Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

ramstein

Właśnie, ja też mam pytanie - jeśli chcę zawieźć moje cv do HS, to mam je tam zostawić na recepcji, czy iść bezpośrednio do działu kadr? I ile czasu się czeka na odp.? Czy w HS jest teraz jakaś duża rekrutacja?

Avarus

Witam, ja mam takie pytanie z odbiegające od reszty, ile czasu czekaliście na odpowiedź po zamieszczeniu dokumentów ? I jak wygląda mniej więcej robota ślusarza na produkcji?

cos

Jak aplikujesz na produkcje to bedzie kierownik produkcji lub kierowniczka i jedna dziewczyna z HR lub z firmy zewnetrznej.

scooby

cos - 2012-12-26 18:25:57 Wszystko zalezy na jakie stanowisko aplikujesz w zaleznosci od stanowiska sa rozne osoby zapraszane .Dziękuję za zainteresowanie :) Aplikuję na produkcję.

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zxc

przeciez to blef. jaki rozwoj, czego rozwoj? o co chodzi? kto ma glowę na karku ten wie...

cos

scooby

Witam wszystkich, czeka mnie niedługo rozmowa kwalifikacyjna do utc, mam prośbę, czy mogliby Państwo napisać kto z działu hr zazwyczaj reprezentuje Państwa firmęna rozmowie? Czy będzie to dyrektor hr? Kto byłna Państwa rozmowach?

smerf

Po przeczytaniu wszystkich opinii mam pytanie- jak jest z wyjazdami do San Diego? Czy są to obowiązkowe szkolenia czy też pracownik może odmówić takiej podróży? Proszę o konkretną odpowiedź.....

baloo

doobeedoo - 2012-12-15 19:21:46 Raj dla żłobów po studiach, bez doświadczenia i jakiegokolwiek pojęcia na temat wykonywanej pracy. Za to ludzie posiadający jakiekolwiek kwalifikacje i doświadczenie powinni omijać [usunięte przez moderatora] z daleka. Dostaniecie takie 'bęcki', że szybko wam się odechce robić jakąkolwiek korporacyjną karierę.bardzo trafny komentarz. sam bym lepiej tego nie ujął. 100% prawdy. ale jak ktoś chce dawać się wykorzystywać - jego sprawa. nie wierzy "ważniakom" a obudzi się z ręką w nocniku za jakiś czas. ale jak to lubi to czemu nie...

xyz

Narzekają narzekają ale wciąż tam pracują... Jak masz takie kwalifikacje to chyba nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem lepszej roboty?

ciekawy

A powiedzcie, ile się tam zarabia na rękę jako operator cnc na początku? Tak w przedziale od ilu do ilu jeśli nie możecie napisać ile dokładnie.

doobeedoo

hmm

Najlepsza firma z tej branzy chyba chciałes napisac ;] bo tak to nie jest najlepsza. Liderem rynku jest zdecydowanie IT

kot

ddz - 2012-12-02 11:30:06 Jak to takie getto to po co tam pracujesz ?? Idź na kase do lidla albo biedry i będziesz miał lżej. Tak to się meczysz i innym psujesz opinie, a prawda jest taka ze jak chcesz się rozwijać i uczyć to w tej firmie są do tego warunki. To ze jest (usunięte przez administratora) to inna sprawa. Problem jest z kadrą zarządzającą produkcją. Jeżeli wykonujesz rzetelnie swoją prace to zostanie to zauważone i docenione. Wiec nie wystawiaj takich opini "getto itd" bo chyba nie uczyłeś się historii i nie wiesz co znaczy to słowo.wykorzystać człowieka na maksa. Robota średnio sensowna - ważne żeby robić. Na myślenie już czasu nie starcza. Ale jaki jest inny wybór? Albo praca średnio sensowna albo wyjazd zagranicę. Tak, zostaje kasjer w lidlu - a czym się to różni? Kasa nieco większa ale myślenie takie samo - prawie zerowe...

ktoś z góry

Prawda jest taka, że Hamilton jest obecnie jedną z najlepszych firm we Wrocławiu. Jeśli mądrze pogadasz na rozmowie dostaniesz dobrą stawkę. Poza tym jeśli chcesz się rozwijać, uczyć to ja osobiście lepszej firmy pod tym względem nie widziałem (min. firma finansuje dowolny kierunek studiów). Jeśli np. jesteś mechanikiem a chcesz studiować np. astronomię to nie ma problemu. Firma płaci. Poza tym firma organizuje szkolenia, uczy języków itp. Osobiście uważam że dla młodego człowieka który chciałby się rozwijać w kierunku obróbki skrawaniem i obsługi CNC praca w takiej firmie to wygrany los na loterii, dzięki któremu przy odrobinie chęci staniesz się prawdziwym fachowcem dla którego rynek pracy w branży zarówno w kraju i za granicą będzie stał otworem. Nie oszukujmy się jednak, osoby bez kierunkowego wykształcenia, zawodowego doświadczenia branżowego mają nikłe szanse na przyjęcie. Jeśli np. jesteś kucharzem i chcesz się przebranżowić to raczej radzę sobie odpuścić. Szkoda waszego czasu. Pzd.

ddz

Jak to takie getto to po co tam pracujesz ?? Idź na kase do lidla albo biedry i będziesz miał lżej. Tak to się meczysz i innym psujesz opinie, a prawda jest taka ze jak chcesz się rozwijać i uczyć to w tej firmie są do tego warunki. To ze jest [usunięte przez moderatora] to inna sprawa. Problem jest z kadrą zarządzającą produkcją. Jeżeli wykonujesz rzetelnie swoją prace to zostanie to zauważone i docenione. Wiec nie wystawiaj takich opini "getto itd" bo chyba nie uczyłeś się historii i nie wiesz co znaczy to słowo.

kot

z tą porządną firmą to przesada/pieniądze średnie a pracy masa. [usunięte przez moderatora]

ddz

Napewno nie płeć decyduje o zatrudnieniu, tylko umiejetnosci, szkola i predyspozycje a to mozna szybko wylapac na rozmowie, oczywiscie jezeli kierownicy produkcji wezma technologa na rozmowe. Próbuj a moze sie uda :)

pies

Nie ma co się smucić. To że nie ma dziewczyn na produkcji to tylko kwestia czasu. Ja bym na Twoim miejscu spróbował, może będziesz tą pierwszą, jedyną w dodatku. Z tym że jeśli nie masz szkoły ani doświadczenia w tym kierunku to będzie ciężko się dostać bo jest bardzo dużo chętnych (dobre pieniądze i porządna firma).

zacna magdzia

ddz - 2012-11-23 07:33:55 Nie widzialem dziewczyn na produkcji no chyba ze Panie Technolog. Co do umiejetnosci to do zadan operatora nalezy przezbrojenie maszyny, zaladowanie, namierzenie i ustawienie narzędzi oraz korygowanie offsetu w narzedziach po pomiarach. Operator mierzy tez co zrobił na maszynie i podbija sie pod tym co zmierzył. Duża odpowiedzialność ale nie wszyscy do tego podchodzą poważnie. pierwsza umowa jest na 3 miesiace. Potem w zaleznosci co umiesz.Zasmuciła mnie Twoja odpowiedź, ale dzięki piękne :)

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.