Vitabalans

Poznań

Opinie o Vitabalans

anonim 2010-12-22 23:00:00
Witam,
Szczerze odradzam. Prezes nie ma absolutnie pomysłu na biznes. Nie liczą się absolutnie z Przedstawicielami. Grają nie fair!!!
anonim 2011-01-11 16:56:59
hej mozesz napisać cos wiecej ide tam na rozmowę plissss
anonim 2011-01-20 22:11:52
Hej, Nie widziałem wpisu - dlatego brak odp. Jak po spotkaniu??? Jeśli masz jeszcze pytania pisz, ale ze szczerego serca odradzam współpracę!!!!
beta 2011-02-03 09:41:40
Hey, ja mam inne zdanie. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i wszystko wygląda ok. Panowie bardzo profesjonalni. Czekam na decyzję.
anonim 2011-05-18 13:39:26
Witam. A ja będe na rozmowie w Piątek. Mam pytanie jak wygląda sytuacja finansowa i jak się sprzedają ich produkty ??
Ja 2015-02-06 12:55:19
Witam, proszę o informacje na jaką podstawę można liczyć w vitabalns, jaka jest flota (z gps?), jak duże targety dzienne, plany możliwe do realizacji? Jaka atmosfera ogólna w firmie?
jaaaa 2015-02-11 11:49:19
pracuje ktoś aktualnie w VITABALANS???
ims 2015-06-11 16:27:31
...a kto to może wiedzieć ? na bliźniaczym portalu GL jest ktoś kto pisze o sobie że pracuje. Może jego trzeba zapytać ?
Marta 2016-10-06 12:10:21
Odradzam.
Firma dramat. zarządza nią król juljan z madagaskaru,który nie ma pojęcia o tym biznesie.
Leków które każą sprzedawać w aptekach nie ma na stanie w hurtowniach.
Zero szacunku dla przedstawiciela,premia za zrealizowanie nie mozliwego planu wynosi 200 brutto!!!!
Samochody nawet nie mają pilota, trzeba zmykać z kluczyka, GPS w aucie i król juljan siedzi i śledzi co robi teraz przedstawiciel. Ma na to czas bo zatrudnia 7 przedstawicieli, nowy zespół poprzednia ekipa odeszła po paru miesiącach. Brak systemów do raportowania, za to duzo bezsensownych tabelek, które po powrocie do domu zajmują ok, 2 godzin. nie mają swojej żadnej bazy, przedstawiciel nowy ma godzine na to żeby z farmapromu wciagnąc sobie do targetu 300 aptek. Zero jakiegokolwiek budrzetu, a leki bardzo drogie.. TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALEKA!!!
erd 2016-10-06 12:12:15
@A a na jakie zarobki można tutaj w firmie liczyc?
Kandydat 2016-11-15 11:26:41
Jak z zarobkami w tej firmie ?
Zostaw swoją opinię o Vitabalans - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitabalans