Utal sp. z o.o.

Opinie o Utal sp. z o.o.

bn

Paranoja..

PRAWDA W OCZY KOLE...

Nic nie dzieje sie bez przyczyny..

Rafi

Jeśli ktoś wielokrotnie nie dotrzymuje słowa, zrywa umowy, ludzi traktuje jak traktuje to co tu sie dziwić? Dobrze, chociaż że można ostrzec innych, decyzją podejmą i tak sami ale przynajmniej znając opinię innych.

stat

Ciekawe kiedy wejdą wyniki za kolejne lata?: Ktoś wie jak jest w 2015 i 16? https://www.emis.com/php/company-profile/PL/Utal_Sp_z_oo_pl_3947414.html

Reza

Myślę, że trzeba to powiedzieć pani stenyi , która ma lekką robotę ciągle pisze to kryptogłoszenia. Zajmij się nią, a potem innym wytykaj.

jarząbek

Premia za łubudubu żałosne..

Były pomocnik Wacka

Brawo Dodek ! Dziadek da premie za wazeliniarstwo ! Ale o tak rodzinki nie przeskoczysz ! Możesz zostać co najwyżej pomocnikiem Wacka. Wacek jest mistrzem informowania placek próbował mi dorównać ale został daleko w tyle.

Rekrutacja wieloetapowa: Na początku umówienie mnie na spotkanie w siedziby firmy przez asystentkę, pierwsza rozmowa w firmie z bardzo miłą Panią z HR (około 30 minut), zaraz po tym kolejna rozmowa z Dyrektorem Handlowym (około 1,5h), Zostałem też uprzedzony o rozważaniu jeszcze innych kandydatur oraz że do 2 tygodni dostanę informację zwrotną odnośnie następnego etapu lub info o wykluczeniu mnie z dalszego etapu rekrutacji. Po upływie około tygodnia zostałem zaproszony na kolejne spotkanie z Prezesem i znów około 1,5h rozmowa, bardzo rzeczowa i merytoryczna, z resztą jak wszystkie wcześniejsze rozmowy. Już za pierwszym razem oprowadzono mnie po firmie i przedstawiono w skrócie profil działalności. Na ostatniej rozmowie zostałem poinformowany że mam duże szanse na to stanowisko i że decyzja zapadnie w ciągu paru dni. Poproszono mnie też o przesłanie w międzyczasie kontaktu w sprawie sprawdzenia moich referencji w poprzednich firmach co zrobiłem niezwłocznie. Po kilku dniach otrzymałem telefon bezpośrednio od Prezesa z informacją o zatrudnieniu mojej osoby. Jako że w swojej karierze uczestniczyłem w wielu rozmowach kwalifikacyjnych proces rekrutacyjny w UTAL odbieram jako bardzo profesjonalny i pełny. Cieszę się że zostałem zatrudniony w tej firmie i polecam ją wszystkim którzy chcieliby się rozwijać i pracować w poukładanej strukturze. Z perspektywy czasu oceniam swoją decyzję o przyjęciu propozycji pracy za bardzo trafną. Pracę w firmie Utal wybrałem spośród paru propozycji które miałem z innych firm na stanowiska o bardzo zbliżonej charakterystyce i z porównywalnymi warunkami finansowymi.

Pytania na początku ogólne, później specjalistyczne, długa ciekawa rozmowa z HR, następnie z Dyrektorem Handlowym na końcu z Prezesem. Pytania celne i rzeczowe w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozmowy powiedziałbym partnerskie i prowadzone bardzo profesjonalnie.

gazeciarz

Całe szczęście mam okazję obserwować zaistniałą na tym forum sytuację z boku, z polecenia znajomej, którą to może i bawi, a mnie przypomniało, że znowu na polakach i naszej mentalności możemy polegać - jak na szwajcarskim zegarku. Polecam zatem poniższy link, który mi się przypomniał z neta. Schemat może wydać się znajomy :-) http://mateuszgrzesiak.natemat.pl/130819,5-cech-mentalnosci-polskiej-ktore-ograniczaja-nasz-potencjal

stereotypy
@gazeciarz

Marudzisz stereotypami. To nie tylko polskie cechy, zobacz do czego zdolni są np. Niemcy czy Francuzi jak im się gorzej dzieje. Nie tylko o tym mówią ale wychodzą na ulicę. Jakby ich wcisnąć w nasze realia i podejście do pracownika to dopiero by zgłupieli. Polacy lepiej traktowani w innych krajach osiągają masowo sukcesy zaczynając od zera i przy stabilnych warunkach Polki mają tam 3x większą dzietność niż u nas. To nie kwestia mentalności tylko warunków. Dopiero by się działo jakby w utalowsich realiach mieli pracować choćby Francuzi, Holendrzy czy Niemcy..

ama
@stereotypy

Racja, jak Amazon źle traktował Niemieckich pracowników to co się działo, wszyscy narzekali i bojkotowali, aż się wynieśli z tamtąd do Polski.. O złych rzeczach trzeba mówić inaczej nic się nie poprawi.

ToTo

O co chodzi z tym nowym właścicielem?

Beton
@ToTo

Może w końcu ktoś pokruszy beton..

klr

Bzdury tutaj to porażka jest.

Regina z Konina

Rozwiń , nowy właściciel ?

????

????

żenua

To generalnie jedna wielka żenada niestety..

kaska

Jak to jakie są zarobki ?- tajne.

Seba

Pracowałem tam trochę ponad rok i to była najgorsza robota jaką miałem.

Kolega
@Seba

Moja kolezanka nie wpisuje w CV ze tam pracowala, bo dla niej to najwiekszy wstyd. W sumie czytajac to forum wcale sie nie dziwie.

Dario

Juz nie pracuje jakis czas, ale widze ze nic sie nie zmienia. Ta sama manufaktura, ten sam slaby model zarzadzania,(usunięte przez administratora)

lucy

To mozna tak bez jezyka ? W Eksporcie ? Na managerskim stanowisku ? Czyli te ogloszenia, ze trzeba znac jezyk do eksportu to byla sciema zwykla?

zadowolony

widzę, że wesoło tu u was, i że nawet jakiś kolo z Maxcess się przykleił, a to już pełna nonszalancja... zerknąłem do nich na opinie, widzę że problemy te same, tyle że moderator lepszy i że regularnie dba o lajki ;-)

igor
@zadowolony

Tylko, że tych opinii jest znacznie mniej kolego a tu każdego dnia się pojawiają a to o czymś świadczy!!!!!!!!!!!

bingo
@igor

pachniesz mi tu na odległość Maxcess'em, jak chcesz to przyjdę die ciebie na forum, co ty na to?

luki

a obecnie kto zarzadza eksportem i jaki zna jezyk ?

Robie dobrze

Widze wito, ze tak sobie chodzisz i pytasz juz od dluzszego czasu. Ciagle zadajesz te same pytania. Czy ty aby sie dobrze czujesz ? Zadales pytanie o wyplate juz 24 razy czy jest terminowo i podkresliles ze jest dobra atmosfera jakies 15 razy. Ok bede strzelal pani stenyu to pani ?

bistro zaprasza

Ziemniaczany pasuje na piątkowy obiad.

blabla

Trudno o większe bzdury

Maxcess Sp. z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej (ok 10 km od Swarzędza), głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: Tokarz i CNC operator (sterowniki: Heidenhaim). Pracując 5 dni w tygodniu / 40 h zarobki ok 2500 netto (tokarz), ok 2700 PLN (CNC operator). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV andrzej.soliwoda@maxcess.eu.

Zostaw merytoryczną opinię o Utal sp. z o.o. - Gruszczyn

• Jak się pracuje w Utal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Utal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Utal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Utal sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Utal sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Utal sp. z o.o.