Opinie o Ulma Construccion Polska S.A. w Warszawa 50

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ulma Construccion Polska S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ulma Construccion Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulma Construccion Polska S.A. w Warszawa 50

Azja Nowy wpis

Praca na stanowisku asystenta projektanta. 1. Sztuczna atmosfera. Obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami 2. Nie trzymanie się umów. Po okresie próbnym miała być podwyżka a nie było 3. Brak przedłużenia umowy mimo obietnic - wykręcanie się covidem przy czym chwilę później do pracy wracała dziewczyna z macierzyńskiego. 4. Bedac w ciąży co chwilę pytano mi się kiedy pójdę na zwolnienie. Namawiano mnie abym zrobiła to jak najszybciej… w końcu gdyby nie ciąża już bym tam nie pracowała. Żenada. I zarobki i podejście do pracownik.

Jaki jest styl zarządzania w Ulma Construccion Polska S.A.?

Stefan

Cześć, czy jest teraz może oferta pracy na magazyniera/brygadzistę? Jak wyglądają stawki na tym stanowisku?

Informacja Nowy wpis
@Stefan

Poniżej kilka ofert pracy w naszej Spółce w różnych lokalizacjach . Zapraszam na naszą stronę . https://m.olx.pl/oferta/praca/operator-wozka-widlowego-z-udt-CID4-IDQFG1w.html?reason=observed_ad https://m.olx.pl/oferta/praca/operator-wozka-widlowego-z-udt-CID4-IDWWlok.html?reason=observed_ad https://m.olx.pl/oferta/praca/praca-na-warsztacie-CID4-IDWWlVV.html?reason=observed_ad

Kandyda Nowy wpis
@Informacja

A widełki??? ni ema ich :(

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej. Dwukrotne spotkanie w celu poznania calego zespolu-nie spotkalam sie z takim castingiem w zadnej dotychczasowej firmie, po tym, by nawet nie otrzymac informacji zwrotnej. Strata czasu, patrzac rowniez na komentarze w sieci.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ulma Construccion Polska S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak długo trwa proces awansu w Ulma Construccion Polska S.A.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ulma Construccion Polska S.A.?

Generalnie nie polecam, atmosfera kiepska, chyba ze ktoś lubi jak się do niego uśmiecha, a potem tyłek obrabia i kopie dołki ;)

APA

Witam, Ile płaci ULMA pracownikom technicznym (inż.projektu) z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu szalunków? Czy można zarobić więcej niż 4tys netto?

Karol
@APA

Kilkuletnie to bliżej 2-3 czy raczej 7-8? Bo to istotna różnica

APA
@Karol

Powiedzmy, że 4 lata

Halina

Dlaczego info o ustalaniu wysokości pensji na każdy z dwóch okresów próbnych jest nieaktualne. Ktoś z Was tu tak napisał, ale niestety nie wyjaśnił o co chodzi.

Jaki jest wkład kierownictwa Ulma Construccion Polska S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Handel

Idealne :) , nie ma drugiej takiej atmosfery prawdopodobnie nigdzie jak tutaj.

K.

Bardzo duży. Atmosfera jest rewelacyjna, aż się chce codziennie rano wstawać do pracy.

Dyr

Wstrzymam się od odpowiedzi. Dam szansę wypowiedzi pracownikom.

Walenty

Czy premie w Ulmie są wypłacane? U konkurencji już drugi rok wstrzymana jest premia pomimo tego że branża budowlana to jedna z gałązi gospodarki która najmniej ucierpiała w czasie pandemi.

Bob

Słabo z poduszkami

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ulma Construccion Polska S.A.? Ktoś coś?

V

Na żadnym ze stanowisk w Ulmie nie ma systemu 12/12

Czy w Ulma Construccion Polska S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ulman

Przewidywane sa dwa okresy próbne: - trzy miesięczny oraz - dwunastomiesięczny oba są zawierane na podstawie umowy o pracę. Po tym okrasie w przypadku wzajemnej akceptacji jest zawierana umowa na czas nieokreślony.

@Ulman

Mam pytanie. Czy po odbyciu np. trzymiesięcznego okresu próbnego istnieje możliwość, aby negocjować z pracodawcą ewentualne warunki płacowe, czy raczej są one z góry narzucone przez szefostwo?

Ulman
@Andrzej

Według mnie celowe jest określenie oczekiwań i ich uzgodnienie wstępnie na obydwa okresy - w przypadku wzajemnej akceptacji.

V
@Ulman

Nieaktualne informacje

Zibi

A czy aktualnie to możliwa jest rekrutacja? Mam na uwadze epidemię?

ulman
@Zibi

Na jakie stanowisko ?

Dominik

Firma ze stabilną do tego wysoką pozycją w branży, polecam pracę!!

Kuba

Czy firma działa? Tak przestaliście pisać a liczyłem, że dowiem sie coś o aktualnej atmosferze w pracy.

kaja

Teraz niestety nie ma u nich rekrutacji, bo ogólnie chyba mało pracowników u nich jest potrzebnych z tego co widze, ale może ktoś ma inne informacje?

Czy ma ktoś informacje na temat pracy w biurze w Brwinowie? Chodzi mi konkretnie o dział marketingu. Jaka atmosfera, warunki, zarobki?

KKK

Jak to ktoś mądry powiedział mamy brać wszystko co się rusza, takie czasy przed końcem nastały...

Zostaw merytoryczną opinię o Ulma Construccion Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ulma Construccion Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ulma Construccion Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulma Construccion Polska S.A.?

Ulma Construccion Polska S.A.