Opinie o Plannja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Plannja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Plannja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plannja Sp. z o.o. w Warszawa

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Plannja Sp. z o.o.?

Aar Nowy wpis

Podczas rozmowy o pracę potoczny. Ale nie ma już firmy Plannja tylko Ruukki z linią produktów Plannja. Praca OK

Dawid

No ja mam nadzieję, że będą szukać pracowników do siebie @asdf bo czekam i czekam, a wiem, że sporo można zarobić u nich.

planniowiec Nowy wpis
@Dawid

plannja już nie istnieje teraz to ruukki

planniowiec Nowy wpis
@Dawid

plannja już nie istnieje teraz to ruukki

kiermasz

Plannja jest firmą zajmującą się rynnami, obudową dachów i właśnie tego typu pracami związanymi z zewnętrzem budynków. Pracują tu głównie dosyć doświadczeni specjaliści jednak od czasu do czasu wiadomo , że trzeba odmłodzić swoją kadrę pracowników, więc Ci młodzi również potrafią się nawinąć w pracy

wafelek piotrek

kwestia która poruszyła kafel kasia w poprzednim komentarzu jest bardzo ciekawa, czy rzeczywiście firma jest w stanie zaproponować komuś z większym stazem i doświadczeniem jakieś znacznie lepsze warunki pracy? nie musza być jakoś super kosmicznie podkręcona na maksa ale żeby chociaż efektywne negocjacje jakieś były. da się tak w tej firmie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Plannja Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

prywata "na górze", włazodupy preferowane, interes "szwedów" podpasowany pod prywatne interesy polskiego szefostwa. Aż dziw, że przez tyle lat szwedzi tego nie widzą i pozwalają na wywalanie pieniędzy w błoto...?

Max

Miałem przyjemność pracować w Gdańskim oddziale tej firmy. Muszę przyznać że pracują tam wspaniali ludzie którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Atmosfera w pracy była bardzo przyjemna. Nie ukrywam że chwilami (w okresie letnim) bywało ciężko, ale wszystko było do przejścia. Wynagrodzenie było bardzo przyzwoite jak na pracę magazyniera.

SANDERS

a co Ciebie interesuje, praca na magazynie?? Tak napewno wyniesiesz dodatkowy garb na plecach. Jeśli chodzi o biuro to jeśli nie jesteś (usunięte przez administratora)... to nie zajdziesz daleko. Pozdrawiam

Jery

Jak lubisz pracowac w stresie i spinie,bez grama wdzięczności za przepracowane nadgodziny, wdzięczności podkreślam bo o pieniądzach zapomnij to możesz się zatrudnić.(usunięte przez administratora)

Jen

Witam, Czy mogę prosić o rozwinięcie myśli? Byłam na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Zależy mi na szczerej wypowiedzi. J.

Jery

porażka

sus

ja z ta firmą zwiazana nie jestem ale mam znajomą która tam pracuje, ,moze lepiej nie wymieniac imion. ta znajoma twierdzi praca bywa niewdzieczna, sama nie ma tam niby najmarniej bo nie pracuje tam na najniższym szczeblu, więc nie ma takiego strasu,chodz martwi sie ze nie za długo bo ma wrócic jakas tam koleżanka.ale podobno szaraczki to(usunięte przez administratora)jak konie pociągowe. z tego co opowiada to niezły tam bywa mechico. Tewczesniej wypisane rzeczy sie nieco pokrywają z jej wersją , czyli cos jest na rzeczy. a moze to tylko wyładowanie frustracji.

Zostaw merytoryczną opinię o Plannja Sp. z o.o. - Warszawa

Plannja Sp. z o.o.