logo Walter Services Poland

Walter Services Poland

Opinie o Walter Services Poland

anonim 2008-12-08 17:35:01
BRAWO BRAWO jednak ludziska przestali tylko narzekać ale zaczeto nazywac sprawy po imieniu
anonim 2008-12-08 17:36:45
Firma w ktorej najgorzej mi sie pracowalo
anonim 2008-12-10 23:52:00
tak masz rację kiedys było lepiej teraz kadra zarządzajaca jest niekompetenta kiedys przynajmniej była ( usunięte przez administratora )dużo pomagała wyjasnić teraz jest źle ja jeszcze w tym miesiącu pouszczam tę firmę
SSSSS 2008-12-11 09:08:05
Jesli WAlter Service to Call Center Poland w Warszawie to oceniam to tak:
Słowa kojarzące się z tą firmą to: koszmar, gnebienie ludzi, czysty wyzysk, brak mozliwosci rozwoju.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowe.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są: szefowie niekompetentni, aroganccy .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?: wiem ze max. zarobi sie 1500 zl netto, wiecej nie wyplaca nawet jesliby sie tam pracowalo 100 lat. SPOZNIAJA SIE Z WYPLATAMI !!!
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ze nie musze tu pracowac.. .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ze bylo gnebienie, wyzysk, nacisk na wyniki, pracownicy pracuja a szefostwo sie obija, np. grajac w gry komputerowe.
anonim 2008-12-11 11:28:12
o tak tez to widzialem szczegolnie Marcin
anonim 2009-02-19 09:58:16
Walter services poland - Warszawa
aa 2016-05-20 22:40:13
umowa może i zobowiązuje, ale może być też tak, że firma ma opóźnienia które tłumaczy.. podejrzewam, że gdybym był u nich na umowie i powiedzieliby wprost, że mają przestój i wypłacą kasę za tydzień czy dwa, to bym się zgodził bez zawahania. Trzeba być człowiekiem :)
Zostaw swoją opinię o Walter Services Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walter Services Poland