logo Amlux

Amlux

Płock

Opinie o Amlux

anonim 2010-12-22 15:58:25
Amlux nie polecam pracy w tej firmie oszukuja ludzi oszczednosc chemi bo firma biedna ha ha..brak szacunku i karanie pracowika za nic hamstwo i oszustwo ktore przejawia pani kierownik Plock i pan kierownik regionalny na Plock
oooooooo 2011-02-09 17:53:46
pracownik podpisuje niby jedna umowe a tak naprawde sa dwie jedna w Amlux druga Przedsiebiorstwo Amlux...z jednej jest odprowadzana skladka zus w kwocie 9zl a z drugiej umowy nie ma oplacanych zadnych skladek ta umowa mozna wytrzec sobie [usunięte przez moderatora] cwaniactwo i [usunięte przez moderatora] biednych ludzi...Ostrzegam wszystkich ktorzy tam pracuja lub zamierzaja tam pracowac ...Gratuluje dyrektorom i prezesom pomyslu [usunięte przez moderatora] pracownikow
eddy 2016-05-19 19:49:54
firma Amlux poszukuje w dalszym ciągu koordynatora ds utrzymania czystości @syta Wymagane jest posiadanie samochodu (firma zapewnia zwrot paliwa) i gotowość do pracy w terenie, Ważne jest doświadczenie w kontaktach biznesowych oraz obsłudze Klientów kluczowych
Zostaw swoją opinię o Amlux - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amlux