Essex Safety Glass

Witham

Opinie o Essex Safety Glass

zenek 2013-08-09 20:58
W skrocie, to oboz pracy dla Polakow. 100% zalogi na shop floor to Polacy. Management "sredniego" szczebla i nizszego to polscy robotnicy z "awansu", a to oznacza, ze to poganiacze niewolnikow. Zapomnijcie o Health and Safety rules. Szyby nosi sie recznie bez wzgledu na wage, a wysiegniki i dzwigi to tylko ozdoby. Zreszta wystarczy sprawdzic targety na pionowkach, a z czystej matematyki widac ze uzywajac dzwigu jest to nie wykonalne. Dzieki temu, ze sa w stanie szybko przerobic setki ton szkla sa tez konkurencyjni na rynku, czyli roboty jest duzo. Oczywiscie wlasciciel to zwykly "prywaciarz" tylko, ze brytyjski. Nie mam nic przeciwko temu, ze firma chce osiagnac zysk, ale dyskusyjny jest sposob w jaki to robi. Brak szacunku, [usunięte przez moderatora] pracownikow to nie jest wlsciwa droga w cywilizowanym kraju. Pracownicy godza sie na takie warunki, bo nie znaja angielskiego, nie znaja swoich praw i panicznie boja sie zwolnienia. Aha, nie wiem czy jeszcze obowiazuje, ale byl taki bonus "za nie uciecie palca" (zart), bonus nalezal sie wszystkim jezeli nie bylo wypadku w firmie. Pamietam, ze za "moich czasow" byl wyplacony 2 razy, nawet kiedy pracownicy zatajali wypadek, zeby dostac te dodatkowe kilkadziesiat funtow. Ogolnie, jezeli szanujesz swoje zdrowie to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli szanujesz siebie, to nie podejmuj pracy w ESG. Jezeli znasz angielski w stopniu podstawowym, to z pewnoscia znajdziesz lepsza prace w okolicy. Jezeli pracujesz w ESG, to zarejestruj sie w kilku agencjach a z pewnoscia dostaniesz jakas oferta, ktora nie bedzie ublizala twojej godnosci tak jak Craig ;)
ROB 2014-04-24 20:42
Craig to palant i paru jeszcze tez się znajdzie a praca ciężka głównie na pionówkach przepisy mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dbają o pracownika ile ton przerzuci szkła tylko o swoją kasę a taka złota robota co zrobisz pozdrowienia dla tych co jeszcze tam się bawią
Pat 2015-04-27 09:47
A co z praca w biurze? Moja Żona dostała propozycje pracy na telefonie. Ogolnie ma dzwonić do polskich klientów. Wiecie coś na ten temat ? Z góry dzięki za odpowiedz.
GAZ 2016-02-26 22:11
SIEMA JAK JA TAM PRACOWAŁEM 3 LATA RUDA CI...TA CRAIG TEZ WALCZYŁ ZE MNĄ ALE JA MIAŁEM WYJE...NE NA JEGO METRY GDYBY NIE DOBRA EKIPA DAWNO BYM TYM JE..N.Ą POZDROWIENIA KUDŁATY ROMAN WIELEBNY CIEKAWE CZY JESZCZE PRACUJECIE ALE JAK JA TYM JE..B..ŁE..M A TO CO CZYTAM POTWIERDZAM RUDY BIEGAŁ I PŁAKAŁ A JAK CHCIAŁ METRY TO MIAŁ PUSTE METRY JAK JEGO ŁEB I KR.E.TYN BYŁ ZADOWOLONY CIESZYŁ SIĘ JAKBY DOSTAŁ LIZAKA TYLKO LIZAK BYŁ WYLIZANY A TO BYŁ RUDY PAMIĘTAM JEGO RYJ JAK SIĘ NA MNIE WK...IA..Ł ZE MAM WY..J..BA..N.E NA NIEGO A KASE PŁACILI
zainteresowany 2016-03-09 16:09
a czy orientuje się ktoś jak jest z płacą w tej firmie? Czy kasa któą proponują na początku idzie potem w góre? WIem, że na mocy jakiegoś prawa pierwszych kilka miesiecy jest sie zwolnionym z podatku, potem kasa niestety idzie w dół... dzieki z gory za odpowiedz!
Paziu 2016-04-20 17:48
Odradzam tą firme 100% zalogi to polacy Atmosfera w firmie tragiczna Wszstko na szybko Poganiają bo najwazniejsze metry ! A juz nie wspomne o wypadkach.Przepisy BHP to porażka .
Co do pieniędzy to płacą minimalną i nie licz nawet na pieniądze !!! Tam pracują ludzie którzy musza ,nie maja wyjścia. Więc Jezeli sie doceniasz jako człowieka napewno znajdziesz coś lepszego w okolicy.
paziu 2016-04-24 12:38
Tak płacą minimalna czyli po odliczeniu podatku itp na czysto bd mial 280 f co do umowy jest ale to taka umowa ^^ .. Powodzenia w noszeniu szyb recznie po 100 kg!
lupo 2016-06-20 16:10
byłem widzialem ludzie jak roboty zapierdalają ! Sen - Praca Sen - Praca po 12 godz
kluku 2016-07-07 18:33
Cześć Pomożecie? to jak tam w koncu jest ? bo dzwonil do mnie polak ze bd prawdopodobnie przyjęty prosze o pomoc jaka kasa i warunki pracy ? ? Warto?
xyz 2016-07-11 00:13
Hej. A jak miał na imię ten Polak? :))
robot 2016-07-15 22:25
Byłem, pracowałem dawno temu (2008-2009), z tego co czytam to nic sie nie zmienilo :)
Jeśli lubisz biegać 12h z ostrym i mokrym szkłem ważącym 100+ kg to jest to robota dla Ciebie. Mi została tylko blizna na kręgosłupie, a "metry, metry!!" Łosia śnią mi się do dzisiaj po nocach.
bvhjjk 2016-07-15 23:14
@ robot własnie nie lubie i dlatego nie bede tu składać CV :P
Byly pracownik 2017-01-18 02:16
Pracowalem tam w roku 2016 na nockach. Nie polecam. Robota ciezka, szklo noszone recznie po 100kg albo wiecej. Najwazniejsze metry dla nich. kasa? Najnizsza krajowa. Sie nie dziwie ze sami polacy tam pracuja bo anglik nie ma zamiaru orac sie dla takich groszy.
Kinol 2017-05-22 20:16
Bylem tydz i wrocilem do polski nie dawajcie się nabierać na bajki ile to nie zrobicie bo to blef . Obóz pracy
lisec 2017-06-18 14:34
Ludzie z dala od tej firmy, w kamieniolomie jest lzej. Na kazdym zakladzie polski kapo sterowany przez rudzielca, I obsrany do granic mozliwosci. stawka najnizsza lub max 1 powyzej na poczatek po 3 latach podwyzka od 20 do max 50 pi. Tyle zarabiaja 60 letnie babcie na linii lub magazynie. Polowa zalogi to alkocholicy druga to hazardzisci
Jednym slowem rynsztok. Doswiadzczony operator cnc nie dostal 12/h nie mowiac o innych.
Ostrzegam!!!!!!!
video 2017-07-23 23:57
A moze jakies ktos posiada zdjecia lub filmy?
Maciek 2017-08-27 07:45
Na poczatek stawka minimalna i ewentualnie 1 funt wiecej na godzine w przypadku pracy na nocnej zmianie. 9 godzin pracy + 1 przerwy nie wliczona do wyplaty, chociaz nie ktorzy pracuja 4 dni po 12, ale na poczatek raczej ta pierwsza opcja. Jezeli ma sie doswiadczenie w szkle to mozna wynegocjowac wyzsza stawke, ale to raczej w granicy 1 badz 2 funty wiecej. Warunki co tu dużo mowic sa zle, woda na posadzkach, bardzo slaba konserwacja maszyn, wszelkie usterki sa naprawiane z bardzo duzym opóźnieniem . Mechanicy, oprocz jednego Polaka , ktory praktycznie odwala 90% ich pracy sa tragiczni, na poziomie srednio rozwinietego gimnazjalisty(i to nie jest sarkazm). Wyplaty zawsze w terminie co tydzien, ale czesto zdarzaja sie pomylki w ksiegowosci wiec trzeba sie pilnowac. Tempo pracy jest dosyc duze i wyraznie widac bledy w organizacji produkcji. Ogolnie cale zarzadzanie jest. na niskim poziomie, decyzje "z kapelusza" bez przemyslenia sa niestety na porzadku dziennym. Ludzie sa w miare ok, wiadomo sa lepsi i gorsi jak to w kazdej firmie bywa, ale ogolnie wporzadku, szkoda tylko ze z miesiaca na miesiac ubywa doswiadczonych wykwalifikowanych pracownikow. Przyjecia sa bo obecnie brakuje ludzi i zatrudniaja praktycznie kazdego . Duzy plus ze pomagaja w zalatwieniu mieszkania, konta w banku, uzyskaniu insurance number itp. wiec nie jest wymaganya znajomosc jezyka. Wiekszosc ludzi praktycznie nie mowi po angielsku. Jezeli masz jeszcze jakies pytania to chetnie pomoge.
roki 2017-08-27 12:09
Co ty chlopie piszesz 7 50 na godz takie bzdury wypisujes pracowalem tam 2 lata za 7 50 firma powinna sie nazywac mobing pracownicy ponizani dyskryminacja jest na co dzien znam ludzi co tam pracowali i maja depresje a ten pan co rekrutuje to przez telefon takie bzdury gada ludzia zeby tylko ktos przyjechal a potem rozczarowani . Nie decyduj sie na prace tam to bd twoj blad. Pozdrawiam pana rekrutanta widze ze dalej sieje ferment
Maciek 2017-08-27 23:22
Gdzie pisze bzdury? No przeciez napisalem ze minimalna stawka na poczatek, czyli 7.50.
Były 2017-09-06 19:20
Czy ten Pan co dzwoni za Polakami to B...???
Penis 2017-09-11 19:22
Przyjechalem , zbaczylem, przezylem doslownie 2 tyg .A rozjebalo mnie to ze ktoregos razu poszlem na kibel tam po 2 min przychodzi po mnie menago I wali w drzwi co ja tam robie a 2 min bylem ze mam szybbko szczac I wracac bo bd inaaczej rozmawiac se mysle gdzie ja jestem .....firma nie do pomyslenia szyby recznie noszone sprzet to ozdoba wietnamskiej generacji ludzie dyskryminowani . Dostalem 7 50 f a gadali przed przyjazdem ze 8 50 f / 9 f oklamali mnie niestety ja sie w to dalem wkrecic I przyjechalem ale mam hoonor I juz mnie tam nie ma.
Dominika 2017-10-02 18:59
@Maciek dziękuję za odpowiedź @roki mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Essex Safety Glass ? Możesz uzasadnić swoją wypowiedź?
zupa 2017-10-08 23:03
Praca straszna odradzam
ja pie*d*le 2017-10-11 23:58
Ja dostalem tam prace jakis czas temu ale po lekkim namysle jej nie przyjalem...i widze ze to byla chyba najlepsza decyzja w moim zyciu. Kasa tak niska ze nawet nie smieszna. Nadgodziny nieplatne. Do tego na 20 stron umowy w kazdym paragrafie jakis haczyk. A pan B. ktory mnie z poczatku rekrutowal tak to wszystko ladnie opisywal... czytajac powyzsze wypowiedzi dziekuje Bogu ze tego nie podpisalem. No chyba ze ktos nie ma szacunku sam do siebie i swojej pracy to śmialo mozna isc do ESG.
Marek 2017-10-17 16:59
Czy ktos jeszcze sie wypowie na temat tej firmy bym prosil bo zatydzien mam miec tel od pana B....hallo jest tu ktos ?
Zostaw swoją opinię o Essex Safety Glass - Witham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essex Safety Glass