Radmor s.a.

Gdynia

Opinie o Radmor s.a.

mac 2009-04-20 16:17
Słowa kojarzące się z Radmor s.a. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... słaby.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mile nastawieni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10zł/h
Najbardziej podobało mi się w Radmor s.a.:pewność zatrudnienia,stabilizacja.
Najbardziej nie podobało mi się w Radmor s.a.:brak jakiejkolwiek możliwosci rozwoju.
anonim 2009-05-08 16:23
Rozwój to podstawa, ale są też tacy którzy nie będąc w stanie podołać wymaganiom poddają się..... i potem wypisują głupoty w necie.
kamikadze 2014-04-12 10:33
Zalety takie jak wyżej.
Wady : słabe zarobki , brak szkoleń , słaba kadra zarządzająca
anonim 2015-10-11 11:15
Bardzo dobry pracodawca, który przestrzega praw pracownika. Zarobiki są na przyzwoitym poziomie, nie ma korporacyjnego pędu, ale to normalne w firmach pracujących nad nowoczesnymi technologiami.
kos 2016-05-17 19:16
Tego pewnie się nie dowiesz @wikka, bo jeśli się podpisuje to nikt Ci nie powie, bo nie może tego powiedzieć
Aneta 2017-04-27 12:04
@anonim możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Wspominasz o pracy nad nowoczesnymi technologiami. Czy praca w Radmor wymaga w związku z tym ciągłego dokształcania się pracowników?
PracticProgrammer 2017-05-29 10:00
Ktoś może mi powiedzieć jak z zarobkami programisty / elektronika w Radmorze? nie wymagam konkretnych kwot, ale np. procent średniej na rynku IT byłby mile widziany. Chodzi mi o to, czy jest to np. 50% średniej rynku IT, 70%, 90% ???

Myślę o aplikowaniu za jakiś czas, żeby pracować w POLSKIEJ firmie, a nie amerykańskiej korporacji, ale trochę się obawiam, że budżet mi się diametralnie uszczupli...
Aneta 2017-08-22 14:47
@PracticProgrammer zdecydowałeś się na aplikację? Udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Bardzo pomocne będą również rady odnośnie procesu rekrutacji. Czego można się podczas niego spodziewać?
Zostaw swoją opinię o Radmor s.a. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radmor s.a.