Opinie o FIMAR w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FIMAR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FIMAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIMAR w Bielsko-Biała

ujek pierwodupcyngiel Nowy wpis

Czy warto się u niego zatrudnić? Jakie są waruki pracy i jaka jest ksa?

Dariusz Nowy wpis

Czy dobrze rozumiem, że rotacja pracowników w FIMAR jest na wysokim poziomie? Z czego to może wynikać? Jak myślisz?

Dariusz Nowy wpis

Zaniepokoił mnie Twój komentarz, który dodałeś na temat pracy w firmie FIMAR. W szczególności niepokojące jest to, że rzekomo w firmie panował wyzysk. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź pod tym kątem? Chciałbym, abyś podał przykłady, które potwierdzą Twój komentarz.

Maja

@Były2 W jaki konkretnie sposób zostałeś oszukany i okradziony przez firmę FIMAR? Bo z tego co rozumiem, to dotknęło to bezpośrednio Ciebie. Chciałabym Cie prosić o więcej informacji na ten temat. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FIMAR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Maja

@woldmor a wcześniej byli inaczej traktowani w firmie FIMAR niż Polacy? @Stalker to ilu pracowników teraz zatrudnia firma? Czy tylko pracownikom chodzi o wysokość zarobków?

Maja

@były dziękuję za odpowiedź. Jednak rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Jak dawno temu pracowałeś w FIMAR? Mógłbyś powiedzieć jak wtedy wyglądała Twoja praca?

atlas rise

Luuudzie luudzie wesoła nowina, Fimar znowu prowadzi nabór .Będzie się działo bo liczba miejsc jest ograniczona dostaną się tylko umiejący rozpychać się łokciami. (usunięte przez administratora)

Maja

Pracujesz w FIMAR? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

biedny miś

Oj Stasiek Stasiek kiedy w końcu zrozumiesz że jak nie dasz zarobić to ludzi do roboty nie będziesz miał.

urlan

Я не рекомендую дуже слабкі заробітки.

ilonak

Wiecie jednak czy wypłata dla doradcy klienta jest teraz możliwa? Chętnie bym się załapał, bo pewnie jest szansa na dwuskłądnikowe

partia razem

Kara dla pracodawcy za wypłatę pensji pod stołem Również pracodawca, który oferuje takie rozwiązanie, nie pozostaje bez kary. Narusza on w ten sposób przepisy prawa o ubezpieczeniach społecznych. W razie nieopłacenia składek lub opłacenia ich w zaniżonej wysokości Zakład może wymierzyć płatnikowi składek dodatkową opłatę do wysokości 100% nieopłaconych składek, przedsiębiorcy grozi także kara do dwóch lat więzienia. Dodajmy, że to pracodawca, czyli płatnik, ponosi odpowiedzialność za błędne obliczenie i pobranie zaliczek na podatek w zaniżonych kwotach i za przekazanie tych zaliczek na rzecz urzędu skarbowego. Pracodawca może więc zostać zobowiązany przez organ podatkowy do dopłacenia kwoty zaliczki na podatek wraz z odsetkami.

jeden z wielu

Oczywiście można opowiadać bajki o zarobkach po 3 tyś. i więcej, zakłamywać rzeczywistość ale prawda jest jedna. Właściciel jak by mógł to najchętniej wcale by nie płacił ,jego filozofia to jak największy zysk jak najmniejszym kosztem co się tyczy jak i zarobków jak i podejścia do użytkowania maszyn.To jego podejście doprowadziło do sytuacji w której po prostu nie ma kim robić W firmach w których szanuje się ludzi nie szuka się ludzi kilka razy do roku.

krysia

Firma już dosyć długo działa na rynku meblarskim, posiadają tradycje i wiele zadowolonych klinetów, ja słyszałąm same dobre opinie na ich temat,mozna zamowic meble na zamowienie, dodatkowo jes zamontowac przy pomocy pracowników, zastanawiam sie wlasnie czy nie zakupic mebli do kuchni

ilonak

czyli nie każdy ma jednak negatywną opinię na ich temat, to jest w sumie pocieszające. Co do stawek to wiem, że naparwde dobrze się zarabia, bo i na start ok 3 tys.

pampers fe fe

A Przemek jeszcze robi u tego W***ata czy też już uciekł ?To jeden z nielicznych kumatych pracowników w tej pożal się boże firmie.

partia razem

Po decyzji szefowej PIP Iwony Hickiewicz inspektorzy pracy będą wreszcie mogli kontrolować firmy "na legitymację", czyli bez siedmiodniowego uprzedzenia. Kontrole PIP bez zapowiedzi zdecydowanie zwiększą skuteczność działań inspekcji pracy.

young

Praca w tej firmie ? to coś nawet nie można nazwać firmą Jak tam na święta ile Stasiu dał 50 czy może 100 zł ? Pytam bo u mnie w firmie w zależności od stażu pracy dostaliśmy miedzy 500 a 1500 ja przytuliłem 800 zł.

pils

Praca w tej firmie jednak daje wiele możliwości do rozwoju z której na pewno także i wiele osób skorzysta, trzeba jedynie czekać aż pojawi się jakaś oferta zatrudnienia.

oala

chyba nie tylko pracowników etatowych tam zatrudniają, ale podobno na prace w niepełnym wymiarze godzin tez można liczyć spokojnie, jak to wygląda dokładnie?

Zostaw merytoryczną opinię o FIMAR - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w FIMAR?

Zobacz opinie na temat firmy FIMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FIMAR
3.5/5 Na podstawie 59 ocen.

FIMAR