lubi hardkorowe rozgrywki to polecam:)
Lopez 2016-04-05 16:09:31
Nie poszukują. Jak poszukują to tylko osoby które będą pracowały jak woły, ale za psi pieniądz. Pracy nie mają zatrudniają, a później zwalniają. trzeba być z rodziny by się tam utrzymać, albo dobrze dziobać, a szczególnie na spawalni tam to potrafią. Kasa mała! Zakazów tysiące! Kamery w każdym kącie i brak rozwoju w zawodzie. Nie polecam!
Lopez 2016-05-11 08:05:20
Skoro mi się wydaje to dlaczego zwolniliście ostatnio ludzi, a 3 miesiące wcześniej zatrudniliście. Informacje mam i to pewne. Tak więc nie okłamujcie ludzi!
johny 2016-06-20 21:32:49
Pracować trzeba wszędzie !!!Lopez za siedzenie nikt Ci nie zapłaci !!!!! Ciekawe czemu jesteś taki oburzony !!!!!!!!!!!
Jimmy 2016-08-14 00:06:24
Cwaniaczki nie mają tam szans!!! Dlatego ich zwalniają!!!! Więc się nie dziw , że Ciebie MĄDRALO też wywalili !!!!! LOPEZ!!!!! Trzeba pracować a nie przez komórkę ciągle gadać!!!!!!!
kik 2016-08-14 09:20:28
niby zwolnili, ale jednka ogloszenia na pracownikow produkcji mają, wiec moim zdaniem za byle co chyba nie zwalniają?
Zostaw swoją opinię o Sondex Poland Sp. z o.o. - Koleczkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sondex Poland Sp. z o.o.