Auto – Blak Sp. z o.o.

Opinie o Auto – Blak Sp. z o.o.

Artur 2015-03-09 15:04
Najgorsze aso w jakim pracowalem. Podnosniki sprzed epoki sprzet do geometri masakra, pensje wyliczane z palca, kierownik ktory ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to doslownie pottafi pracownikowi powiedziec. Palisz pracujesz godzine dluzej abstrakcja
koko 2015-11-25 01:18
szef masakra, ma pracownikow za nic, starzy pracownicy boja sie o swoje stolki i knuja przeciw mlodym. Frajerstwo pelna geba. W biurze ludzie totalnie bez kwalifikacji i wyksztalcenia. Pensja podstawa + nadgodziny. Nie ma roboty, zarobisz minimalna i tyle. Brak mozliwosci rozwoju. Nie polecam, zmarnowany czas.
pracownik 2015-12-02 21:25
Pracowałem szef prostak dyrektor taki jak on rozmawia jak menele na melinie kierownik serwisu masakra ktoś mu wkońcu lutnie starzy pracownicy Pracuja nie do wywalenie jak ktoś pracuje 5 lat jest sztywny a sprzedawczyki są wszędzie tylko kiepsko że kiero łyka ich farmazony
Adam 2016-01-20 14:28
Naajlepsi to oni są w piciu wódy. wejdź tam w południe z alkomatem to gwarantuje ci że jedngo trzeźwego nie znajdziesz
zoolook 2016-04-12 18:19
umowę o prace masz, ale na 10 lat. Jest to umowa terminowa a nie tak, jak obiecywali na rozmowie, ze po okresie próbnym na czas nieokreślony.
Rambo 2016-05-11 11:20
Zapraszamy będziesz czwarty mistrzem w ciągu miesiąca. Główny benefit to tydzień pracy w A-B
Andrew 2016-08-15 23:08
Bój się frajerstwa, "kolegów" z pracy (głównie kmioty napływowe ze wsi), na blacharni główny kmiot wiecznie nawalony, lakiernicy też na obrotach, pieniądze marne, a wymagania z kosmosu.
Zostaw swoją opinię o Auto – Blak Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto – Blak Sp. z o.o.