Utal sp. z o.o.

Opinie o Utal sp. z o.o.

Heloł

A jak tam placa diety ? wie ktos ? A czy to prawda, ze trzeba wynosic smieci i sprzatac biura ? Dziekuje za imformacje, to zdecyduje czy wysle do nich CV na CEO.

wyloty

Tylko póki co to każdy CEO długo miejca nie zagrzał, aż przeciąg był na hali wylotów...

rock

Trzeba bardzo twardo negocjować wszystkie warunki np.: kasę, samochód służbowy, premię i pozostałe benefity w przeciwnym razie was załatwią!

cyrkiel
@rock

Jeśli nawet uda się coś utargować to po niedługim czasie stwierdzają, że im się jednak nie kalkuluje co oznacza koniec kariery i tak w kółko Macieju.

ljg

Co to znaczy KAPITANOZA?!!!!!!!!

HF

To jest tajne dla każdego, ale taki nowy to nie ma nawet średniej płacy tutaj.

HF

To jest tajne dla każdego, ale taki nowy to nie ma nawet średniej płacy tutaj.

Prr
@HF

Stary tez nie ma. Chyba ze po wielu latach pracy i to przy dobrych czasach Utalu. Jak nie wynegocjujesz dobrej wypłaty na początku, to nie masz co liczyć na podwyżki.

Rekrutacja wieloetapowa: Na początku umówienie mnie na spotkanie w siedziby firmy przez asystentkę, pierwsza rozmowa w firmie z bardzo miłą Panią z HR (około 30 minut), zaraz po tym kolejna rozmowa z Dyrektorem Handlowym (około 1,5h), Zostałem też uprzedzony o rozważaniu jeszcze innych kandydatur oraz że do 2 tygodni dostanę informację zwrotną odnośnie następnego etapu lub info o wykluczeniu mnie z dalszego etapu rekrutacji. Po upływie około tygodnia zostałem zaproszony na kolejne spotkanie z Prezesem i znów około 1,5h rozmowa, bardzo rzeczowa i merytoryczna, z resztą jak wszystkie wcześniejsze rozmowy. Już za pierwszym razem oprowadzono mnie po firmie i przedstawiono w skrócie profil działalności. Na ostatniej rozmowie zostałem poinformowany że mam duże szanse na to stanowisko i że decyzja zapadnie w ciągu paru dni. Poproszono mnie też o przesłanie w międzyczasie kontaktu w sprawie sprawdzenia moich referencji w poprzednich firmach co zrobiłem niezwłocznie. Po kilku dniach otrzymałem telefon bezpośrednio od Prezesa z informacją o zatrudnieniu mojej osoby. Jako że w swojej karierze uczestniczyłem w wielu rozmowach kwalifikacyjnych proces rekrutacyjny w UTAL odbieram jako bardzo profesjonalny i pełny. Cieszę się że zostałem zatrudniony w tej firmie i polecam ją wszystkim którzy chcieliby się rozwijać i pracować w poukładanej strukturze. Z perspektywy czasu oceniam swoją decyzję o przyjęciu propozycji pracy za bardzo trafną. Pracę w firmie Utal wybrałem spośród paru propozycji które miałem z innych firm na stanowiska o bardzo zbliżonej charakterystyce i z porównywalnymi warunkami finansowymi.

Pytania na początku ogólne, później specjalistyczne, długa ciekawa rozmowa z HR, następnie z Dyrektorem Handlowym na końcu z Prezesem. Pytania celne i rzeczowe w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozmowy powiedziałbym partnerskie i prowadzone bardzo profesjonalnie.

bing bing

To chyba jest stawka za 6 miesięcy bo oni tak jakoś w takich okresach rozliczają managerów i potem taka rotacja, bo w krótkim czasie dużo nie zrobisz, a jeszcze uwiązane ręce, krezusem to tu nie będzie człowiek..

zdzich

min 20000PLN

Polonista tropiciel

Mnie nie poslucha, za maly ludzik jestem . Potem pojdzie miedzy ludzi sie lansowac i bedzie smiech, to z dobrego serca.

wacek

dlaczego nie zwrócisz mu uwagi bezpośrednio?

@wacek
@wacek

Tropiciel nie wygląda dość durnowato, ale ty masz wprawę to się chyba nadasz?

Franek

Ty gitara a ty jestes szpion dziadka ? Pracowalem dlugo i tyle.

zarządzenie

Chyba nadal wszechobecne jest zarządzenie Piotra Wielkiego z 9 grudnia 1708 roku, czas się w zarządzaniu zatrzymał.

prawdziwe
@zarządzenie

„Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak, żeby swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego”.

TD

Trafiony zatopiony, oj dużo przykładów tutaj, oj bardzo dużo. Najgorsze, że jak niektórzy tak siedzą pod dziadoskim butem to ten się zachowuje nieładnie, uważając pewnie, że tak ma być. Niestety taki układ poddaństa w efekcie powoduje tylko paraliż, a w tym wieku to już człowieka nie zmienisz..

igor

REWELACJA!!! A jaki prawdziwy ten artykuł!!!! Polecam wszystkim zainteresowanym!!!!!

MK

Moja ocena jest taka: porównując obecne zajęcie do pracy w utalu, stwierdzam, że to bardzo słaby pracodawca.

Evita

Prosta sprawa , pewnie tam pracujesz to zrob sobie liste kto pracowal tam rok temu i kto pracuje obecnie. Nie chodzi tylko o eksport, ale cala firme. Oczywiscie wyrzuc z listy rodzine i wackow, plackow oraz stenye, ktorzy beda tam pracowac jak dlugo sie da, bo innego miejsca pracy dla siebie nie znajda. Przeciez wszyscy wiedza ze przez rok 4 krotnie zmienial sie dyrektor eksportu, w ramkach tez ruch, na produkcji tez ludzi brakuje. Szkoda czasu ta firma zamiast sie zmieniac na lepsze pisze na forum rekami Stenyi i innych wazeliniarzy jakies chore posty o tym jak jest dobrze. Wspolczuje serdecznie !

Eryk

No niezła degrengolada skoro caly eksport uciekl a oni jeszcze sie chwala ile to eksport stanowi w obrotach. Teraz pewnie pracuja w dobrcyh firmach za cale diety i nie musza sie podlizywac szefowi.

zbychu

Marny ten plus, wypłata niby na czas ale co to za wypłata, marna i tyle. W dobrych firmach zarabia się tyle, że ma się oszczędności i nie trzeba żyć w ciągłym oczekiwaniu na pensję, tutaj niestety każdy czeka z utęsknieniem na pieniądze bo jest ich naprawdę mało.

P0 UTALU
@zbychu

To proste, proponuje żebyś zmienił firme, po co meczyc sie w marnej firmie jak można w całkiem porządnej pracować. Gdzie ktoś Cie za coś pochwali i powie na Twoj temat jakieś dobre słowo.(usunięte przez administratora) Ja z utsly odszedłem i nic a nic nie żałuje odradzając każdemu prace w tej marnej firmie.

bliski finisz

Po co to wszystko jak i tak niewiele zostało..

fd

Jednym wystarczy godziwa pensja inni chcą nieco wiecej, ale to nie tutaj.

moneta

Zarobki sa tajne, ale nie są duze dla ludzi z zewnatrz bo pełno odchodzi z tej manufaktury.

moneta

Zarobki sa tajne, ale nie są duze dla ludzi z zewnatrz bo pełno pracowników z wielu działów odchodzi z tej manufaktury. (usunięte przez administratora)

Szkoda czasu

Oczywiscie dobrze, ze ludzie pisza co tam jest. Ze jak ktos idzie do pracy w tej firmie to nie wie, ze bedzie musial sprzatac i wynosic smieci ( czego na rozmowie kwalifikacyjnej sie nie dowie), ze bedzie dostawal pol diety, ze musi uwazac na rodzinke, wackow, plackow oraz stenye. To sa bezcenne informacje i tylko z portalu sie o tym dowie. Potem taki kandydat podpisze umowe o prace i wtedy koniec. Jak juz przyjdzie to widzi jak kiepsko jest w tej firmie.

Szkoda czasu

Czyli jako tloczarz ? Ladnie sie nazywa hehe operwtor czyli prasa i jedziemy! Szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn

• Jak się pracuje w Utal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Utal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Utal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Utal sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Utal sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Utal sp. z o.o.