MGS SOFT Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o MGS SOFT Sp. z o.o.

admin 2015-07-29 10:43
Pracowałeś już w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.
Ex worker 2017-08-14 14:19
Pracowałem tutaj ale nie ma sensu pisać opinii prawdziwych, bo i tak będą usunięte po kilku dniach - także jeśli nie łamią regulaminu.
Napisze tylko, że tam się nie idzie do pracy tylko do roboty. Tragicznie jest jeżeli chodzi o atmosferę pracy
Były niewolnik 2017-08-18 10:45
Atmosfera w firmie tragiczna, zarobki marne, znacznie poniżej średniej lubelskich firmach. Wszechwiedzący, nieomylny pomiatający ludźmi kierownik. Na porządku dziennym wyzywanie i obrażanie podwładnych. Zresztą ciągła rekrutacja na stanowiska informatyczne mówi sama za siebie. Jak nie chcesz pracować za pół darmo od rana do wieczora + dyżury telefoniczne to odpuść sobie rekrutację do tej firmy, bo szkoda czasu i nerwów.
Zostaw swoją opinię o MGS SOFT Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.