Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Czesław

Czy Marcopol zatrudnia ludzi na przedstawicieli handlowych? Mają dobrą opinię i dlatego chcę sie dostać do firmy.

ezechmiel
@Czesław

ja słyszałem, żeby się tam dostać, to trzeba wieloletnią, morderczą selekcję przejść. Przez 3 lata okres próbny dopiero w 4 roku normalna wypłata, która jest największa w Pomorskiem. Ahhhh może kiedyś się uda. Najlepsze jest to, że oferują umowę o pracę!

ezechmiel
@Czesław

gość

pomocnik pakowacza stawka lub zarobek w skali miesiąca 2600 brutto to na rękę ok 2 tyś co i jaki socjal nie wiem , w Marcopolu zatrudniają tylko facetów na produkcji, system pracy zmianowy udają konkretnych na rozmowach kwalifikacyjnych potem zapominają co mówią .......

Czerpan

Praca w Marcopol-u nie odbiega od innych firm. Kasa jest ok. płatna w terminie, pracować trzeba jak wszędzie. Zawsze będą ludzie niezadowoleni i tego też nie zmienimy. Najważniejsze pozytywne nastawienie.

Kaszub

Witam wysłałem CV do marcopol i do mnie za dzwonili już prawie bym miał pracę ale jak usłyszał że jestem na wózku inwalidzkim to od razu mię skreslil nawet mnie nie widział i nie wiedział co potrafię Bo mówił że trzeba dźwigać 30kg A tyle to ja dzwigam jedną ręką i bym nawet coś przenieść mam 4 kółka i bym przywiózł nie dał szansy to jest dyskryminacja ludzi na wózku inwalidzkim Ja jestem osobą aktywną uprawiam sport siłowy dziękuję i pozdrawiam może ktoś wie gdzie jeszcze przyjmują do pracy mój Gmail miroslaw.blok@onet.pl

@Kaszub

To nie jest dyskryminacja , po prostu nie ma odpowiednich warunków dla wózków i jest to przemysł ciężki.

M
@zibi

Macie obowiązek utworzyć warunki dla osoby niepełnosprawnej przy jej zatrudnieniu i nie macie prawa takiej osoby lekceważyć i dyskryminować.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

Kaszub

Witam wysłałem CV do marcopol i do mnie za dzwonili już prawie bym miał pracę ale jak usłyszał że jestem na wózku inwalidzkim to od razu mię określił bo trzeba dźwigać 30 kg tyle to ja dzwigam jedyną ręką A coś przenieść też bym przeniósł to jest dyskryminacja ludzi na wózku inwalidzkim Ja jestem osobą aktywną uprawiam sport siłowy dziękuję i pozdrawiam

Kaszub

Witam mam pytanie jakie zarobki na stanowisku pomocnik pakowacza albo sam pakowacz jestem na wózku inwalidzkim czy bym dał radę mam silne ręce

dfghjk

@pawcio ale jak chcesz się zalapac skoro oni nie szukają teraz pracowników? chybaze cos przeoczyłem .

mietek

witam co mozecie mi powiedziec o pracy w firmie marcopol

obiekt1

Poszukują i poszukują bo tu mało kto chce pracować za tak oryginalne stawki. Niepewne posady, dział kadr powinien iść na kurs ESKK dot. podstaw swego rzemiosła.

gg

Firma fajna, kiedyś tam pracowałem, było ok, póki nie awansowało się wyżej. A to już często były operatywki o niczym, był jeszcze krzyżak, co się chwalił, że najpierw jest on w firmie, potem długo, długo nic, potem prezes, a na samym końcu my szaraki. Fajne maile przesyłał na czerwnym tle!!! Pozdrowienia dla PMS-u

dobry robotnik

jakie sa w tej firmie zarobki i czy jest jakis pakiet socjalny

zibi

Czy przyjmują do działu sprzedaży w centrali ?

Zbychu

dają umowę o pracę, dają Ci nawet urlop. Jeżeli jesteś zwykłym Stefanem (usunięte przez administratora)przy śrubkach to nic Ci nie grozi ale jeżeli wykazujesz choć cień inteligencji, własnej inicjatywy, masz własne zdanie to masz stary przechlapane. trzeba trzymać dobrze paluszek w d*pce i siedzieć cicho :)

KTOŚ

ZNOWU ZWOLNIENIA. CZEMU ZWALNIAJĄ DOBRYCH I PRACOWITYCH LUDZI. O.N TRZYMAJ SIĘ. SZKODA ŻE NIKT ZA TYMI FAJNYMI LUDŹMI SIĘ NIE WSTAWIA. M.M TEŻ WYRZUCONA ALE JAK DOBRZE WIEM TO MA JUŻ LEPIEJ I NIE STRESUJE SIĘ WRĘCZ ODWROTNIE POZWALAJĄ JEJ PRACOWAĆ

engele

podobają mi się puszyste dlatego tu pracuje do tego dają umowe o pracę

@engele

Chyba puszyści :)

turner

Umowę o pracę to prawie wszędzie dostajesz jeżeli cię zatrudniają

turner

Widzę że potrzebują teraz do pracy tokarza-frezera,jak wyglądają ich zarobki?

bajlanda
@turner

zapewniajom umowe o prace i szkolenia to wystarczy bo gdzie indziej dostaniesz tyle?

były

jak jest coś nie tak to idzie się do sądu pracy i on rozstrzyga kto ma rację a nie wy tylko narzekacie a i tak nic z tym nie robicie

no no noo
@były

Nie narzekaj my robimy, a ty co robisz teraz ???

zbi

To, Ty tam jeszcze pracujesz ?

Qwerty

Zarobki dla handlowca 4 lata pracy to średnio 3 000 - 3500 + telefon + auto + GPS w aucie gratis

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub