DSA

Łódź

Opinie o DSA

anonim 2009-04-20 17:27:08
NA POCZĄTKU MOJEJ PRACY FIRMA MI SIĘ PODOBAŁA NIESTETY ZMIENIŁ SIE MOJ MENAGER I POLITYKA FIRMY ZMIENIŁA SIĘ RÓWNIEŻ ALE NA GORSZĄ
ja 2009-12-21 12:00:58
właśnie ostatnio doznałem/łam takiej przyjemności w tej firmie ta rekrutacja to śmieszna sprawa, kierownicy jacyś nie rozgarnięci, grzeją swoje stołeczki przy biureczkach, a pracownikom proponują dostarczenie zaś. o niekaralności jeśli trafiłeś bezpośrednio a nie przez biuro to szkolenie gratis(a normalnie ok.1000) umowę zlecenie na miesiąc bez podstawy, a po miesiącu może umowa o pracę z podst. hihihhihihihi 1200pln-to śmieszne chodzisz bo nie dadzą samochodu o komórce zapomnij wszystko sam radzą zawsze zaczynać od znajomych a potem szukaj wiatru w poluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu życzę wszystkim dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję (błędną i stracicie swój cenny czas)
ja 2010-04-21 19:26:05
Akwziycja OFE AXA
sen 2016-04-03 21:02:39
Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży? Dobrze, że są benefity socjalne i można liczć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Zostaw swoją opinię o DSA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSA