brak logo

Ad-Versus

Zabrze

Opinie o Ad-Versus

Andrzej 2011-03-08 19:53
Pracowałem 2 lata w firmie i wszystko było ok.Nigdy mnie nie oszukano, doceniono.A jak który co nawyrabiał to się nie dziw że kasy nie dostał.
ochroniarz 2011-04-12 19:11
W Warszawie na ok.20 osób załogi 18stu nie dostało wynagrodzenia za ostatni m-c trwania kontraktu.Być może ten który tu pisze że nikt go nie oszukał to jeden z dwóch,którym wypłacono.Podtrzymuję złą opinie o tej firmie bo upominać się o swoje ciężko zarobione pieniądze jest poniżej godności człowieka.
Też ochroniarz 2011-05-06 19:33
Ja pracuję w tej firmie od początku i nie mogę źle powiedziec.Kasa zawsze była i jest. Drobne poślizgi bywały,ale w porównaniu do innych gdzie robiłem to lux.A jełopy z Warszawki zawsze będą niezadowolone, nawet jakby im co zmiane [usunięte przez administratora] całowali.Byłem tam na szkoleniu i miałem dośc tych powaleńców. Na wpisy tu to sporą poprawkę trzeba miec.
anonim 2011-07-21 15:14
A może wpisy to zasługa tych co doprowadzili tą firmę do ruiny? Co, panie urzędniku i właścicielu konkurencyjnej firmy stworzonej na plecach ad-versusa?Ale pamiętajcie,że może i właściciele nie są mściwi,ale są też inni, którzy widzieli tą podłość na własne oczy...
miejski 2012-04-03 23:00
Ale odbijać się od pleców pracowników których już wywalono z jednej firmy nie płacąc im albo wysyłać kogoś kto musi się wstydzić za prezesową bo nie jest w stanie nic wytłumaczyć to jest normalne?
Przepraszam ale ja pracowałem uczciwie tyle ze juz za stary jestem i mnie wolno zrobic w balona.Pozdrawiam Pani [usunięte przez administratora]
anonim 2013-09-01 00:16
Nic a nic sie nie zmienilo, opoznienia w wyplatach to norma, a pani prezes to najbardziej niesolidna osoba jaka dane mi bylo poznac. nie polecam, pracowalem tam kilka miesiecy ale znudzilo mi sie wieczne czekanie na wyplate, bo komus ciagle wazniejsze rzeczy wyskakuja niz zaplacenie komus za jego prace.
strona 2016-05-20 14:21
strona internetowa zawsze powinna być wizytówką firmy
Zostaw swoją opinię o Ad-Versus - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad-Versus