Effector S.A Włoszczowa

Opinie o Effector S.A Włoszczowa

Czarek

zawsze jest możliwość wyboru firmy. Ja nie narzekam na pracę w firmie.

Jak szefostwo w Effector S.A Włoszczowa traktuje ludzi?

Nova11 Nowy wpis

Ile zarobie na produkcji

Czarek Nowy wpis

zawsze jest możliwość wyboru firmy. Ja nie narzekam na pracę w firmie.

Wojtek Nowy wpis

W ciągu ostatnich 3-4 lat miała około hmm 6-7 jak nie lepiej :) O dziwo dwóch ostatnich wyjątkowo długo trzymają taborecik bo zaostrzyli reguły ku przypodobaniu bossa hehe. M(usunięte przez administratora) Tego zakładu nie nazwałbym nawet ostatnią deską ratunku. Przykro ale niestety takie realia. Szkoda czasu na marnowanie się tam. Są lepsze perspektywy nawet na miejscu. Zwłaszcza na spokojną pracę a nie tyranie w tych samych powiedzmy pieniądzach.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Effector S.A Włoszczowa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Olek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego o pracy w firmie nie można napisać?

Karol
@Olek

mają hotelik pracowniczy na miejscu:) to jest pozytyw

Zadowolony

Szkoda czasu, jako ostatnia deska ratunku to ok, tak czy siak szybko uciekniecie z Effectora, na rozmowie rekrutacyjnej zadajcie pytanie ilu dyrektorów już miała ta firma w ciągu swojego istnienia, odpowiedź Was zaskoczy:)

mikij

w tym miesiącu - 8 kwietnia Effector S.A Włoszczowa brał udział nawet w targach pracy. Jak się ogłaszali obecnie firma poszukuje pracowników produkcyjnych, magazynierów z uprawnieniami na wózek widłowy, a także kierownika magazynu oraz brygadzistów produkcji.

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Effector S.A Włoszczowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Effector S.A Włoszczowa - Włoszczowa

Effector S.A Włoszczowa