LECH - POL Spółka Jawna

Jędrzejów

Opinie o LECH - POL Spółka Jawna

pracownica 2014-06-08 22:46:46
Absolutnie nie polecam tego pracodawcy. Właściciel wykorzystuje na maksa i płaci jakieś ochłapy. Praca trwa po 10 godzin włącznie z sobotą i w niedzielę są dyżury.Przerwa jest jedna i trwa tylko 20 minut. Każde stanowisko jest monitorowane i właściciel "mruk" np; łowiąc tuńczyki na Madagaskarze podgląda pracowników i wyznacza kary pieniężne np. za zbyt długie korzystanie z toalety. Która ap ropo nigdy nie widziała mydła i papieru toaletowego. Za przekręcenie Biedronki (pierze z odzysku ze szpitali itp,) postawił dom w Zakopanem. Natomiast jego syn (pasożyt) udaje, że jest kierowcą rajdowym i wyłudza od ojca kopę kasy na rajdy. Właściciel pracowników ma za nic i ciągle poszukuje desperatów i frajerów. W UP pracownicy tylko głowami kiwają przyjmując kolejne ogłoszenie o pracę.
niedoszłapracownica 2014-12-13 20:24:32
właśnie widziałam te ogłoszenia o pracy i nawet zastanawiałam się czy nie iść tam do pracy.po takiej opinii łatwiej podjąć decyzję.myslę że mało jest takich ludzi którzy piszą to co myślą i to jest złe.dzieki za informacje.
Zostaw swoją opinię o LECH - POL Spółka Jawna - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LECH - POL Spółka Jawna