Opinie o Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik w Wołomin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik w Wołomin

Dluznik2022 Nowy wpis

Zero profesjonalizmu i rzetelnej informacji na temat postepowanie. Chamskie odzywki pracownikow i komornika do dluznika, poziom ponizej krytyki. Jesli uda Ci sie zastac pana komornika na przyjeciach to cud. A jak juz dostapisz zaszczytu to zastanawiasz sie czy Sz. Pan Komornik ma moze problemy...z glowa i z alkoholem? Nie wiem jak ta kancelaria funkcjonuje z takim szefem. Sprawa dla reportera i miniserstwa.

SZOK Nowy wpis

Jeśli jesteś wierzycielem to omijaj tego komornika dużym łukiem. Złożyłem wyrok na ściągnięcie 400 zł od gościa co mi ukradł parę rzeczy. Wpisowe i potem inne opłaty oczywiście musiałem wpłacić. I się okazało że dłużnik nic nie ma a wiem że jest inaczej. Oczywiście na koniec dostałem pismo o umorzeniu sprawy i wpłacie poniesionych kosztów komorniczych. I tak z wierzyciela stałem się dłużnikiem. Podsumowując nie odzyskałem 400 zł, z wyroku, musiałem ponieść dodatkowe koszty komornicze 250 zł. Dobra fucha po co szukać i ściągać pensje z dłużnika jak wierzyciel sam przyjdzie i będzie musiał zapłacić.

leavefrom

Komornik Malik ma chyba układ z Bankiem Credit Agricole bo pomimo tego, że prosiłem Bank o podpisanie ugody bankowej to oczywiście powiedzieli mi, że można taka ugode podpisać jednak... (i tu po prostu mi się nogi ugięły) nalezności będę musiał wpłacać za pośrednictwem komornika Mirosława Malika. To jest istne kuriozum. Pomijam fakt, że po pierwsze komornik Mirosław Malik założył na wniosek banku blokadę na moim koncie na którą wpływają wynagrodzenia, po drugie na zasadzie "entlemen's agreement" ma mu wpłacać kwotę ustaloną miesięcznie, po trzecie (w momencie kiedy poprosiłem go o zdjęcie blokady z konta) w odpowiedzi wystosował wezwania do pracodawców !!!! Jego buta wykracza poza wszelkie możliwe do przyjęcia układy. Spłacaj dobrowolnie - ja zablokuję Ci konto na które wpływa wynagrodzenie a jezeli coś piśniesz to - wystosuję wezwania do pracodawców !!!!!!!! Panie Malik - wynagrodzenie moje i tak wpływa do zablokowanego przez Pana konta a więc niech Pan sobie z tej blokady weźmie. Ale Pan Malik powiedział mi, że on nie jest władny zabierać z blokady tylko bank zleceniodawca. I tutaj nic nie rozumiem po prostu ale......czy ktoś zobaczył ich nową siedzibę w Ząbkach???? Zapraszam do wizytacji. Sie ma - się rządzi. Czy ktoś miał coś wspólnego z Credit Agricole a następnie z Panem Malikiem bo podejrzewam, że tam jest jakiś układ finansowy. Proszę o odpowiedzi.

Zgorzkniała Nowy wpis
@leavefrom

Miałam z tym bezwzględnym komornikiem krzywdzącą dla mnie sprawę. Sprawa swój poczatek miała w Banku Lukas, który nie uwzględnił mojej reklamacji, naliczał kolejne raty do spłacenia za urządzenie medyczne, nabyte na oszukańczym pokazie. Tego urządzenia nigdy nie otrzymałam, zwyczajnie zostałam okradziona, poprzez niedostarczenie zamówionego urządzenia a uruchomienie zaciągniętego kredytu,. Liczne reklamacje w placówkach Banku Lukas nie przynosił oczekiwanej decyzji. Rat nie spłacałam. Do sprawy wszedł po 3 latach komornik p. Malik, nie przyjmował mojego wyjaśnienia, że ja nigdy nie kwitowałam odbioru towaru, że sprawę zgłosiłam do prokuratury. Bank Lukas już był naówczas bankiem Credit Agricole. Dług wynosił 2800,-PLN, komornik "zabrał" około 7500,-PLN,sprawę pozwałam do sądu. Sąd nie ścigał Banku i jego nieuczciwych praktyk. Tak w ramach polskiego prawa jest chroniony obywatel. Było to w 2013 roku, po 2 latach zmienił się rząd na PiS i mieliśmy nadzieje na sprawiedliwość. Gdzie ona jest?

Piotrek Nowy wpis

Jak przebiega rekturscja? Ciężko się dostać?

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

A pracownicy są zadowoleni ? Bo widzę tylko niezadowolonych klientów.

WP

Zaskarżajcie każdą jego decyzję. Wzory pism znajdziecie w internecie. To działa.

Ada

Czy poszukują pracowników?

agacia

Mialam do czynienia z panem (usunięte przez administratora), nie da sie z nim dogadac

Tomasz

Zastanawiam się czy jest powód, że w ogóle n ie korzystacie z forum?

Agata

W okolicy Wołomina (tak naprawę w całym powiecie) nie funkcjonuje zbyt wiele placówek tego typu. Tym bardziej ważne się wydaje być moje poprzednie pytanie, o możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych. Próbował ktoś zgłaszać taką chęć w Kancelarii Komorniczej mgr Mirosław Malik?

Agata

Czy ktoś się orientuje, jak wygląda aktualnie sytuacja w kancelarii? Jakim pracodawcą jest firma? Czy istnieje możliwość odbycia stażu? Każda merytoryczna opinia przybliża podjęcie decyzji o aplikowaniu wielu forumowiczom.

Była dłużniczka

Ja jestem zadowolona, pomógł mi, spłaciłam szybko, da sie z nim dogadać

Dodek

Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik nie robi w ten sposób, daj spokój, wiadomo że może sa to pojedyńcze przypadki, bo tak już na świecie bywa, ale nie nagminne, zresztą, jak się ma długi, jak się nie płaciło, to co mogę Ci innego powiedzieć przecież

spejson

Najpierw pasowałoby liznąć troche przepisów zanim zaczniecie pisać takie brednie... :)

beata

mam ten sam problem zadluzenie spalcone w agrocole 19 tys. wplata do kacelari 27 tys i niby jeszcze 4 tys mu brakuje skandal ide do sadu!

Mariusz

Przez niespłacony kredyt w creditagricole miałem do czynienia z tym panem. Zażądał opłat które mu się nienalezały w sumie prawie 7 tys złotych. Zaskarżyłem te opłaty do sądu i wygrałem. Walczcie z nim sądem. Warto. Nie bądźcie bierni!!

Bardzo prosze osoby oszukane przez tego Pana o kontakt natajla00@o2.pl Mi z zadłużenia w Credit Agricole ok 4000 ogołocił konto z 27000 i niby wiszę mu jeszcze 3000!!!! Chcę iść do Sądu lub telewizji bo zero kontaktu, mimo listu i próśb nie rozpisał mi skąd takie koszty. Nie odpuszcze mu choćbym miała walczyć latami.

trybson

panie kowalski - brednie godasz

były pracowcik

Witam nie do końca sie zgodze z przedmówca ze zarobki pracownika biurowego to 4 tys. Pracowalam i jako osoba ukladajace korespondencje zarabialm ok 1800 zł, fakt praca malo wymgajaca. Minimum 4 tys to aplikanci i asesorzy co widac golym okiem jak panie aplikntki/asesorki obnosza sie z torebeczkami i innymi gadżeciakami za min 2 tys.

spejson

tak, zgadzam sie, obsluga super, chociaz jak są wulgaryzmy to szybko sprowadza mnie Pan na ziemie ten pan. mistrz, szacun dla niego, wykonuje kawal dobrej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik - Wołomin

Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik
1.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik