ROMETA

Geel

Opinie o ROMETA

anonim 2010-12-21 10:01:56
Witam firma Rometa nv. z Geel jest firmą Faszystowską i proszę zastanówcie się przed podjęciem pracy w tej instytucji . W firmie dochodziło do zmuszania pracy po godzinach za stawkę 7.50 gdy baza wynosi ok 11eur. .Zdarzały się wypadki uszkodzenia ciała .Firma nie poczuwa się do zapewnienia środków ochrony ,praca w bardzo trudnych i szkodliwych warunkach ze względu na hałas i potworne zapylenie powinien być zapewniony dodatek tz szkodliwe .Ogólnie jesteś traktowany jako zło konieczne ,Polacy wykonują najgorsze prace ,brak jakichkolwiek osłon na maszynach . Ale cóż skoro na 6ciu pracowników Belgijskich 2uch nie potrafi pisać i czytać to komentarz jest zbyteczny
Jan 2011-01-03 11:58:00
Jestem już byłym pracownikiem Romety i muszę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że Belgowie niestety zapomnieli że są w UE .[usunięte przez moderatora] i traktowanie pracownika prosi o pomste do nieba .Oczywiście Belgowie są traktowani w zupełnie inny sposób .To znaczy robią co chcą ,prace które dla nich są za ciężkie wykonują Polacy .[usunięte przez moderatora] Belgów i zachowanie to trzeci świat.W PL wylecieli by pierwszego dnia pracy .Praca czyni wolnym -to moto jakie wyznaje jeden z pracowników .
Zostaw swoją opinię o ROMETA - Geel
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROMETA