Opinie o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ZOO Karina - markety zoologiczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Zadowoleni Klienci

Dnia 4 grudnia byłam razem z mężem w sklepie Zoo Karina w Pruszczu Gdańskim. Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Julii za poświęcony czas oraz wiedzę jakiej my nie posiadaliśmy na temat świnki morskiej. Pani bardzo pozytywna, miło się słuchało, sama wyszła z inicjatywą pomocy. Nie wciskała na siłę, radziła, aby się zastanowić. Mamy nadzieję, że przy następnej wizycie w sklepie trafimy na Panią :)

Edzia

Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby pracować jako sprzedawca? Licze ze jeszcze się zdarzy oferta pracy do nich jak w tym 2019 ale szkoda że w tej archiwalnej nic się nie da przeczytać. Byłabym chętna teraz do takiej pracy także jak ktoś coś wie dajcie znać.

Aneta

A mnie właśnie zainteresowało stanowisko Specjalista ds Marketingu. Wszystko fajnie tam wygląda, ale jestem ciekawa godzin pracy. Tam napisali, ze to jest 7.30 - 15.30. A nie ma opcja na 8-16? Szczególnie dla osób, które dojeżdżają z dalszych obszarów? Czy te ramy czasowe sa nadal sztywne i nie ma opcji ich zmiany?

Była pracownica

Najniższa Krajowa + premie za ligi ( ale na nie nie licz bo są bardzo rzadko)

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy tego, czy chcesz z pasją pracować przy zwierzętach i czy nie boisz się ciężkiej prcy i początkowo nie wielkich zarobków. Jak ktoś ma wykształcenie związane ze zwierzętami nie ma większego problemu by dostać tę pracę jeśli jest miejsce na dane stanowisko w danym miejscu, nawet jeśli nie ma się doświadczenia zawodowego. Fajna praca, ale jeśli traktuje się ją jako przystanek. Handel nie jest z reguły na całe życie. :)

- czy boisz się pracować ze specyficznymi zwierzętami ( węże, jaszczurki, sczury itp.) ? - czy masz doświadczenie w pracy z klientem? - jakie zarobki preferujesz? Itp.

Leszno
Klient z Pruszcza

Po sobotnich zakupach w sklepie Zoo Karina w Pruszczu Gdańskim, stwierdzam, że praca w takim sklepie zobowiązuje do choć by minimalnej sympatii zwierząt. Czego nie mogę powiedzieć o jednej Pani sprzedającej w tym sklepie. Pani była najstarsza, najgrubsza z całej ekipy, była chamska i opryskliwa. Słyszałem i czytałem złe opinie na temat tej Pani, dziwie się, że trzymają takiego buca w pracy. Pozostałym paniom dziękuję za wspaniały uśmiech, bardzo starały nadrobić nietakt nieprofesjonalnego zachowania starszej koleżanki.

Pracownik sklepu pruszcz gd
@Klient z Pruszcza

To przykre czytać takie opinie gdzie zwraca się grzecznie uwagę aby pan nie karmił cudze psy przysmakami na wagę odbierana jest jako nie przychylna względem zwierząt. Tamten Pan nawet nie zapytał czy pies jest zdrowy i może takie przysmaki otrzymać tylko sam z siebie dal narażając przy tym psa na utratę zdrowia jeśli by był na diecie. Nalezy zawsze zapytac właściciela psa czy kota czy mozna z prezentowac przysmaki. Również dając samemu z siebie towar na wagę bez konsultacji z personelem jest zwykła kradzieżą. Ale nie zostało to w ten sposób przedstawione a jedynie poproszono aby więcej tego nie robił. Zawsze zwierzęta są mile widziane i często częstowane przez personel po zgodzie właściciela ale na samowolę zgodzić się nie można. Pozdrawiam

Klient z Pruszcza
@Pracownik sklepu pruszcz gd

Kobieto kłamiesz w żywe oczy. Pani martwi się o zdrowie mojego psa?? Proszę dać spokój i podać bardziej sensowny argument. Wielu moich znajomy i rodziny, teraz również i ja będę robił zakupy w innym miejscu powodem jest Pani. Zastanawia mnie, gdzie jest kierownik sklepu, czas zwolnić miejsce dla młodszego pokolenia. A Pani proponuje zmienić pracę, ale na pewno nie nadaje się Pani do pracy z klientem.

Doma

Na olx są 2 oferty pracy, na doradców klienta. Wynagrodzenie określone zostało w ogłoszeniu jako 3610-4200 zł. Widełki zawierają już extra premie o których mowa w ogłoszeniu? Ile tak średnio można realnie w ciągu miesiąca zarobić? Okres próbny zatrudnienia jakiś jest? Standardowo 3 msc?

Kierownik

Czy opłaca się rekrutować na stanowisko kierownika sklepu ?

Były kierownik
@Kierownik

Jeśli za 4000 tysiące miesięcznie. No dobra! 4500 tys chcesz być kierownikiem sklepu, księgowym, pracownikiem logistyki, szkoleniowcem, rekruterem i psychologiem to pewnie. A tak na poważnie, to kierownik sklepu zajmuje się tym wszystkim co zostało wymienione wyżej. Bo osoby, które POWINNY się tym zajmować co chwilę się zmieniają, a nowe osoby które przychodzą na miejsce poprzedników kompletnie nie ogarniają tematu. Pamiętaj jednak, że jeśli to ktoś z nich zawini to po czterech literach i tak dostaniesz ty :)

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w ZOO Karina - markety zoologiczne? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 2 stycznia kilka ogłoszeń.

Była pracownica

Osoba zajmująca się działem HR nie ma o tym stanowisku zielonego pojęcia. Zatrudnia osoby, jak leci...

Ares

Czy w każdym sklepie zoo karina są zwierzątka? Jak to wygląda?

Zygmunt

Pierwszy raz robiłem zakupy w Zoo Karinie w Pruszczu Gdańskim. Obsługa na , która trafiłem to ( Pani w wieku około 40 lat w koszuli) Udałem się do sklepu, w celu zakupu karmy zalecanej przez weterynarza. Pani z uporem maniaka oferowała mi zdecydowanie inny produkt od zalecanego przez specjalistę. Po moim stanowczym żądaniu podania właściwej karmy, Pani stała się bardzo nieprzyjemna i opryskliwa. Co więcej, po odejściu od kasy, prosiła mnie o wystawienie pozytywnej opinii. Wizyta w tym sklepie była moja pierwszą i ostatnią. Nie polecam.

Maja

Znalazłam archiwalne ogłoszenie sprzed 5 lat na etat specjalisty ds marketingu, czy ktoś wtedy został zatrudniony? Jak można wytłumaczyć podane w ogłoszeniu zainteresowanie tematyką zwierzęcą, wystarczy że posiadam pieska? Ile manager zarabia netto? Jaką zniżkę mają pracownicy na produkty firmowe?

Mama

Pozdrawiam przez (usunięte przez administratora) kamieni panie z zoologicznego z Zieleńca ..szczególnie że pani powiedziała że nie jest rozmieniarka pieniędzy,kiedy mój 7letni syn chciał kupić karmę dla chomika za 7zl ,a położył 50zl na ladę...! Wstyd! Moje drogie panie ekspedientki z łaski.....musicie nauczyć się wydawać reszty...niestety a nie tylko odliczone czy karta...ostatni raz robiliśmy u was jakikolwiek zakup.I w pracy nie z funfa na twarzy, a serdecznością dla klienta!

Klient

Zoo Karina Zaspa Jestem już dłuższy czas w gronie klienteli i kupuje w sklepie na zaspie. Jest to zdecydowanie moj ulubiony punkt do kupowania jedzenia , smaczków i innych różnych rzeczy dla mojego pupila! Nie dość ze za każdym razem wszystkie panie są tam miłe to jeszcze z chęcią podchodzą i się pytają w czym mogą pomóc. Widać ze zespół na tym sklepie się bardzo lubi i szanuje bo z tego co zdążyłem zauważyć z chęcią pomagają sobie nawzajem. Byłem w zeszłym tygodniu na zakupach (piatek) i na Kasie stała młoda dziewczyna w okularach było widać ze sie uczy a nie dość ze była otwarta na klienta i bardzo uśmiechnięta oraz sympatyczna to jeszcze w chwili zawahania od razu uzyskała pomoc od kolezanki ze zmiany ! To sie chwali! Zoo Karina zaspa najlepszy sklep !

Oksana

Jestem stałą klientką w sklepie Zookarina w Pruszczu Gdański, zawsze zakupy robię po pracy, więc są to godziny 18-19. Panie bardzo uśmiechnięte, życzliwe, chętne do pomocy. Panie ekspedientki na medal. ❤️ Zrobiłam wyjątek i pojechałam, przed pracą koło godziny 11, obsługiwała mnie Pani przy tuszy, czarne włosy, niska, naburmuszona, wydaje się dużo starsza od reszty Pań, jakby w pracy była za karę.. Tej Pani, nigdy nie widuję wieczorem, ale bardzo nie pasuje do reszty zespołu, zero uśmiechu,wredna. Menedżer zespołu powinien przeprowadzić rozmowę z taką osobą..Bardzo się zraziłam i nigdy więcej rano nie przyjadę.

Olga
@Oksana

No to super, że obsługa jest bardzo miła. Ja też sobie to chwalę. Co do tej naburmuszonej Pani, może miała po prostu zły dzień. Widze ogólnie, że kiedyś szukali sprzedawców. Akurat nie widzę akualnych ofert, ale może na miejscu widziałaś wywieszone jakieś kartki z informacją, że szukają pracownika? Będę wdzięczna za informację.

@Olga

Nie polecam tam się zatrudniać do pracy... chyba że chcesz tyrać jak (usunięte przez administratora) za najniższą krajową

Kolo
@Była pracownica

Zgodzę się. Tak jak ta firma zniszczyła psychicznie ludzi to jest nie do pomyślenia. Ludzie którzy mają potencjał zwalniają, bo są za dobrzy. Wybierają na wyższe stanowiska osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu, a ty bardziej nie mają pojęcia jak pracować z ludźmi. Jedna kierowniczka stosowała mobbing i tak nic sobie z tego nie robiła, bo przecież pracuje tyle lat w tej firmie i (usunięte przez administratora) ma chroniony. Przykro się na to wszystko patrzyło z boku.

Mirosław
@Kolo

No to co że pracowała tyle lat? Nikt nie zgłosił jej zachowania wyżej? Takie sprawy są zamiatane pod dywan?

@Mirosław

Niestety tak mimo zgłoszeń o (usunięte przez administratora)to i tak nic z tym nie robili...

Asia
@Olga

Wszystko rozumiem, złe nastroje zostawiamy poza pracą. Chciałaby Pani trafić do lekarza, sędziego który ma „zły dzień” ? Jeśli jest zły dzień to może nie warto przychodzić do pracy? Jak potem ma to się odbijać na atmosferze i reszcie zespołu?

Irena
@Była pracownica

a to wspomniane zgłoszenia to do kogo konkretnie miałyby być kierowane? reakcji podobno brak a podejście do podjętego tematu?

Klienci z Pruszcza

Wiadomość kierujemy do kierownictwa sklepu Zoo Karina Pruszcz Gdański. Robiąc zakupy w sobotę w sklepie Zoo Karina obsługiwała nas przemiła Pani w rudych włosach, z dużą wiedzą, nie naciągała, była bardzo serdeczna. Niestety jej koleżanka niedługie czarne włosy, pulchniejsza ze zmiany, podważała wiedzę i podcinała skrzydła tej dziewczynie. Pani w czarnych włosach przerywała rozmowę, było to nietaktowne. Bardzo nas to z meżem irytowało. Gratulujemy spokoju i opanowania tej rudej dziewczynie. W sklepie bardzo szyściutko, duży wybór.

Jak wygląda kwestia awansu w ZOO Karina - markety zoologiczne? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Doradca Klienta?

X

Na cuda bym nie liczyła. Rok temu pracując w tej firmie szanse na awans mialy tylko osoby w dobrych relacjach z szefostwem, reszta była zwykłymi szarakami. Do tego bylo możliwe wykonanie „specjalizacji” z danego gatunku zwierzęcia, co zakończone bylo testem. Zdany test oznaczał podwyżkę miesięcznej płacy o całe tłuste 100 zł. Już w zeszlym roku przy znacznie niższej inflacji było to kompletnie niewarte świeczki z uwagi na ilość pracy by to osiągnąć (nie było żadnych szkoleń przygotowujących, wszystko we własnym zakresie), przy dzisiejszych cenach wszystkiego te 100 zł to już byłby kompletny śmiech na sali. Szkoda czasu na pracę w firmie, dla której liczysz się jedynie jako tania siła robocza, bez perspektyw i szans na rozwój i podnoszenie kompetencji.

Irena
@X

to było taki okrągły rok temu? podpytuję bo w sumie ciekawa jestem czy do dziś cokolwiek się mogło tutaj zmienić. raczej takie podejście mogło powodować rotację i chyba zaczęliby jakoś na nią reagować? czyli na dzień dzisiejszy nie wiesz co oferują tak naprawdę? chyba, że na bieżąco jesteś, bo ciekawa bym była czego od nowego roku można byłoby się tu ewentualnie spodziewać

Małgosia

Sklep ZOOKARINA w Pruszczu Gdańskim - cudowna miła profesjonalna obsługa. Uzyskałam dużą pomoc przy zakupie ksgmy dla kota dorastającego poza tym asortyment bogaty i wszystko na szóstkę ????????????????

Wanda
@Małgosia

Świetnie, że masz pozytywne doświadczenia z ZOO Karina - markety zoologiczne. To bardzo dobrze świadczy o firmie i jej pracownikach. Są tu jakieś osoby, które mogą powiedzieć coś o pracy w tym miejscu?

Lena
@Wanda

Jasne że są co mogę powiedzieć. Ze każdy sklep jest inny i wszytko zależy od kierownika i od ludzi który tworzą zespół to oni robią atmosferę w pracy . Nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami że nie można pracowac po 8 h poniewaz pracują po 8 czy mniej godzin Firma jest elastyczna na tyle ile może na tyle aby zapewnić odpowiednią obsadę. Zgodzę się z faktem że zarobki mogły by być lepsze a raczej bardziej motywujące do działania.

Aleksander
@Lena

Fajnie, że znalazła się osoba, która może napisać coś o pracy w tym miejscu. W pierwszej kolejności mogłabyś napisać, czy firma zatrudnia również do sklepu osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym to ustalić.

Zniesmaczony
@Małgosia

Widać na kilometr że to wpis autopromocyjny. :)

Lena
@Zniesmaczony

Dlaczego uważasz że to wpis autopromicyjny - jestem pracownikiem zoo karina i nie mogę mieć dobrego zdania na temat firmy w której pracuję? Nie zawsze pisze się tylko hejt chce wyrazić również dobra opinie bo taka mam. To że ktoś pisze coś dobrego nie znaczy że zaraz autopromocja.

Janek

super firma

Lucyna

Od kilku lat kupuję internetowo karmę dla psa i zawsze terminowo, szybko i sprawnie przebiega transakcja. Ostatnia dostawa, 15 kg worek karmy Brit - stwierdzam to ze smutkiem - przyjechał do mnie owinięty w kilometry folii. Kłania się ochrona środowiska. Wcześniej otrzymywałam po prostu nie opakowany w nic worek z karmą i wszystko było ok. Teraz folia zajęła połowę 120 l. pojemnika na (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że to był tylko jednorazowy przypadek. Pozdrawiam.

@Lucyna

Dzień dobry, dziękujemy za informację i oczywiście zwrócimy uwagę na odpowiednie pakowanie. Pozdrawiamy :)

X
@Lucyna

Polecam zmienić sklep, chyba że chce pani wspierać firmę sprzedającą żywe zwierzęta z pseudohodowli, w strasznych warunkach.

chochlik

Zdecydowanie odradzam pchania się do tej roboty, w szczególności Toruń. Szefostwo to jakis koszmar, obrabiają za plecami na miliard sposobow ale sami w twarz niczego nie potrafia powiedziec. Puszczaja nieprawdziwe plotki wsrod innych pracowników na tematy bardzo drażliwe, miedzy innymi stan zdrowia. Wydaje sie super sympatyczny klimat przez pierwszy miesiac, potem dociera, ze to bylo tylko złudzenie. Zwierzaki traktowane w potworny sposob - glownie jako towar a nie zywe czujące zwierzeta. Chory/pogryziony do tego stopnia ze najprawdopodobniej nie przezyje? Na zaplecze, niech zdycha wiele godzin bo nie wolno ingerowac w „towar”. Dowiadywanie sie ze obowiazuje mnie cos z czego nawet nie bylo dla mnie szkolenia a nikt łaskawie mnie nie przeszkolił. Doslownie proszenie sie o przeszkolenie i dostawanie ochrzanu za brak wiedzy. HIPOKRYZJA. Ciągły stres ktory doprowadził mnie do takich zaburzeń ze potrzebna byla interwencja lekarska. Szkoda czasu i nerwow na takie miejsca pracy. Uciekajcie, chyba ze nareszcie zmienia szefostwo i wiekszosc zespołu.

Parias

System pracy 12h po 140-170 godzin miesięcznie rzadko kiedy pełny wolny weekend. Wymagania to obsługa klienta sprzątanie rozkładanie towaru (usunięte przez administratora) Praca z klientami którym trzeba wszystko tłumaczyć od podstaw 95% jest zupełnie zielona podobna sytuacja jest z pracownikami tej firmy jeśli hodowales karasia w kuli jesteś guru akwarystyki w tym sklepie

Agnieszka
@Parias

A czy chociaż to przekłada się na jakieś fajne zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o ZOO Karina - markety zoologiczne - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Zobacz opinie na temat firmy ZOO Karina - markety zoologiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZOO Karina - markety zoologiczne?

Kandydaci do pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZOO Karina - markety zoologiczne

ZOO Karina - markety zoologiczne