MGS SOFT Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o MGS SOFT Sp. z o.o.

admin 2015-07-29 10:43
Pracowałeś już w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.
Ex worker 2017-08-14 14:19
Pracowałem tutaj ale nie ma sensu pisać opinii prawdziwych, bo i tak będą usunięte po kilku dniach - także jeśli nie łamią regulaminu.
Napisze tylko, że tam się nie idzie do pracy tylko do roboty. Tragicznie jest jeżeli chodzi o atmosferę pracy
Armageddon 2017-09-02 16:09
Plusy :
Nauka oracle SQL - podstawowe narzędzie pracy, codziennie wykorzystywane, niezbędne
Nauka jak działa ERP - przydatne jak ktoś chce w tym się rozwijac
Minusy :
Atmosfera pracy,
Kierownictwo - ( usunięte przez administratora ) Niska płaca jak na taką robotę
Ludzie w pracy uczą złych nawyków (złe odnoszenie do użytkownika)
Sql 2017-10-17 22:53
Co do pracy tam - sporo minusów, ale są i plusy.
Plusy:
Jak ktoś pisał, nauka SQL - bardzo dużo się w tym robi. W sumie to codzienne narzędzie pracy.
Współpracownicy pomocni i z dużą wiedzą. Bardzo często tłumacza cierpliwie zagadnienia.
Mowa tu o współpracownikach, nie o kierowniku, bo tam za wszystko owal można dostać.
Bardzo fajne dziewczyny z księgowości, z którymi można przegadać z godzinę i nawet tego nie odczuć.
Minusy :
Chcesz pić herbatę? To sobie przynieś. Firma zapewnia tylko wodę i trochę kawy, ale nie starcza dla wszystkich na miesiąc. Cukier też we własnym zakresie.
Kuchnia jak z PRL.
Kiepska w - jak pisali wyżej. Kierownik naprawdę wymagający i to wymaga wszystkiego. Najlepiej na już. Ciężko się z nim współpracuje.
Zespół nie jest młody - średnia wieku to 35 lat.
W równaniu do innych firm to tu jest stres. Zawsze czekasz na opieprz.
Więc jak liczysz na naukę SQL i potrafisz mieć w zadku chamskie odzywki to idź tu, naucz się i uciekaj
Zostaw swoją opinię o MGS SOFT Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGS SOFT Sp. z o.o.