Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Ile kosztuje karta sportowa dla pracownika?

@Kandydat

Na zleceniówce było nie dawno coś koło 159 z hakiem czyli 100/0 bez pokrycia. Pytaj lidera

kand

Firmie najwyraźniej nie zależy na pracownikach z kilku-kilkunastoletnim doświadczeniem bo takim trzeba zapłacić. Z tego co zaobserwowałem to poszukują raczej taniej siły roboczej a najlepiej pracowników z doświadczeniem, których oczekiwania finansowe są możliwie najniższe, dlatego rekrutacja u nich trwa w nieskończoność. Dużo rotowalnej, taniej siły roboczej. Po odbytej rozmowie i z relacji znajomych takie mam wrażenie.

Nowy pracownik

Dzień dobry , Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy w Help Desk PZU w Warszawie przy ul .Równoległej 4A .

Były
@Nowy pracownik

Praca sama w sobie nie jest zła, kiedy się wdrozysz to naprawdę jest spoko. Natomiast atmosfera jest dramatyczna, (usunięte przez administratora) to mało powiedziane, wieczne czepialstwo, tylko pupilki mają tam łatwe życie. Standardem tam jest, ze przed wypłata szukają na Ciebie brudów lub sami je wymyślają (a gdy prosisz o dowody twoich błędów to jest jeden wielki krzyk, potem cisza i ignorowanie Ciebie, arogancja i „i tak nic mi nie zrobisz”) tylko po to żeby uciąć Ci pensje. Przygotuj się na kłótnie o wypłatę, która jest notorycznie zaniżana do najniższej stawki, choć tyrasz jak (usunięte przez administratora) Nie szanują dobrych pracowników, nawet im na rękę kiedy tacy odchodza, bo nie musza się szarpać z kims kto zna swoją wartość. Kiedys ogłoszenia tylko na serwisach typu pracuj.pl albo ich strona z ofertami pracy. Teraz nie maja oporów żeby ogłaszać się na OLX. Nic dziwnego, skoro nie szanuja ludzi to musza się liczyć z tym, ze ci ludzie będą odchodzić, bo nikt nie będzie pracował za marne grosze w takiej atmosferze. Niestety, firma zeszła na psy, nie polecam. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu psychicznym, nie podejmuj tam pracy.

mała

Ochrona dla Rolnika jest priorytetem!!!! Tylko my mamy cos takiego w ofercie

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w PZU S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dżoli

Przy umowie zlecenie, gdzie coś Ci nagle wypadnie (np. sprawa rodzinna etc) koordynator odmówi Ci dnia wolnego.

Bikustk
@Dżoli

Masz jedna możliwa nieobecność w miesiącu bez żadnych konsekwencji

kaczordonald

PZU w Łodzi - likwidacja szkód: Nie polecam pracy w PZU w Łodzi w likwidacji szkód. Ostatnio w sierpniu były zwolnienia grupowe, ale żeby nie było to kwalifikowane jako zwolnienia grupowe dyrektor A.A. podzielił proces zwolnienia ludzi na dwa dni. Co ciekawe, żeby ludzie nic nie podejrzewali i nie poszli na L4 dostali wcześniej zaproszenie na spotkanie organizacyjne i integracyjne - podstępem, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), niektóre z nich przypłaciły to zdrowiem. Nie można pominąć faktu mobbingu i wyzysku pracowników oddziału przez kierownictwo - ludzie są przepracowani i zastraszani.

GMP
@kaczordonald

Zgodzę się z Toba- dyrektor likwidacji w Łodzi to cwany lis… nie szanuje pracowników - chyba ze swoich pupilków

Longinus Podbipięta
@kaczordonald

Kaczorze donaldzie jeśli Cię to pocieszy, to Dyrektora AA nie ma już u nas, ale (usunięte przez administratora) jak było tak jest nadal.

fraszka

praca w dziale prawnym - śmiech na sali, umowa śmieciowa, wymagania nieadekwatne do śmiesznie niskich zarobków, ciągły stres, brak premii (w końcu śmieciówka). Po 5 latach studiów oczekuję choćby umowy o pracę.

Robert
@fraszka

Fatalnie to wszystko wygląda z tego co piszesz. To czym cię skusili? Bo jakieś plusy musiały być, prawda?

@Robert

Pewnie więcej obiecywali i tyle

Yupi

Zuzu Proszę o kontakt ghmobilny@wp.pl Były pracownik PZU

M.S.

Co sądzicie o pomyśle aby przejąć wszystkich klientów Compensy z terenu Łodzi, Tomaszowa Maz. czy Piotrkowa Tryb. i zaproponować im dodatkową zniżkę 35 %???

Witam, a jak jest w Dziale zajmującym się rozliczeniami w PZU Pomoc w Warszawie?

Jurgen

Koszmar orzeczniczy, umowy ubezpieczenia skonstruowane tak żeby jak najmniej się należało, a czytam, że od strony pracowniczej też cięte na wszystkim! odradzam!

zuzu
@Jurgen

Pracodawca PZU od roku 2005 nie zmienił stawki za I wykonanie ogl. pojazdu a stawka za wykonanie ogl. dodatkowych wynosi około 25% stawki za I ogl. oględziny. Takie jest podejsci pracodawcy do pracownika.

$$$$$

Ale klienci komunikacyjni odchodzą do konkurencji nawet już uciekają z życiówek.

zuzu
@$$$$$

Sposób likwidacji szkód komunikacyjnych otwiera oczy klientom i wpływa na ich późniejsze decyzje dotyczące wyboru ubezpieczyciela. Kwalifikacje uszkodzeń elementów są sugerowane przez menagerów. Nacisk na kwalifikacje do naprawy.

Zainteresowana

Dzień dobry, Bardzo proszę o podpowiedz. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy. Jakie warunku PZU oferuje agentom? Czy jest podstawa? Jakie prowizje? Czy jest dostęp do szkoleń i innych dodatków typu karta MultiSport, pakiet medyczny opłacanych przez agenta?

idr

HR to jakaś porażka, nikt nie czyta CV. Po jego wysłaniu (nota bene idealnie pasującego do stanowiska) nawet nie zadzwonili. Rozumiem, że może już znaleźli kogoś, ale w takim przypadku usuwa się ogłoszenie....

XD

Przyszłam tutaj głównie po to żeby podpatrzec ile zarabia opiekun szkody, bo ich niekompetencja jest tak skrajna jak i agentów XD. O ile cc to po prostu miejsce pracy studentów i w sumie nie narzekam, ludzie w porządku, godziny do dostosowania, o tyle cała trudność w pracy polega na tłumaczeniu klientom, że jego agent chyba nigdy nie przeczytał owu, które sprzedał i ze nie mogę połączyć z opiekunem szkody.

Xxx

Jako pracownik sieci multiagencyjnej,

Cześć. Pozwolę sobię wyrazić opinię właśną nt. spółki PZU. S.A. CC (lokalizacji ma kilka, Ogrodowa, J. Pwała, Konstruktorska, wcześniej bródno, pod Utratą) Na niskich stanowiskach, fakt dba o ucinanie godzin, Lewandowski biega od od 2015r i robi co może, aby znaleźć miejsce dla aktualnie potrzebnych z słuchawkami. Jest to śmieszne bo od kilku lat nie potrafi doprosić się o umowę o pracę, ot ochroniarz, po zmianach popołudniowych proszący o podwózkę osób z własnym pojazdem o dowiezienie do do własnej nory. Wystarczy tego uniknąć i zmienić zespół. Chcąc pracować, można śmiało dostawać średnią krajową, bez sprzedaży i z odprowadzanymi pełnymi składkami i przy tym czuć, że robi się coś konstruktywnego. Jeśli potrafisz poradzić sobie z koordynatorami. Polecam! Początki są trudne, ale kadra dyrektorska potrafi "przyjąć błąd na klatę własną " :)

Kajda

Hejka powiedzcie mi ile może zarobić menedżer zespołu w takiej mieścinie jak np. Nowy Tomysl (do 30 tys mieszkańców). Z góry dzięki za info

Nikola
@Kajda

ok. 30 tyś tak mi się wydaje

3 tys chyba
@Kajda

Komuś się tutaj zero dodało

Cześć . Ja aktualnie jestem jeszcze pracownikiem jednego z warszawskich oddziałów i z ręka na sercu odradzam pracy jako doradca ludziom ze słaba psychą.. poziom szkolenia jest na poziomie mułu . Szkoli się tylko ze sprzedaży natomiast o obsługę posprzedażową martw się sam i oczywiście Ty dostajesz po (usunięte przez administratora) Na chwilę obecną firma robi wszystko aby pozbawić pracownika premii .. Przełożeni z pełna świadomością i premedytacją każą wciskać klientom totalne kity . Nie ma tu miejsca na potrzeby klienta tylko na parametry swoich tabelek. Mam nadzieje ze knf zajmie się Pzu bo oferowanie ryzykownych inwestycji i produktów nieadekwatnych do potrzeb klientów jest wysoce nieetyczne

Etna

Zatrudniłam się na back office, praca rzekomo z dokumentami, umowa wstępnie na miesiąc, w zespole sami studenci. Jak wygląda realny czas oczekiwania na wypłatę? Pierwszy raz spotkałam się z terminem "30 dni od momentu wysłania zlecenia" z podpisaną liczbą godzin. Młoda jestem, zaczynam studia i potrzebuję pieniędzy ASAP, stąd nie czytałam opinii przed podpisaniem, ale ten okres oczekiwania na swoje pieniądze mnie przeraził.

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.