FORZOO - PAWEŁ FORNAL

Częstochowa

Opinie o FORZOO - PAWEŁ FORNAL

handlowy_1 2016-02-17 09:46:13
wystrzegajcie się firmy FORZOO czy też CAZOO --- firma niewypłacalna, nierzetelna, nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie reguluje należności.
Stwarzają pozory firmy bardzo dobrze prosperującej, a w rzeczywistości są to naciągacze i oszuści.
rafal 2016-02-23 00:39:20
Niestety musze zgodzic sie z przedmowca. Bardzo nieuczciwa firma, nie lubia wyplacac wynagrodzen, ale uwielbiaja scigac jak ktos im jest winny. Poza asortymentem brak pozytywow, wstyd. Wszystko w 'majestacie prawa'. Do tego jeszcze usuniete zostaly wczesniejsze komentarze, prawda boli.
Merry 2016-05-10 14:35:56
Czy ktoś wie ile sie zarabia i na jaka umowę zatrudniają?
JJ 2016-07-01 11:05:28
Pracowałem tam w zeszłym roku. Fornal zapłacił 1100 zł za wszystkie dni robocze + w każdą sobotę 5h i zdarzały się dni gdzie wychodziłem z pracy po 18.
Jeszcze bezczelnie powiedział, że żeby zarabiać więcej trzeba pracować tak jak Kamilka... rodzina Fornala :)
Nie polecam.
Aha, no i robota na czarno.
Merry 2016-08-03 23:10:47
Jestem w szoku, bo firma wydaje sie bardzo profesjonalna! A wasze komentarze nie mowia nic dobrego... na szczescie znalazlam inna prace, nie zaluje! pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o FORZOO - PAWEŁ FORNAL - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORZOO - PAWEŁ FORNAL