Essex Safety Glass

Witham

Opinie o Essex Safety Glass

zenek 2013-08-09 20:58
W skrocie, to oboz pracy dla Polakow. 100% zalogi na shop floor to Polacy. Management "sredniego" szczebla i nizszego to polscy robotnicy z "awansu", a to oznacza, ze to poganiacze niewolnikow. Zapomnijcie o Health and Safety rules. Szyby nosi sie recznie bez wzgledu na wage, a wysiegniki i dzwigi to tylko ozdoby. Zreszta wystarczy sprawdzic targety na pionowkach, a z czystej matematyki widac ze uzywajac dzwigu jest to nie wykonalne. Dzieki temu, ze sa w stanie szybko przerobic setki ton szkla sa tez konkurencyjni na rynku, czyli roboty jest duzo. Oczywiscie wlasciciel to zwykly "prywaciarz" tylko, ze brytyjski. Nie mam nic przeciwko temu, ze firma chce osiagnac zysk, ale dyskusyjny jest sposob w jaki to robi. Brak szacunku, [usunięte przez moderatora] pracownikow to nie jest wlsciwa droga w cywilizowanym kraju. Pracownicy godza sie na takie warunki, bo nie znaja angielskiego, nie znaja swoich praw i panicznie boja sie zwolnienia. Aha, nie wiem czy jeszcze obowiazuje, ale byl taki bonus "za nie uciecie palca" (zart), bonus nalezal sie wszystkim jezeli nie bylo wypadku w firmie. Pamietam, ze za "moich czasow" byl wyplacony 2 razy, nawet kiedy pracownicy zatajali wypadek, zeby dostac te dodatkowe kilkadziesiat funtow. Ogolnie, jezeli szanujesz swoje zdrowie to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli szanujesz siebie, to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli znasz angielski w stopniu podstawowym, to z pewnoscia znajdziesz lepsza prace w okolicy. Jezeli pracujesz w ESG, to zarejestruj sie w kilku agencjach a z pewnoscia dostaniesz jakas oferta, ktora nie bedzie ublizala twojej godnosci tak jak Craig ;)
ROB 2014-04-24 20:42
Craig to palant i paru jeszcze tez się znajdzie a praca ciężka głównie na pionówkach przepisy mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dbają o pracownika ile ton przerzuci szkła tylko o swoją kasę a taka złota robota co zrobisz pozdrowienia dla tych co jeszcze tam się bawią
Pat 2015-04-27 09:47
A co z praca w biurze? Moja Żona dostała propozycje pracy na telefonie. Ogolnie ma dzwonić do polskich klientów. Wiecie coś na ten temat ? Z góry dzięki za odpowiedz.
GAZ 2016-02-26 22:11
SIEMA JAK JA TAM PRACOWAŁEM 3 LATA RUDA CI...TA CRAIG TEZ WALCZYŁ ZE MNĄ ALE JA MIAŁEM WYJE...NE NA JEGO METRY GDYBY NIE DOBRA EKIPA DAWNO BYM TYM JE..N.Ą POZDROWIENIA KUDŁATY ROMAN WIELEBNY CIEKAWE CZY JESZCZE PRACUJECIE ALE JAK JA TYM JE..B..ŁE..M A TO CO CZYTAM POTWIERDZAM RUDY BIEGAŁ I PŁAKAŁ A JAK CHCIAŁ METRY TO MIAŁ PUSTE METRY JAK JEGO ŁEB I KR.E.TYN BYŁ ZADOWOLONY CIESZYŁ SIĘ JAKBY DOSTAŁ LIZAKA TYLKO LIZAK BYŁ WYLIZANY A TO BYŁ RUDY PAMIĘTAM JEGO RYJ JAK SIĘ NA MNIE WK...IA..Ł ZE MAM WY..J..BA..N.E NA NIEGO A KASE PŁACILI
zainteresowany 2016-03-09 16:09
a czy orientuje się ktoś jak jest z płacą w tej firmie? Czy kasa któą proponują na początku idzie potem w góre? WIem, że na mocy jakiegoś prawa pierwszych kilka miesiecy jest sie zwolnionym z podatku, potem kasa niestety idzie w dół... dzieki z gory za odpowiedz!
Paziu 2016-04-20 17:48
Odradzam tą firme 100% zalogi to polacy Atmosfera w firmie tragiczna Wszstko na szybko Poganiają bo najwazniejsze metry ! A juz nie wspomne o wypadkach.Przepisy BHP to porażka .
Co do pieniędzy to płacą minimalną i nie licz nawet na pieniądze !!! Tam pracują ludzie którzy musza ,nie maja wyjścia. Więc Jezeli sie doceniasz jako człowieka napewno znajdziesz coś lepszego w okolicy.
paziu 2016-04-24 12:38
Tak płacą minimalna czyli po odliczeniu podatku itp na czysto bd mial 280 f co do umowy jest ale to taka umowa ^^ .. Powodzenia w noszeniu szyb recznie po 100 kg!
lupo 2016-06-20 16:10
byłem widzialem ludzie jak roboty zapierdalają ! Sen - Praca Sen - Praca po 12 godz
kluku 2016-07-07 18:33
Cześć Pomożecie? to jak tam w koncu jest ? bo dzwonil do mnie polak ze bd prawdopodobnie przyjęty prosze o pomoc jaka kasa i warunki pracy ? ? Warto?
xyz 2016-07-11 00:13
Hej. A jak miał na imię ten Polak? :))
robot 2016-07-15 22:25
Byłem, pracowałem dawno temu (2008-2009), z tego co czytam to nic sie nie zmienilo :)
Jeśli lubisz biegać 12h z ostrym i mokrym szkłem ważącym 100+ kg to jest to robota dla Ciebie. Mi została tylko blizna na kręgosłupie, a "metry, metry!!" Łosia śnią mi się do dzisiaj po nocach.
bvhjjk 2016-07-15 23:14
@ robot własnie nie lubie i dlatego nie bede tu składać CV :P
Byly pracownik 2017-01-18 02:16
Pracowalem tam w roku 2016 na nockach. Nie polecam. Robota ciezka, szklo noszone recznie po 100kg albo wiecej. Najwazniejsze metry dla nich. kasa? Najnizsza krajowa. Sie nie dziwie ze sami polacy tam pracuja bo anglik nie ma zamiaru orac sie dla takich groszy.
Zostaw swoją opinię o Essex Safety Glass - Witham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essex Safety Glass