Opinie o Radmor s.a. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radmor s.a.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Radmor s.a. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radmor s.a. w Gdynia

PracticProgrammer

Ktoś może mi powiedzieć jak z zarobkami programisty / elektronika w Radmorze? nie wymagam konkretnych kwot, ale np. procent średniej na rynku IT byłby mile widziany. Chodzi mi o to, czy jest to np. 50% średniej rynku IT, 70%, 90% ??? Myślę o aplikowaniu za jakiś czas, żeby pracować w POLSKIEJ firmie, a nie amerykańskiej korporacji, ale trochę się obawiam, że budżet mi się diametralnie uszczupli...

@Jakub

Mówisz? ;) A co uznajesz za niezbędne, żeby w ogóle kimś mogli się zainteresować? Przeglądam właśnie ich ofertę i trochę tych stanowisk mają do obsadzenia. Wiadomo skąd takie zapotrzebowanie?

Mira Nowy wpis

Technik serwisu w ofercie ma wskazana premie stała, oznaczoną jako kwartalną i roczną. Kiedyś już coś pisaliście na ich temat, do teraz jak kwotowo wyglądają? Oraz ile wyniesie średnia podstawa wynagrodzenia technika?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Radmor s.a. w przypadku pracy jako elektronik?

rr Nowy wpis

Nie jest możliwa.

Witam, widziałem ofertę dla konstruktora z teraz i widzę te wasze komentarze odnoszące się do tego, że opinie sprzed roku są wciąż aktualne. chce jednak się upewnić bo sami piszą, że doświadczenie nie jest wymagane, skoro tak to ile mi aktualnie zaproponują? Proszę o kwotę netto

Interesują mnie zarobki programisty C++ systemów sieciowych i radiowych. Opinie nie są tu zbyt aktualne a zastanawia mnie czy na przełomie roku nastąpiły może jakieś podwyżki? w oparciu o poprzednie komentarze jak teraz ocenicie prace, czy warto aplikować?

Czy rekrutacja na stanowisko Technolog Konstruktor Elektronik w firmie Radmor s.a. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy da się tu zarobić 16000 netto jako programista konstruktor? Mam 10 lat stażu.

@Michał

Widziałem że właśnie szukają na to stanowisko ale nie podali zarobków ani nawet widełek. Z komentarzy sprzed dwóch lat wynika że nie płacili tu za dużo. Też jestem ciekawy czy to się zmieniło. Będziesz aplikował? Jakby co to daj znać jakie średnie zarobki proponują.

insider
@Michał

Dużo bardziej doświadczeni programiści lub konstruktorzy tyle nie zarabiają w Radmorze. Wszystkie opinie o zarobkach są cały czas aktualne.

KW

Byłem zatrudniony jako programista w jednej z pracowni biura rozwoju. Praca zróżnicowana - czasem trudne zadania, które w ogóle ciężko ugryźć, czasem bardzo łatwe. Jako programista ciężko o rozwój po kilku latach pracy, nie bardzo jest się od kogo uczyć na pewnym etapie. Bardzo często następuje zmiana priorytetów i po kilku godzinach robisz zupełnie coś innego. Pensje dla programistów nie są konkurencyjne. Pojedyncze osoby są mocno przeciążone. Jeżeli interesuje cię praca jako konstruktor, to sytuacja wygląda inaczej i zapewne lepiej (konstruktorzy są raczej zadowoleni). Praca ze starymi technologiami, choć to zaczyna się zmieniać. Firma ma chyba nie do końca jasne zasady co do pracy zdalnej. Praca z zaawansowanymi i złożonymi systemami - co może być zarówno plusem jak i minusem. Atmosfera w pracy bardzo dobra, ludzie raczej pozytywni i chętni do pomocy. Kierownictwo (przynajmniej te niższego szczebla) super. Długi czas przetrzymywania nowych pracowników na umowach na czas określony (21 miesięcy) oraz tzw. lojalki.

PracticProgrammer

Jakub
@PracticProgrammer

Nie wiem czy po pracy w McDonaldsie przyjmą Cię do Radmoru. Szczerze wątpię, ale próbuj.

@Jakub

radmorowiak

Bardzo słabe pensje, dużo osób z tak zwanego zasiedzenia, którzy nic nie ogarniają, ale są tam od zawsze. Stare technologie, brak możliwości rozwoju i ogólna atmosfera trącąca PRL. Niestety tak wyglądają realia Radmor S.A.

Grażyna
@radmorowiak

Cześć, swój wpis dodałeś już dość dawno temu więc chciałabym się dowiedzieć, czy przez ten okres czasu coś zmieniło się w firmie? Może od nowego roku pensje wzrosły? Były jakieś podwyżki lub można na nie liczyć w najbliższym czasie? :) Napisałeś generalnie, że zarobki są bardzo słabe - czyli jakie dokładnie? :) Każdy ma inne oczekiwania co do stawki.

Exworker
@radmorowiak

Pracują tam po 30 lat i dłużej. (usunięte przez administratora). Ciągle pod kreską. Kłopoty ze sprzedażą swoich produktów. Pensje żenada, niekonkurencyjne. Kierownictwo zdaje sobie z tego sprawę. Gdyby nie MON, poszliby z torbami.

Czy w firmie Radmor s.a. da się zarobić 11000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Programista Javascript?

rr

Nie da się.

@rr

nie? a czemu? i skoro tak to ile tu można wyciągnąć potencjalnie najwięcej i na którym stanowisku? kwota adekwatna do nakładu pracy?

rr
@Magdalena

Ponieważ firma nie nadąża za sytuacją na rynku pracy IT. Wysokość wynagrodzenia na większości stanowisk technicznych jest podobna i zazwyczaj zależy od stażu.

Jarek

Praca lajtowa, można siedzieć i nic nie robić ,a pensja na czas co miesiąc. Premie czasem są ale zarobki są takie że premie nie potrzebne. Kierownicy pomagają i starają się o benefity i premie dla ulubionych pracowników. Szkoda że trochę betonoza w firmie i (usunięte przez administratora)

@Jarek

Siedzieć i nic nie robić oraz mieć na tyle spore zarobki, że premia to w sumie niepotrzebna? A o jakim stanowisku piszesz? I co oznacza "betonoza", o której piszesz, że w firmie występuje?

Hog
@Magdalena

5% podwyżka była lutym. Jak zapytałem się dyr. Fin. kiedy będzie kolejna podwyżka bo ta nie pokrywa inflacji (w budżecie zaplanowała 10%) po tygodniu wręczyła mi wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)beton

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Radmor s.a.?

Kar

pomagają, są otwarci.

@Kar

Otwarci na co na przykład?

Daniel

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko konstruktor - mechanik. Kto może podzielić się swoją opinią odnośnie możliwości rozwoju oraz pensji?

@Daniel

Od Twojej opinii minął przeszło miesiąc, może przez ten czas dowiedziałeś się czegoś? Jak pensja i te możliwości rozwoju? Jeśli coś już wiesz to będę wdzięczna za odpowiedź, mąż szuka pracy :)

Jak oceniacie pracę na stanowisku Programista C# w firmie Radmor s.a.?

Kamila

Yyy co? Czemu nie odpowiesz na pytanie tylko tutaj piszesz że spam?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Radmor s.a.?

Has

wszystko zależy od stanowiska, na jakie się aplikuje. Specjalistyczne - to pytania z zakresu telekomunikacji, elektroniki, programowania.

Czym Radmor s.a. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Krzysztof

Firma zachęca dodatkowymi premiami (a przynajmniej bardzo intensywnie o nich mówi w trakcie rozmowy o pracę lub negocjacji podwyżki), jednak w praktyce wygląda to słabo. Dość często występują miesiące, gdzie nie ma żadnego dodatku, a “gołe pensje”, jak na standardy trójmiejskie, są niskie. W przypadku programisty - około 3000 na start i około 7000-7500 brutto po 6-7 latach, dla kluczowych pracowników. W efekcie nie można zaplanować sobie budżetu na najbliższy miesiąc (lub kilka), który zakładałby cokolwiek ponad stawkę z umowy. Zasady premiowania są tajne i niejasne. Na plus - dofinansowanie do kart MultiSport. Firma często wspomina o swojej innowacyjności, ale niestety nie daje zbytnich perspektyw rozwoju ani możliwości pracy z nowymi technologiami. Obowiązujące wersje języków programowania pochodzą z zeszłego wieku (C99, C++98). Stosowane mikrokontrolery i procesory, zgodnie z zaleceniami producentów, powinny już dawno zostać wycofane. Podobnie jest z oprogramowaniem - mimo posiadania licencji na nowsze wersje, całej firmie narzucone jest używanie wersji przestarzałych, ponieważ są kompatybilne z czymś, co zostało dawno temu zrobione w jednym projekcie. Podsumowując, jeżeli ktoś szuka firmy, w której planuje się rozwijać, praktycznie poznawać nowe technologie i być na czasie - to zdecydowanie nie jest miejsce dla niego.

Beata
@Krzysztof

Bardzo Ci dziękuję za tę i wyczerpującą, i przede wszystkim merytoryczną opinię na temat tego, jak wygląda niemal każdy aspekt pracy w Radmor. Kwestia wynagrodzenia jest indywidualna, ale troszkę martwi mnie brak konkretnych premii i brak możliwości rozwoju. Ponoć firma umożliwia studentom łączenie nauki z pracą zawodową, oferując zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin. A co z ich grafikiem? Można liczyć na pewną elastyczność?

Marzena

Firma Radmor s.a. poszukuje aktualnie pracowników min. na stanowiska: Monter układów elektronicznych, programista C++ czy Projektant systemów łączności radiowej: http://www.radmor.com.pl/pol/Praca Czy możecie polecić tego pracodawcę osobom, które dopiero rozpoczynają karierę w branży? Jak oceniacie oferowane warunki zatrudnienia takie jak wynagrodzenie, benefity?

Adalbertus
@Marzena

Tak, naprawdę warto.

W!

Świetne miejsce do rozwoju. Praca przy dużych innowacyjnych projektach SDR jest bardzo ciekawym wyzwaniem. Są też projekty międzynarodowe (np. ESSOR), a do tego znakomita atmosfera. W tej firmie współpracownicy chętnie dzielą się wiedzą i czas wdrożenia nowej osoby jest przeprowadzany w odpowiednim tempie, pomimo, że jest dość długi ze względu na duży stopień skomplikowania projektów. Elastyczne podejście do czasu pracy i brak gonitwy za zamykaniem kolejnych ticketów powoduje, że można zachować tu odpowiedni "Work-life balance". Nie ma nacisku na pracownika, aby wykonywał pracę jak najszybciej. Jest czas na samokształcenie i wszyscy wychodzą z zasady, że lepiej zastanowić się dwa razy nad rozwiązaniem (zaplanować i zaprojektować) niż potem poprawiać coś co nie jest optymalne. Jest dostępne środowisko do ciągłej integracji oprogramowania (Jenkins), a testy i statyczna analiza kodu źródłowego dodatkowo podnoszą jakość całego procesu wytwórczego, w którym każdy nowy pracownik będzie miał wiele zagadnień do nauki i doskonalenia. Głównie używa się tu języka C++, ale zdarzają się mniejsze zadania również w Java i Python. Szczerze polecam pracę w RADMOR. Moje sugestie dla Radmor s.a.: Świetne miejsce do rozwoju. Praca przy dużych innowacyjnych projektach SDR jest bardzo ciekawym wyzwaniem. Są też projekty międzynarodowe (np. ESSOR), a do tego znakomita atmosfera. W tej firmie współpracownicy chętnie dzielą się wiedzą i czas wdrożenia nowej osoby jest przeprowadzany w odpowiednim tempie, pomimo, że jest dość długi ze względu na duży stopień skomplikowania projektów. Elastyczne podejście do czasu pracy i brak gonitwy za zamykaniem kolejnych ticketów powoduje, że można zachować tu odpowiedni "Work-life balance". Nie ma nacisku na pracownika, aby wykonywał pracę jak najszybciej. Jest czas na samokształcenie i wszyscy wychodzą z zasady, że lepiej zastanowić się dwa razy nad rozwiązaniem (zaplanować i zaprojektować) niż potem poprawiać coś co nie jest optymalne. Jest dostępne środowisko do ciągłej integracji oprogramowania (Jenkins), a testy i statyczna analiza kodu źródłowego dodatkowo podnoszą jakość całego procesu wytwórczego, w którym każdy nowy pracownik będzie miał wiele zagadnień do nauki i doskonalenia. Głównie używa się tu języka C++, ale zdarzają się mniejsze zadania również w Java i Python. Szczerze polecam pracę w RADMOR. Lubię atmosferę w Radmor s.a. za: # Świetna atmosfera # Czas na kształcenie i doskonalenie umiejętności (finansowanie studiów i szkoleń) # Elastyczny czas pracy

JJ

Dokładnie, zauważyłem ofertę pracy jako c# dev. Zerknąłem na ich stronę i stwierdzam że praca mogłaby być ciekawa.

Aneta

@PracticProgrammerzdecydowałeś się na aplikację? Udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Bardzo pomocne będą również rady odnośnie procesu rekrutacji. Czego można się podczas niego spodziewać?

Aneta

@anonimmożesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Wspominasz o pracy nad nowoczesnymi technologiami. Czy praca w Radmor wymaga w związku z tym ciągłego dokształcania się pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Radmor s.a. - Gdynia

• Jak się pracuje w Radmor s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Radmor s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radmor s.a.?

Radmor s.a.
  • Hutnicza 3