HR Executive

Szczecin

Opinie o HR Executive

HR Executive 2016-04-13 10:45
Witamy,

oferta Sales Managera IT była opublikowana we wszystkich województwach, gdyż jest to oferta pracy zdalnej po okresie wdrożenia z dowolnego miasta w Polsce (nie ma wymogu relokacji do Poznania). Nie szukamy kilkunastu handlowców, ale jednego managera, który będzie zarządzał siecią sprzedaży w całej Polsce i budował własny zespół handlowy

Pozdrawiamy,
Zespół HR Executive
królita 2016-05-16 22:49
dzięki za wyjaśnienie :) to wszystko tłumaczy i w sumie fajna opcja nawet dla młodych mam czy osób, które muszą z jakiś przyczyn pracować w domu
Edyta 2017-07-31 07:06
Czy obecnie firma prowadzi jakieś rekrutacje? Z ilu etapów składa się sam proces rekrutacyjny? Praktyczna informacja pozwoli przygotować się do niego wielu kandydatom.
HR Executive 2017-07-31 09:11
Witamy,

wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne, jakie prowadzimy są wskazane w zakładce oferty pracy na stronie: http://www.rekrutacja.hre.pl/
Po stronie naszej spółki doradztw personalnego jest to zawsze jedno spotkanie rekrutacyjne, kolejne etapy odbywają się już po stronie Klienta, dla którego dany proces prowadzimy (zazwyczaj jest to 1 lub 2 rozmowy rekrutacyjne - zależnie od procesu).

Pozdrawiamy,
Zespół HR Executive
Edyta 2017-08-16 10:18
Dziękuje za odpowiedź @HRExcutive, dobrze, że można liczyć tutaj na informacje z wiarygodnego źródła. Czy ktoś z pracowników był na takiej rozmowie i może podzielić się z innymi wrażeniami z tego spotkania?
Zostaw swoją opinię o HR Executive - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Executive