FIMAR

Bielsko-Biała

Opinie o FIMAR

tom384 2013-06-07 01:22:50
Zgadza się, niskie pensje i nerwowa atmosfera skreślają firmę. A mogłoby być tak fajnie gdyby kilka spraw sie zmieniło. Osoby pracowite i uczynne powinny omijać łukiem ten zakład bo szkoda ich roboty i poświęcenia za takie pieniądze.
bolek 2015-09-06 17:52:02
(usunięte przez administratora) już nawet ludzi do pracy nie szukają.( usunięte przez administratora ).Aha praca tylko dla bardzo odpornych psychicznie a pieniądze śmieszne.
rebus 2015-11-07 23:19:39
psy szczekają karawana idzie dalej...
BOBEK 17 2015-11-24 19:36:58
Dokładnie Fimar to firma marzeń ,kilka pięknych nowo wybudowanych przestronnych hal w których nawet najcięższa praca staje się przyjemnością . A okolica piękna blisko gór (Beskid Żywiecki) A właściciel pan ( usunięte przez administratora )to chyba najmilszy człowiek na świecie, wiecznie uśmiechnięty sypiący dowcipami od rana,potrafiący docenić pracę nie tylko dobrym słowem .
zuziadezołzik 2015-11-28 19:54:22
he he he dobre dobre ,tak tak miły to on potrafi być jak bajeruje gości byle tylko porobili chociaż z miesiąc .A swoją drogą masz chłopie talent, jak bym czytał folder reklamowy biura podróży , Aha gratuluje poczucia humoru .
fimar 2015-12-03 16:59:55
no właściciel mógłby być milszy i zmienić nastawienie do pracowników i organizacji pracy! zobaczymy przy wypłacie jaki z niego pracodawca, normalny czy jak większość prywaciarzy tylko czeka żeby pracownika oszukać i na nim zarobić?! zobaczymy pożyjemy
rextus 13 2015-12-07 16:47:04
Robota w tej firmie to tylko na przeczekanie jak to mówią byle do wiosny.Pracowałem tam kilka lat temu i jak tylko znalazłem coś normalnego od razu się zwolniłem.Sądząc po wpisach nic się tam nie zmieniło tzn. właściciel jak robił ludzi w konia tak robi dalej typowy polski prywaciarz .NIE POLECAM
i sprawiedliwość dla wszystkich 2015-12-12 16:44:45
Jeszcze gorzej jak pracodawca traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą a Fimar zasługuje tylko na jedno .Na wizytę policji skarbowej......ewentualnie na pozew zbiorowy za kombinację przy odprowadzaniu składek ZUS. Może PIS się w końcu zajmie takimi kombinatorami .
czmielu 2015-12-12 17:49:14
Panowie nie ma co strzępić jęzora. Też tam pracowałem jakiś czas temu i zawsze mówiłem że może na robocie to on się zna tego nie można mu odmówić, a poza tym to tytan pracy. Ale o prowadzeniu firmy to nie ma pojęcia . Jego dewiza to jak najmniejszym kosztem zrobić jak największy zysk.Może jeszcze 10 lat temu takie podejście się sprawdzało ale te czasy na szczęście już się kończą.Mam nadzieje że w końcu to zrozumie i w większym stopniu zacznie myśleć o pracownikach bo w końcu to są jego pracownicy i też mają rodziny o które muszą zadbać,a nie tylko o sobie i o własnym interesie w innym przypadku ryzykuje przyszłość firmy którą budował tyle lat.
fimar 2015-12-13 08:44:12
Święte słowa!:)
Vader 2015-12-19 16:11:08
No ja właśnie od was uciekłem bo bo nie było płynność finansowej w domu hi hi hi . A straszne to jest to że tego nie rozumiecie. Mam dla was rade (mniej patrzeć po parkingu kto jakim autem jeżdzi a więcej myśleć o pracownikach )
fimarowiec 2015-12-21 18:11:29
szanujmy ludzi tak szybko odchodzą
Marley 2015-12-22 13:36:36
Ta firma to jedna wielka pomyłka...Umowa zlecenie przedłużana z miesiąca na miesiąc.A Pan S.F to facet który ma sklerozę wiecznie mu nic nie pasuję jeśli zrobisz robotę dobrze to on i tak cię zje**ie bo nie było wykonane po jego myśli NIE POLECAM tej firmy nikomu. Szkoda waszego czasu i starań. Brak jakiegokolwiek zdobycia wiedzy zawodowej. Pozdrawiam Staszka jest najlepszym pracodawcą na Świecie ! :) i to jego poczucie Humoru
zkaza 2015-12-28 20:31:08
Trochę robiłem na tzw.zachodzie i wiem jedno w normalnym kraju typu Szwecja,Austria Holandia taka firma jak ta nie miała by prawa działać aż tak długo .A w Polsce proszę bardzo firma działa jak gdy by nigdy nic a właściciel zamiast być izolowany to sobie kupił nowe Volvo.
uwolniony 2016-01-01 17:56:18
Tak jak już ktoś pisał wcześniej robota tylko na przeczekanie potwierdzam jeśli nie masz noża na gardle to lepiej omijać to miejsce z daleka.Jeszcze jak by płacił to można by mu wybaczyć ten jego mobbing i zwykłe chamstwo, ale u niego nie ma rozmowy o pieniądzach ,albo robisz za te psie pieniądze albo wypad z baru .A najgorsze jest to jego bajerowanie gości na początku bo akurat potrzeba mu ludzi do roboty,potrafi wtedy naobiecywać wszystko żeby tylko zostali a w dniu wypłaty okazuje się że uzgodniona stawka jest nie aktualna, tylko dlatego że robota została już zrobiona,oczywiście nic na umowie wszystko na gębę jeśli chodzi o umowę to tylko zlecenie. Naprawdę szkoda tych ludzi którzy się na to nabierają i to od lat.
Znaczenie 2016-01-03 00:19:40
Ja tam mam normalna umowę o prace i nie tylko ja z tego co mi wiadomo. Wypłata tez sie zgadza.
robol 2016-01-03 15:00:41
A ilu was tam robi 4 osoby to nie dziwota że dał wam na stałe umowę .Po prostu nie może sobie pozwolić na to i wy się urwiecie. Kiedyś szły tam dwie zmiany po około 10 chłopa na każdej, czasy się zmieniły ale do niego to nie dociera ciągle myśli że jak ktoś robi fizycznie to można go robić w konia.
Znaczenie 2016-01-03 15:45:36
Od samego początku mam umowę o prace, wypłata rownież zawsze była ok a nadgodziny wypłacone. Poza tym robol to chyba nie twoja sprawa czy pracuje tam 4, 14 czy 40 osób.. Z tego co widze szkoda sie tu wypowiadać i tracić czas na czytanie wyolbrzymionych historii zarówno o tej firmie jak i o innych firmach...
NIK 2016-01-03 16:56:03
Do robol z niezliczoną ilością ksywek, jak znajdziesz lepszą pracę to szybko zapomnisz o tym co ci tam zrobiono w przeciwnym razie długo będziesz pamiętał co straciłeś i w złości frustracji sam siebie będziesz ogłupiał.
Poza tym nie stać cię na to żeby choć 4 osoby zatrudnić? lub 40 masz problem? będziesz patrzył co stoi na parkingu a tania siła robocza będzie ci pieniążki wywrotkami do formy zwozić !!! na co czekasz? marnujesz się tu ze swoimi wypocinami.
robol nie uwierzy 2016-01-03 19:28:20
Poza tym nie stać cię na to żeby choć 4 osoby zatrudnić? lub 40-60 masz problem? będziesz patrzył co stoi na parkingu a tania siła robocza będzie ci pieniążki wywrotkami do formy zwozić !!! na co czekasz? marnujesz się tu ze swoimi wypocinami.
bombel 2016-01-06 16:27:04
Witam u mnie na wsi jest takie powiedzenie " ( usunięte przez administratora ) tak jest z tą firmą .Mnie przez kilka miesięcy zwodził że dostane normalną umowę o pracę aż mi się znudziło wiec mu podziękowałem.
3M 2016-01-09 23:20:43
"Praca w tej firmie jednak daje wiele możliwości do rozwoju" nerwicy i depresjii:):)
young 2016-01-13 19:22:58
Praca w tej firmie ? to coś nawet nie można nazwać firmą Jak tam na święta ile Stasiu dał 50 czy może 100 zł ? Pytam bo u mnie w firmie w zależności od stażu pracy dostaliśmy miedzy 500 a 1500 ja przytuliłem 800 zł.
cep 2016-01-14 12:43:35
Na pytania prymitywnych matołów nie ma odpowiedzi.
Jest tylko chęć jątrzenia bo został wylany i wciąż sobie nie radzi.
partia razem 2016-01-18 19:07:49
Zmiany w umowach na czas określony. Kto skorzysta?
Od 22 lutego 2016 r. wchodzą w życie istotne zmiany dotyczące umów na czas określony. Pracownikom mają przynieść większą stabilność zatrudnienia. Z punktu widzenia pracodawców nielubiących zawierać umów na czas nieokreślony będą natomiast niekorzystne.
young 2016-01-19 19:34:57
A więc tak jak jak myślałem 50 lub 100 zł. no cóż "Jaki pan taki kram"
partia razem 2016-01-20 17:02:21
Po decyzji szefowej PIP Iwony Hickiewicz inspektorzy pracy będą wreszcie mogli kontrolować firmy "na legitymację", czyli bez siedmiodniowego uprzedzenia. Kontrole PIP bez zapowiedzi zdecydowanie zwiększą skuteczność działań inspekcji pracy.

anonim 2016-01-21 20:15:05
Robiłem tam i nie narzekałem.
I nie szkalujcie! ;)
anonim 2016-01-21 20:17:14
Każdy pracuje, narzeka a dalej robi.
Co Wy na to? :)
pampers fe fe 2016-03-11 19:14:29
Żeby Polska żeby Polska żeby Polska była Polską.
czmielu 2016-03-21 17:36:48
Ja się jakiś czas temu urwałem z tej firmy ale nie żałuje że tam pracowałem, w końcu mam porównanie jaka jest różnica miedzy firmą gdzie pracodawca potrafi docenić dobrego pracownika finansowo i nie tylko a Fimarem gdzie pracodawca potrafił np.zmienić na mniejszą człowiekowi w dniu wypłaty stawkę godzinową tylko dla tego że po podliczeniu jego zdaniem zarobił zbyt dużo. Były takie sytuacje i nie tylko.........długo by pisać
pampers fe fe 2016-04-16 17:14:01
* za dwa miesiące.
były 2016-04-19 09:27:52
masz racje
były 2016-04-19 13:27:08
Chyba nie wiesz co piszesz miałeś pranie mózgu czy co
były 2016-04-23 08:16:06
Chyba jak się pomyli a może ci się śniło to
gościu 2016-05-28 06:36:16
Zamówić meble można gorzej tam pracować
jeden z wielu 2016-06-12 16:03:37
Oczywiście można opowiadać bajki o zarobkach po 3 tyś. i więcej, zakłamywać rzeczywistość ale prawda jest jedna. Właściciel jak by mógł to najchętniej wcale by nie płacił ,jego filozofia to jak największy zysk jak najmniejszym kosztem co się tyczy jak i zarobków jak i podejścia do użytkowania maszyn.To jego podejście doprowadziło do sytuacji w której po prostu nie ma kim robić W firmach w których szanuje się ludzi nie szuka się ludzi kilka razy do roku.
partia razem 2016-07-17 13:21:23
Kara dla pracodawcy za wypłatę pensji pod stołem

Również pracodawca, który oferuje takie rozwiązanie, nie pozostaje bez kary. Narusza on w ten sposób przepisy prawa o ubezpieczeniach społecznych. W razie nieopłacenia składek lub opłacenia ich w zaniżonej wysokości Zakład może wymierzyć płatnikowi składek dodatkową opłatę do wysokości 100% nieopłaconych składek, przedsiębiorcy grozi także kara do dwóch lat więzienia.

Dodajmy, że to pracodawca, czyli płatnik, ponosi odpowiedzialność za błędne obliczenie i pobranie zaliczek na podatek w zaniżonych kwotach i za przekazanie tych zaliczek na rzecz urzędu skarbowego. Pracodawca może więc zostać zobowiązany przez organ podatkowy do dopłacenia kwoty zaliczki na podatek wraz z odsetkami.
klaus 2016-09-27 16:33:53
Zostawcie Titanica nie wyciągajcie go.....itp itd
ilonak 2016-09-29 14:16:20
Wiecie jednak czy wypłata dla doradcy klienta jest teraz możliwa? Chętnie bym się załapał, bo pewnie jest szansa na dwuskłądnikowe
Zostaw swoją opinię o FIMAR - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIMAR