Opinie o Sondex Poland Sp. z o.o. w Koleczkowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sondex Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sondex Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sondex Poland Sp. z o.o. w Koleczkowo

Piotr Nowy wpis

Mi sie tam dobrze pracowalo,zwolnilem sie bo troche za malo placili ale ogolnie bylo Ok.Pozdrowienia dla Brygadzisty Piotra ze spawalni i Cygana

Agata Nowy wpis

@Spawik3, nikt niestety nie zareagował na pytania zawarte w Twoim wpisie. Rozumiem, że byłeś zainteresowany pracą w Sondex Poland. Czy pomimo braku odzewu innych użytkowników forum, podjąłeś ten krok i zdecydowałeś się na aplikowanie do tej firmy? Może bierzesz już udział w rekrutacji? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Spawik3 Nowy wpis

Witam jestem spawaczem z kilku letnim doświadczeniem w róg i mogą przyglądam się tej firmie ostatnio może ktoś podpowiedzieć jak tam z atmosferą pracy , z kasą,i z stabilnością zatrudnienia?

Agata Nowy wpis

@johny chciałabym zwrócic uwagę, że według obowiazującego regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin nie można obrażać innych, bo komentarz może zostać usunięty przez admina.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sondex Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Juan pIxidixi

Lopez -> ty za robotę się weź !!!!! Widocznie (usunięte przez administratora) jesteś skoro nie miałeś odwagi powiedzieć co cię boli a teraz wypisujesz bzdury.... A skoro wywalili Cię z Koleczkowa to widocznie na to sobie zasłużyłeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kik

niby zwolnili, ale jednka ogloszenia na pracownikow produkcji mają, wiec moim zdaniem za byle co chyba nie zwalniają?

Jimmy

Cwaniaczki nie mają tam szans!!! Dlatego ich zwalniają!!!! Więc się nie dziw , że Ciebie MĄDRALO też wywalili !!!!! LOPEZ!!!!! Trzeba pracować a nie przez komórkę ciągle gadać!!!!!!!

@Jimmy

Sami jesteście cwaniakami z rodziny grubego. Żałuję że nie miałam miałem okazji wszystkiego wygarnać, ale prawda was dosięgnie. Z tego co mi wiadomo to i tak się sprzedaliście Danfosowi. Brygada bez uprawnień!!!

@Jimmy

Lopez

Skoro mi się wydaje to dlaczego zwolniliście ostatnio ludzi, a 3 miesiące wcześniej zatrudniliście. Informacje mam i to pewne. Tak więc nie okłamujcie ludzi!

Lopez

Nie poszukują. Jak poszukują to tylko osoby które będą pracowały jak woły, ale za psi pieniądz. Pracy nie mają zatrudniają, a później zwalniają. trzeba być z rodziny by się tam utrzymać, albo dobrze dziobać, a szczególnie na spawalni tam to potrafią. Kasa mała! Zakazów tysiące! Kamery w każdym kącie i brak rozwoju w zawodzie. Nie polecam!

johny
@Lopez

Pracować trzeba wszędzie !!!Lopez za siedzenie nikt Ci nie zapłaci !!!!! Ciekawe czemu jesteś taki oburzony !!!!!!!!!!!

inspektor incognito

Dobrym, ceniacym sie fachowcom, odradzam szczerze podjecia wspolpracy z oddzialem w Koleczkowie. Po pierwsze, jesli nie jestes czlonkiem "rodziny"Kierownika, Twoja wiedza i umiejetnosci sa bezuzyteczne, nikt nie doceni Twojej pracy, zaangazowania i checi. Po drugie, jesli chcesz zyc w ciaglym stresie zwiazanym z niepewna przyszloscia w pracy to daruj sobie sondex. Ta firma specjalizuje sie w tworzeniu atmosfery zastraszenia. Faworyzowanie podlizywaczy w tym miejscu jest wprost niepojete. pensja, nie ma tragedii ale tez nie ma szalu, da sie zarobic jesli zezwola Ci na nadgodziny, o co musisz ladnie prosic. Socjal spoko, z kolei relacje miedzy pracodawca a pracownikiem strasznie suche.. oczywiscie o ile nie poslodzisz "kochanemu pracodawcy". Rywalizacja miedzy pracownikami siega zenitu. Wiec jesli ktos lubi hardkorowe rozgrywki to polecam:)

ktoś

zależy zapewne gdzie dokładnie jest umiejscowiony oddział, ja pracuję na pomorzu i nie narzekam na prace i na socjale, niestety umowa zlecenie i mała płaca, ale zawsze coś.

PSEUDO-ELEKTRYK

(usunięte przez administratora)Ludzie to po co tam siedzicie skoro tam taki (usunięte przez administratora) panuje ?głupiś StasiekMĄDROŚĆ ZWYCIĘŻY - wierzę w to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antyStasiek

Stasiek - 2012-11-12 23:38:27 Ludzie to po co tam siedzicie skoro tam taki (usunięte przez administratora) panuje ?głupiś Stasiek

Stasiek

BOSSSS

PSEUDO-ELEKTRYK - 2012-10-07 22:45:35 :(((((MĄDROŚĆ ZWYCIĘŻY!!!!

PSEUDO-ELEKTRYK

:(((((

Bravooo

Z tym wszystkim zgadzają się wszyscy pracownicy tylko nikt nie ma odwagi tego głośno powiedzieć. Zapoprzedniego szefa było lepiej-szanowano ludzi a teraz ...ale karta lubi się odwrócić ....oj lubi...

Zostaw merytoryczną opinię o Sondex Poland Sp. z o.o. - Koleczkowo

Sondex Poland Sp. z o.o.