Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

zuzu

Praca przypomina pracę w obozie pracy. Normalny czas pracy 10-12 godz dziennie. Niskie zarobki. Brak szacunku dla pracownika i nie tylko. Stosowanie zastraszania i mobbingu. Niewygodne informacje np. na temat czasu pracy po 10-12 godz dziennie nie są przyjmowane do wiadomości przez dyrektorów i menagerów. Brak organizacji i systematyczności w organizacji pracy. Totalna inwigilacja pracownika. Brak wyposażenia pracownika w konieczny sprzęt do wykonywania pracy np. drukarka. Koszty eksploatacji np. drukarki, papieru, prądu itp. ponosi pracownik. Wymagania od pracownika szerokiej wiedzy z zakresu upraw zbóź, upraw sadowniczych, napraw blacharsko lakierniczych, napraw silników , turbosprężarek, wtrysków, fotowoltaiki, budownictwa w szerokim zakresie, remontów mieszkań, dachów instalacji grzewczych i elektrycznych, znajomości z zagadnień elektroniki i wiele innych zagadnień. Zarobki specjalisty o w/w wiedzy zbliżone do zarobków w sieci Lidl lub Biedronka. Brak wiedzy managerskiej kadry kierowniczej. Generalnie nie polecam pracy w PZU. Szkoda zdrowia, nerwów i czasu. Praca w tej firmie w wielu przypadkach wśród moich kolegów poskutkowała rozwodami . Aby być dobrym pracownikiem w PZU należy zrezygnować z życia rodzinnego i oddać całego siebie dla firmy dostając w zamian minimum szacunku i uznania. Mam nadzieję, że może kiedyś informacje o warunkach pracy w PZU dotrą do Prezesa firmy lub Dyrektorów działu likwidacji szkód. A moze Państwowa Inspekcja Pracy zechciałaby skontrolować czas i warunki pracy w tej firmie ? Chyba, że PIP dla dobra PIS nie wykona tego aby nie wyszły na jaw nieudolności występujące w Spółce Skarbu Państwa podległej PISowi.

Wąski
@zuzu

Zuzu napisał wszystko w punkt. Jak skończysz robotę po 9h to jest święto lasu. Jak się podzieli wyplate przez ilość przepracowanych godzin to rzeczywiście wychodzi Lidl. Nawet lepiej bo w Lidlu nie jezdzisz każdego dnia po 200km bądź więcej nie ryzykujesz wypadku czy mandatu.

Ehh
@Wąski

U nas to samo 9h to norma temat nadgodzin od początku w sumie go nie było na żadnym szczeblu rekrutacji czy późniejszej pracy...

SALWA
@zuzu

A CO MA DO TEGO (usunięte przez administratora) .PRACOWALAM W LATACH 90-TYCH I ZOSTALAM ZWOLNIONA PRZEZ PANIUA KTORA BYLA DO ZWOLNIENIA OD LAT ,ALE UMIALA ,,LAWIROWAC" OPROCZ TEGO BYC MOZE BYLA W TAMTYM SYSTEMIE POTRZEBNA ,PONIEWAZ W GODZINACH PRACY WSZYSKIM NA STANOWISKACH ROBILA PIT-Y NIE POBIERAJAC OPLAT I TEN SPOSOB UTRZYMYWALA SIE NA STANOWISKU .O CZYM PANI MOWI ,ZE TO WINA (usunięte przez administratora) .A CO (usunięte przez administratora) MA DO WEWNETRZNEGO ZARZADZANIA FIRMY . PROSZE SIE ZASTANOWIC .Z POWAZANIEM BYLA PRACOWNICA

BRT

Czy polecacie pracę w PZU Warszawa ul. Konstruktorska do zespołu informacji o Zgłoszonej Szkodzie? Przez telefon Pani informująca że umowa zlecenie później można przejść na umowę o pracę i stawka 20–26 zl.

regdar
@BRT

Nie ma opcji przejscia na umowe o prace a stawka 26 zł jest praktycznie nieosiagalna

Kamila
@BRT

Jak się będziesz starał, to 26 będziesz zarabiał.

Kandydatka

Firma, mimo usilnych zapewnień nie daje znać o wyniku rekrutacji. nie polecam.

Tom

Proszę o informację jak wyglądają zarobki w dziale BHP? Z tego co obserwuję, w dziale BHP jest częsta rotacja. Z czego to wynika? dziękuję

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

koń

Odnoszę wrażenie , jak większość pracowników tej firmy, że ktoś chce za wszelką cenę rozwalić tę firmę a szczególnie kanał wyłączny. Kiedy ta firma zacznie doceniać lojalność pracowników i klientów. Mówi się że nie powinno się .... we własne gniazdo. Powiem tylko że taryfy są skonstruowane wyłącznie pod kanał multi i dilerów a reszta niech kombinuje sobie jak koń pod górkę. Wszyscy się już z tego śmieją tej firmie oprócz tych na górze.

BArt153

Firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku, zależy gdzie pracujesz, jeśli sprawdzając dokumentacje wypadków, oszukają cię na rozmowie wstępnej, następnie się okaże zupełnie inny wymiar godzin, inne warunki i inne zarobki. Jeśli na infolinii, nie dostaniesz pieniędzy za szkolenie, które trwa prawie 2 tygodnie, jeśli skończy się pod koniec miesiąca zostaniesz z niczym, firma nie wypłaci ci za nie do przepracowania 50h, co łamie twoje prawa i z czym wygrasz w sądzie, o czym pamiętajcie. Niepoważna instytucja.

Łukasz

Dobra szkoła dla ludzi bez doświadczenia, w firmie kompletny bałagan, narzędzia pracy nie skalują się do powierzanych obowiązków. Pieniądze żadne, są projekty, na których wyrobienie podstawowej premii, graniczy z cudem. Ogólnie firma zarządzana jak przez średniowiecznych panów, z nadania publicznego, i w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.

Ojojoj

Jakim cudem drodzy pracownicy działu zakupów PZU chcecie realizować swoje zakupy bazując na cenach sprzed dwóch lat ? Jak macie taką biedną firmę , to nie zawracajcie głowy oferentom po 10 razy w jednej sprawie. Tracicie tylko nasz czas , który można poświęcić innym klientom

xyz

Macie śmiesznych kupujących w tym swoim pożal się Boże dziale zaopatrzenia Proponuję Wam zwiększyć sobie budżet na różnego rodzaju zakupy , zamiast bez przerwy truć (usunięte przez administratora) wszystkim wykonawcom i liczyć na cud . Nie stać Was ? To nie zawracajcie głowy po 10 razy

Kara

Mam takie pytanie, ile może zarabiać menedżer zespołu sprzedaży w mniejszych miejscowościach typu do 20tyś mieszkańców. Czy stawki na poziomie 15tyś brutto miesięcznie, którymi niektórzy agenci/menedżers się chwalą są możliwe do osiągnięcia? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Wojtas
@Kara

Ty tak na poważnie?:D

Mario
@Kara

3500 k netto

kandydat

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko związane ze sprzedażą dla biznesu w Grupie PZU. Wrażenia ze spotkania mam mieszane. Niby stanowisko stacjonarne, ale przekazane informacje na temat stanowiska, pracy, bardzo enigmatyczne. Negatywnie odebrałem fakt, że nie przekazują informacji o wynagrodzeniu na stanowisku, zasłaniając się tajemnicą przedsiębiorstwa. Przepytują jednocześnie z całego życiorysu, jakby to była rekrutacja na pracownika kontrwywiadu. Hr-ówka zadaje dużo pytań, kierownik działu słucha i potakuje. W rezultacie nie wiem, czy znając wysokość wynagrodzenia, czy chociażby realia pracy, zdecydowałbym się na współpracę z tą firmą. Podsumowując, na spotkaniu jest mało konkretów, za to dużo info o możliwych benefitach. Doopy nie urywa. Jeśli ktoś jest zdesperowany, może spróbować.

Cześć, Czy ktoś mi może powiedzieć, jak wygląda praca w PZU w dziale rozliczeń?

hehe

akt. pzu zycie nie umieja regresji liniowej !

KLIENT

WITAM.Zostalem oszukany przez firme PZU SA,nadmienie ze ubezpieczam tam od 20 lat ponad,i place za nieruchomosci samochody itd,ostatnio mialem szkode wlamanie wandalizm i kradziez wycenili na 15 tys (kpina)prywatny rzeczoznawca wycenil na drugie tyle,zgloszenie do pzu bylo odrazu a na policje po paru dniach gdyz pani powiedziala ze nie musi byc zgloszone na policje wystarczy napisac ze nie zgloszone,czekalem na pieniazki i ku mojemu zdziwieniu dostalem z pzu odmowe gdyz nie bylo takiego zdarzenia i ze sam sobie to zrobilem,napisali tez ze chce wyludzic pieniadze i napisali do policji o sciganie,to jest jakas paranoja co oni wymyslili,jest duzo do pisania napisalem tylko w skrocie.sprawe oddaje do sadu a PZU niechce znac.STANOWCZO ODRAZDZAM PZU......PZU......PZU

jajko

Uciekajcie z tego kurwidołka, prędzej czy później praca tam odbija się negatywnie na psychice.

@jajko

Jeśli ktoś wykonuje swoje obowiązki na podstawie umowy zlecenie, a jednocześnie zachodzi ciągłość świadczenia pracy (czyli nie jest to jednorazowe wykonanie jakiegoś świadczenia, a regularne wykonywanie tych samych obowiązków w powtarzających się odstępach, w okresie istnienia trwałej więzi łączącej pracownika z pracodawcą), to powinien być zatrudniony na podstawie umowy o pracę. Inspekcja pracy powinna zająć się tą sprawą.

Agata

Pracowałam tak 5 lat na zleceniu umowy o pracę się nie doczekałam mimo obietnic jedna wielka ściema.

znam to dobrze
@jajko

Dokładnie sam stres wymagania za marne pieniądze

Komunikacja i Majątek

Dekadę temu zakończyłem swoją przygodę z PZU, a tutaj nadal Status szkody - największy koszmar konsultanta:) oraz ciśnięcie na wciskanie "Gotówki':), choć na szczęście zawsze można było i można nadal pewnie grafik pod siebie ustawić:) i ta lokalizacja na Muszkieterów, najciekawsza dla mnie, siedzenie w tzw. "kwiatkach":), wspomnienia wróciły:)

Zbigniew G

Nie polecam tej firmy ani jako miejsca pracy jak również osobą chcącą wykupić ubezpieczenie w tej firmie. Takie firmy nie maja prawa istnienia banda złodziei i (usunięte przez administratora) wykorzystująca swoją pozycje względem Kowalskiego!

Ewka

Bardzo fajna atmosfera - to rzecz na którą chciałabym zwrócić uwagę, zero spięcia, zarobki jak na początek pracy sa dla mnie spoko także gdyby się ktoś zastanawiał to próbujcie swoich sił.

Czym się różni praca w PZU od PZUW?

Wydaje mi się że po 3 latach uczestniczenia w rekrutacjach można być sfrustrowanym... Niestety w Polsce doświadczeni pracownicy są często zapraszani na rozmowy przez tych mniej doświadczonych po to aby się czegoś nowego nauczyć. Takie można odnieść wrażenie po rekrutacji do tej firmy. Nie rozumiem takiego podejścia. Po testach miałem wrażenie że dostanę tą pracę ale potem padł jakiś komentarz że nie mam ciągłości zatrudnienia i może nie trafiłem z oczekiwaniami finansowymi. Rekruter powinien mieć czasem trochę empatii I powinien mieć świadomość że po kilku latach głodu nie odrzucę żadnej propozycji...

Nastka

Hej! Czy jakiś student pracował/pracuje na stanowisku zajmującym się szkodami dotyczącymi szyb? Będę wdzięczna za opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.