Opinie o E Leclerc w Racibórz Lipowa 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E Leclerc. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc w Racibórz Lipowa 5

Marian. R Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Zauważyłem że w E.Leclerc Racibórz , siemię lniane mielone kosztuje około 7 zł za jedno opakowanie a w Kauflandzie 6 zł za dwa opakowania . To jest ponad 100 % więcej . Gdzie tu jest sens ????? - jaka faktyczna jest cena siema lnianego mielonego. Ten sklep ma wiele pytań ???

Marian. r Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Dlaczego w waszym sklepie Siemię Liane Mielone za 1 opakowanie kosztuje około 7 zł , a w Kauflandzie za 2 opakowania około 6 zł. To jest już w sklepach przebicie ponad 100 % , a ile kosztuje u producenta. ?

Marian. R Nowy wpis

Dzisiaj byłem w sklepie. Można oszaleć. Chyba będą chodzić dalej do innych. Ceny , Ceny , Ceny. U innych są chociaż ceny promocyjne , a ty jest ściema !!!

Marian. R Nowy wpis

Słaby wybór warzyw i owoców w porównaniu z innymi sklepami. Ceny dają wiele do życzenia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E Leclerc? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Czy w E Leclerc jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Blaaa

Szkoda gadać, Pan właściciel ma wszystkich pracowników w nosie ..., nie mówiąc o przedstawicielach których chce mieć jak swoich pracowników na zawołanie. Człowiek mu się postawi to baran pisze u pracowników ochrony zakaz wstępu. Niech przez to przedstawicielom będzie lepiej, mają mniej pracy a i tak będą mieć zapłacone, a to tylko dlatego bo firma firmę pnau G nie przepłaciła. Baran jakich mało z którego na Śląsku się śmieją.

Xxx

Uciekajcie jak najdalej... Pracownicy obrabiają (usunięte przez administratora) za plecami, kierownicy mają swoich pupilków i uważają się za bóstwa... Dyrektorka... Szkoda słów. Potrafi się drzeć na pracowników przy klientach.. i najlepsze jest to, że powie coś... Ty to zrobisz a za chwilę Ci wmówi że mówiła inaczej. (usunięte przez administratora) za 5, a umowy nie przedłużyli, nawet nie wyjaśniając dlaczego. Dziękuję im za to. Przynajmniej się od nich uwolniłam. Nigdy więcej!

Łucja
@Xxx

no ale raczej nie żałujesz tego chyba, bo ja z opisu Tojego wnioskuję, że chyba kompletnie nikogo tutaj nie lubiłaś.xd No w sumie nie mieli obowiązku, żeby wyjaśniać czemu nie przedłużają, być może nie pasowałaś do całego tego towarzystwa czy coś? A wiesz czy innym normalnie przedłużyli?

@Łucja

Pani mnie na pewno nie lubiła????ale cóż. Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi. Nie żałuję broń Boże. Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy Pracują tylko praktycznie z większym stażem. Mlodsi stażem odeszli... Nie mam zamiaru się kłócić. Każdy ma prawo do opinii, moja jest taka a nie inna i tyle. Pozdrawiam

Ilona
@Xxx

Ci z większym stażem to chodzi o osoby którym mało zostało do emerytury i już ze spokoju chcą tu zostać ten krótki czas? O to chodzi?

@Ilona

Niekoniecznie. To pracownicy, najczęściej kierownicy, którzy już tam długo pracują. Bo jak młody pracownik przyjdzie to nie pozwoli, żeby ktoś nim pomiatał.

Łucja
@Xxx

kierownicy? to ilu ich tak w sumie jest? i tak z ciekawości to wiadomo jakie warunki zatrudnienia występują na tym stanowisku? zastanawiam się nad całym zakresem obowiązków i wynagrodzeniem za nie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w E Leclerc?

Zawiedziona

Wogole nie ma szansy na awans. Tam sie nie da pracowac. A nie daj Boze jak podpadniesz ktorejs z kierowniczek...

Jak tam jest na kasie ? Ciężko?

Pola
@Paweł

Na kasach jest spoko

rozczarowana

Kierowniczki w tym sklepie są okropne.Najgorsza jest z kas i z mięsnego.Choć z przemysłowki też im nie ustępuje.Poniżają ludzi i dziwią się że ludzie rezygnują.Ale praca na dziale mięsnym z kierowniczką anią jest nie do przyjęcia.Poniża ludzi w straszny sposób

PRZYJACIEL

W dniu10.10.2020r o godz.20.17 w Katowicach przy ul.zielonogorska 1 dokonalem zakupu mleka 3,2 procentowego za 2,99zl oraz marchwi 0.876kg za 2.62 w kasie nr.1 kasjer nr.5 kasjer powiedzial mi kwote 10.78zl wiec powiedzialem tam marchew jest ze zlota wiec on ponownie polozyl ta marchew na wage i wyszla ta kwota 2.99zl plus 2.62zj to jest 5.61zl i tyle zaplacilem.poszedlem do kierowniczki i opowiedzialem o w/w zdarzeniu. Wrocilem do kasiera i powiedzialem ze chcial mnie (usunięte przez administratora),on natowiast powiedzial jak wstane cyt.jego slowa i ci przypierdole lecz tego nie zrobil-powiedzialem ze nie jestem jego kolega,ze mowi mi na ty nadnieniam ze dzieli nas dwa pokolenia. Nadmieniam ze sa kamery gdzie mozna sprawdzic a swiadkami sa mlodzi ludzie krorzy za mna kupowali jak rowniez ochroniarz ktory ma obok stanowisko przy w/w kasie-przyjaciel biedronki,Ubolewam nad ludzmi ktorzy nie dowidza i nie doslysza ja natomiast jestem inwalida.Moj komentarz nie dosc ze (usunięte przez administratora) to jeszcze na dodatek (usunięte przez administratora) beszczelny nie liczy sie z nikim i zniczym-przyjaciel biedronki w Katowicach-lIGOCIE PRZY UL. zIELONOGORSKA 1 przy dworcu PKP.

Elka

Jaka stawka dla kasjera???

Jasiek

Może przesadzacie z narzekaniem? Idealnie to nigdzie nie jest.

Ivan
@Jasiek

Zapraszam do pracy tam, najlepiej na dział mięsny, sprawdź na własnej skórze jak daleko tam do idealnej pracy????

Anoim

Sklep (usunięte przez administratora) a szczególności dział mięsny i całe kierownictwo powinni zmienić kierownika bo wogule nie ma poszanowania do pracownika wymaga szacunku a sama nie ma go powinna zmienić podejście go nikt nie przyjdzie moim zdaniem niech idzie się leczyć bo jest nie poważna wymaga a sama nie pokaże po prostu brak słów

Rozczarowany

(usunięte przez administratora) jakich mało. Szacunku do pracownika żadnego. Zmieniają grafik i nie informują pracownika, a później niespodzianka, bo przyszedł do pracy, a zmienili mu na wolne i pretensje, bo "trzeba sprawdzać grafik"! Nie ma komu pracować, to co powinny robić 2 osoby robi jedna, ale wypłata bez zmian. A nie daj Bóg zwrócić kierowniczce na to uwage to dowali Ci taki grafik, że w pięty pójdzie. Podsumowując: pracowałem, nie polecam. Omijajcie z daleka.

Elwira

To jest forum dla pracowników a klienci powinni pisać na adres firmy!!!

Były klient

Powinniście zrobić porządek z Panią "kierownik". Jak można podchodzić tak do klienta i besztać go o to ze przegląda ubrania i bałagan robi? I jeszcze mówić ze sobie klieng ma iść do sklepu gdzie są rzeczy za 1zł??? Poprostu wieśniactwo. Zero kultury u tej Pani. Współczuję męzowi, pewnie koszule przed praniem ponownie prasuje ze strachu.... Najpierw trzeba samemu dbać o porządek na dziale, a potem wypominać faktycznie tym którzy robią bałagan. Bo następnym razem to faktycznie będzie dużo roboty na dziale tekstylnym.

sprawdzilem inne sklepy leclerc pieczone cwiartki byly do14 04 ale to nie pierwsze oszustwo dzialu miesnego kilka razy sprzedano mi smierdzace mieso tak sorowe jak i zgrila dwa razy sie nabralem wyrzucilem paragon iteraz sprawdzam rozrywajac opakowanie ioddaje smrod na stoisku blad teraz zadzwonie do sanepidu ijeszcze o pani ktora podszywala sie pod kierowniczke stoiska miesnego jak i pod kierowniczke sklepu przerosniete ego iwygurowane ambicje podszywanie sie pod kogos innego jest karalne a gdyby ta pani byla bardziej rozgarnieta wiedzialaby iz ja po tylu latach wiem kto jest kto w sklepie poziom kultury jak ipoziom intelektualny jest wtym sklepie na takim samym poziomie taka firma

gazetka od 10 04 do14 o4 gwarantowala cwiartki pieczone z kurczaka po 6.99 kierowniczka 13 04 podniosla cene o 100 procent interwencja w dziale obslugi klienta zakonczyla sie tym iz przyszla falszywa kierowniczka dz. miesnego podajaca sie rowniez za kierownika sklepu istwierdzila kilkakrotnie ze nierozumie sprawy poniewaz ceny miesa i drobiu obowiazuja do 13 04 .z gazetki wynika ze dotyczy to mies surowych nie pioeczonych w bialy dzien ozsukuje sie klientows zapewnie bezkarnie poniewaz mieszkam blisko od zarania pod innymi nazwami jestem klientem tego slepu ale tak bezczelnie niebylem potraktowany

no cóż

Nie polecam nikomu... Płakałam w pracy, po pracy. Może dla kogoś mocnego psychicznie tak, ale większośc ludzi sobie nie radzi. Widać to z resztą po rotacji pracowników, że wszyscu uciekają. Jak ja pracowałam ekipa była ok natomiast kierownictwo i dyrektorstwo... Pani dyrektor jest w stanie jechać po pracownikach z góry na dół przy klientach. Przegrali niedawno sprawę w sądzie z jedną pracownicą, teraz liżą (usunięte przez administratora) tym, którzy podali ich o mobbing. Wypłata na czas, zero premii, bony na święta ttlko do wykorzystania w E.Leclerc. Nic tylko stamtąd uciekać! Nie wróciłabym tam nawet jakby mi dopłacili. :)

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc - Racibórz

• Jak się pracuje w E Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc?

E Leclerc