Opinie o ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Śmigiel

<p align=justify>Ofertę produktową ALVO tworzą proste wyroby medyczne, jak i zaawansowane rozwiązania premium oraz systemy IT dedykowane dla szpitali, przede wszystkim dla bloków operacyjnych. Uzupełniają ją usługi, takie jak: wsparcie projektowe, szkolenia oraz konsultacje techniczne. <br/> ALVO to rodzinna firma, zatrudniająca 250 pracowników, która z powodzeniem konkuruje na rynku z międzynarodowymi koncernami. Przez prawie ćwierć wieku rosła nie tylko skala, ale też zakres działalności firmy ALVO. Obecnie firma szczyci się prawie 80 tysiącami metrów kwadratowych zainstalowanych paneli ściennych w salach operacyjnych w ponad 50 krajach świata. Nie bez znaczenia w procesie budowania przewagi rynkowej w kontekście zdolności firmy do konkurowania jest kultura organizacyjna ALVO. </p>

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Śmigiel

Ktoś serio aplikował na inżyniera a autocada nie znał? A wiecie może jeszcze z jakich programów księgowych tu korzystają? W ofercie dla młodszego księgowego o ile niczego nie przeoczyłam pisali głównie o excelu, a ciekawa jestem na czym jeszcze tu pracują?

Zdzichu 49 Nowy wpis

Chciałem zapytać o o opinię firmy Alvo hamburg

Jaki jest styl zarządzania w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Jestem ciekawy tych wymagań z ogłoszenia internetowego, czyli wymaganą znajomość AutoCAD, pakietu MS Office. I co do tego pakietu, czy koniecznie trzeba znać cały pakiet, czy konkretne elementy? Czy excela i Word wystarczą? Bo ja reszty nie znam, a chcę aplikować tu na stanowisko inżyniera budowy.

xyz Nowy wpis

Trochę słabo iść na inżyniera budowy bez znajomości podstawowego programu, jakim jest autocad ;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? 7 grudnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

Kubuś

Najniższe z możliwych musze stwierdzić niestety ... brak docenienia pracownika

Rychu

Widzie że potrzebują na stanowisko tokarz,frezer, spawacz czyli 1 gościu od 3 zadań?

Olek

Świetnie rozwinięta firma , pełen profesjonalizm w tym co robimy a do tego bardzo dobry pracodawca

@Olek

Co ty piszesz chyba że o inna firmę ci chodźi ta firma to trochę większy garaż

@Olek

Pracuje w tej firmie i nie jest tak kolorowo

AD

średnio, nie interesuje się ale jak podpadniesz to wylot.

A jak ma traktować przychodzisz żeby pracować A jak się nie podoba to za bramę

Joanna

Ktoś wspomniał tutaj, że szefostwo nie interesuje się pracownikami :P O co chodzi? Nie ma kierowników zmiany czy menagerów?

jutro
@Joanna

w ogóle nie ma żadnych kierowników , każdy chodzi jak chce i robi co chce

Urszula
@jutro

no to jak to się wszystko skleja do kupy?

@Urszula

Bzdury! Każdy Dział ma kierownika. Proponuję zapoznać się ze strukturą organizacyjną firmy

Helena

Nic zaskakującego w sumie. A jak płaca na takich kierowniczych stanowiskach ? To jest lepsze pytanie :)

Johnny

Pewno malo kto wie ale firma ALvo to niegdys gastro metal zajmujaca sie wyrobami stali nierdzewnej ale glwnie przemyslu. Wiec niema nic wpsolnego z wyrobami medycznymi tym bardzije tak waznymi jak wyposazanie blokow oepracyjnych masakra jakas!!! produkty firmy sa katastrofalne zachodza rdzą i sa bardzo niskiej jakosci - gnną się wyłamuja elementy rozne. Nie mowiac juz ze w firmie jest nieciekawa atmosfera i duuuuza rotacja pracownikow bo nikomu tma se niepdoba

Adrian
@Johnny

Już tak nie generalizuj, bo rotacja może mieć różne podłoże.To, że firma się przekwalifikowała nie oznacza, że jej produkty są złe, bo przecież jest tam jakiś nadzór jakościowy, który wyłapuje błędy. Pracujesz w firmie, że tak dobrze znasz ją od środka?

Klient
@Johnny

Co za bzdury... Alvo działa głównie w sektorze medycznym z tego co wiem przynajmniej 20 lat i ma wszystkie potrzebne certyfikaty do produkcji wyrobów medycznych. Mamy ich meble od chyba 7 lat i nic się z nimi nie dzieje. Jeśli tobie człowieku coś zachodzi rdzą to znaczy że o to nie dbasz i tyle, chyba ktoś tu ma bol (usunięte przez administratora) i tyle. Nie wiem jak z rotacja pracowników wiec nie ma sie co wypowiadać, ale przyczepiac sie do jakosci nie mozna

Czy w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. pracuje się na open space?

I tak I nie

Wewnątrz działów jest open space

@I tak I nie

I jak wygląda wtedy organizacja pracy na open space? Czy atmosfera między pracownikami jest dobra? Pracuje się zespołowo czy raczej każdy sam sobie? :P

Diabolina

Kiedyś pamietam przyszedł taki pan wielki ważny cwaniaczek taki troche na pierwszy rzut oka Pan Cz. D. Coś tam popracowal połaził i wypier.....olił po jakim czasie koleżankę z zakupów. Szkoda dziewczyny bo starała sie a ponoć za jedną wpadkę wyleciała :( Byłyśmy zaskoczone tym.

Student
@Diabolina

To ten pan CZ. D. Chyba wczoraj miał prezentację i spotkanie z grupą studentów. I pięknie wszystko opowiadał ???? i był na rzut oka bardzo ok.

@Diabolina

Za jaką wpadkę? Za co można zostać zwolnionym w ALVO a kto może być spokojnym o swoje stanowisko pracy? ;) Czy to odosobnione przypadki, że ktoś zostaje zwolnionym?

SKANDAL!!!!!!

W dniu 30 marca dostaliśmy do podpisu aneksy do umowy zmniejszające pensje o 20%. Bez żadnego ograniczenia czasowego, porozumienia z pracownikami a nawet rozmowy... Tylko z dnia na dzień podpisz albo do widzenia. Co ciekawe żadnego uzasadnienia nie ma, zamówień jest tyle ile było. Tak się traktuje pracowników w alvo porażka.....

Schmidt
@SKANDAL!!!!!!

Wyrazy współczucia dla wszystkich ktorym obcięli pensje... yyyyyy....czyli chyba dla wszystkich... Nie dość że mało zarabiacie to jeszcze obcinaja pensje. No ale takie realia polskie.

Doinformowany
@SKANDAL!!!!!!

To nieprawda, że zamówień jest tyle ile było. W realizacji nie ma praktycznie żadnych zleceń eksportowych z montażem, bo zablokowana jest możliwość podróżowania. A eksport to główne źródło dochodu Alvo. Wiele projektów zostało też przez epidemię zatrzymanych bądź odroczonych. Zarząd musiał podjąć decyzję pomiędzy obniżeniem pensji o 20% a zwolnieniem 20% załogi. Mądry by się cieszył, że w sytuacji gdzie tysiące osób w Polsce tracą pracę, on pracę nadal ma, z tymczasowo obniżoną pensją. A głupi będzie krzyczał, że skandal...

Ciekawostka
@Doinformowany

Panie doinformowany a do kiedy nivy te pensje są obniżone? Bo u mnie w aneksie nie ma nic na ten temat,wiec moga sobie trzymac takie pensje(usunięte przez administratora). Przestoju nie bylo a tylko ba tej podstawie mozna bylo zmniejszac pensje. Ale przepisy alvo nie dotycza.....(usunięte przez administratora)jak tak beda traktowac pracownikow to sie ludzie zaczna zwalniac bo pracy w okolicy nie jest malo... Zero szacunku,zero uzgodnienia i zadnego info do kiedy ta sytuacja ma trwac

@SKANDAL!!!!!!

Cześć, rozumiem, że te cięcia pensji były spowodowane pandemią, zgadza się? Czy do tej pory coś w tej kwestii się już zmieniło? Wynagrodzenie wróciło do poprzedniego stanu? Jak sytuacja wygląda obecnie pomimo nadal trwającej pandemii?

Tak
@Elżbieta

Sa normalne pensje

Mam pytanie odnośnie pracy za granicą w firmie jako monter ? Jak to wygląda w rzeczywistości ? Wszystko wypłacane jak należy, czy jest ubezpieczenie, jaka atmosfera ?

Ktos

(usunięte przez administratora)Nie ten to inny tylko nikt sobie nie zdaje sprawy że by zastąpić nie które osoby trzeba czasu. (usunięte przez administratora) Brak podwyżek od lat. W biurze więcej ludzi niż na produkcji(bardzo rzadko spotykana sytuacja w innych formach produkcyjnych) na produkcji rządź chaos wszystko robione na ostatnia chwile bez jakiegokolwiek planowania. Osoby które przez lata ciągły ta firmę zostały zdegradowane a w firmie zaczęło się zle dziać.

Ktosiu
@Ktos

Brawo za odwagę... ważny na stanowisku kierownika i ważniejszy na dyrektora dostali zabawkę (firme) którą nie potrafią się bawić psują ja na oczach wszystkich A szef jeszcze chwali jak oni dobrzy gdyby poprzednia władza miała takie możliwości co do kupna maszyn (laser który się psuje i jest wolniejszy gietarka jedna i druga też bez rewelacji no i Tokarka którą stoi bez osprzetu)I takie możliwości finansowe branie bylibyśmy w innym miejscu niż jestesmy

Prawo lewo

Dokładnie mają za zero heh tam jest brama powiedzą A gdzie te czasy świetności tej firmy ludzie dostawali się przez znajomości każdy chciał do alvo idź tam dobrze zarabiają A teraz śmiech na kartce od wypłaty wiara na smiglu się pyta co tam się dzieje A co ma się dziać dyrektor bez pojęcia o takiej produkcji rządzi to tak się dzieje jak jest zaczęło się źle dziać odkąd przyszedł A i też wspomnę o kierownictwie bez bladego pojęcia do sówika i bajdy się kryje A to są ludzie którzy rozwinęli ta firmę A teraz jak się patrzy na to co jest to się płakać chce

Czy ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

W dziale handlowym nie, można się dogadać z przełożonymi

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ccc

Nie nie jest dniem wolnym , zdarza sie zazwyczaj odrabiać w sobotę za stawkę tygodniową

Mirosław
@Ccc

Widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy, czy powiesz mi coś na temat wynagrodzenia w ALVO? Jestem ciekaw na jaką pensję można tu liczyć, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Martin

@Rychu Jak dla Ciebie 3000 to tą obiecanki cacanki to Ty chyba pół wieku pod lodem przeleżałeś.... Za takie pieniądze to sie z domu nie wychodzi No chyba że w EURO.... :)

Adrian
@Martin

Wysokość zarobków jest sprawą subiektywną i dla kogoś pewna kwota jest duża, a dla innego niska, więc nie powinieneś tego generalizować. Jesteś pracownikiem ALVO i mógłbyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu i dodatkach jakie oferuje pracodawca? Czy można liczyć na bonusy z pakietu socjalnego lub atrakcyjne szkolenia? Na stronie http://www.alvo.pl/o-alvo/kariera/ jest sporo interesujących ofert rekrutacyjnych. Watro tam zajrzeć.

Robin
@Adrian

Pewnie, że wypłata dla każdego znaczy coś innego ale tam to pensje naprawdę niskie, nie ma się do czego przyczepić ale wypłata jak dla mnie mała.

Paulina
@Robin

Nie jesteś zadowolony z wypłaty. A jak z resztą - czy są jakieś benefity? ALVO w ofertach pracy wymienia np. możliwość podnoszenia kwalifikacji. Daj znać, czy korzystałeś z tego.

Szakal
@Paulina

Co tam wypłata kto by pracował dla pieniędzy. Ważne ze można kwalifikacje podnieść jest karta multisport, kawa " mila " atmosfera

Stefan
@Szakal

Mam wrażenie, że Twoja opinia jest sarkastyczna pod dwoma względami, tj. wynagrodzenie i atmosfera. Czy to dwie kwestie z których nie jesteś zadwolony? Rozwiniesz te dwa wątki? Będę wdzięczny za wyjaśnienia.

Gonzo
@Adrian

Dla kogoś pewna kwota jest niska a dla innego pewna kwota jest.... tez niska wiec nie pisz glupot ze ktos ma za duzo zarobków. Z rególy jak idziesz po podwyżkę to stekanie że ciężko ze nie ma i taki tam bełkot. Brak słów.....

Nie widzę krzywdy, pracować trzeba z zaangażowaniem, na pewno góra to dostrzeże, warunki socjalne na dobrym poziomie i wynagrodzenia - średnie w skali kraju. Praca jest ciekawa, mamy do czynienia z klientami z całego świata. Życzmy powodzenia Prezesowi w dalszym prowadzeniu biznesu i firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Śmigiel

• Jak się pracuje w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
4.4/5 Na podstawie 119 ocen.

ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.