Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

?

Witam wszystkich , pracuje w gec-u od ponad 1,5 roku i prawde powiedziawszy nie moge doczekac sie dnia kiedy zmienie prace . Generalnie : najwiekszy blad mego zycia . Firma co najmniej dziwna : zatrudnia inzynierow nie majac dla nich pracy pozniej wiec powstaja takie kwiatki jak : etykietki na biurka , szuflady czy kosze na smieci a na najprostsza czynnosc musi byc instrukcja nie mowiac juz o debatach na tematy "etyczne" . Nie wiem jak w innych dzialach ale dostac sie mozna bez "plecow" pewnie przez to ze nie ma wielu chetnych - tak mi sie przenajmniej wydaje . Firme polecilbym tylko bardzo zdesperowanym bezrobotnym.

ktos

Naprawde nie rozumiem ludzkiej zawisci szczegolnie pod adresem kobiet z hsw. Wiekszosc info to ploty wyssane z palca. W tej firmie jest jak w kazdej innej. Jak mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

cd

ale kiedy zatrudnili te 300 osób?

ab

jezeli jest tak zle to na jakiej zasadzie zatrudnili ponad 300 osób. Wszyscy "znajomi królika" ?

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zbysio

Na opiniach o PWK możne przeczytać: Zatrudnienie w tej firmie "bez pleców" to istna fantastyka. Zatrudnione są tam całe rodziny. Komuś kto stara się tam o pracę i nie ma kogoś wewnątrz firmy mogę od razu powiedzieć żeby dał sobie spokój. A tutaj? Poleca się, reklamuje i ściąga swoich znajomych albo członków rodzin. Mogą tu pracować za lepszą kasę i spokojnie myśleć o karierze i przyszłości. Pozostali - czyli ci "grający o kilka lig niżej" jak zauważył powyżej pewnie trener z uprzywilejowanego kręgu - nigdy niczego nie mogą być pewni jak tego że w każdej chwili mogą im podziękować i pokazać drzwi, w których lada moment pojawi się ktoś o wiele bardziej właściwy.

Prawda jest taka że jakby nie miała kwalifikacji to by jej nie przyjęli. Najlepiej wygooglajcie sobie (usunięte przez moderatora) jej profil i porównajcie ze swoim, chociaż raczej nie będzie nawet czego porównywać bo dziewczyna gra kilka lig wyżej od was.

nick

co Wy się tak tej (usunięte przez moderatora). czepiacie.....i co z tego, że ma ojca w korporacji...może akurat ją polecił. Kilka razy byłem w kadrach, i (usunięte przez moderatora) jest tak samo pomocna jak reszta. Nie można jej nic zarzucić. Więc zamiast siać tą nienawiścią weźcie się do roboty. Najbardziej narzekają Ci co sami sobie nie radzą a z zazdrości to obgadują za plecami. hehehehehe

Trawa

Ciekawe jak sobie poradzi pani z KAlisza? Bardzo słabo to widzę, ale ma plecy i to jest najważniejsze!

operator

Myślę że 3000zł podstawy dostaniesz na pewno, możliwe że więcej ale to już twoje ryzyko przy rozmowie. Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie produkcji działów LPM1/2/3 to chętnie służę pomocą, pracuje w firmie już kilka lat jako operator. Pary suwakowe czyli LPM1 to dział jak każdy inny, z takim to wyjątkiem że posiadają dużo maszyn manualnych gdzie na LPM 2 i 3 są same CNC. Polecam LPM-3 lub nowe linie bo tam są inwestycje i nowe maszyny. Pozdrawiam

operator
@operator

zapomniales zaznaczyć ze te manualne to glownie szlifierki i jedna tokarka reszta CNC na przyszlosc precyzuj wypowiedzi

aplikujący

to pomoże ktoś czy nie? :)

zaq1

aplikujący - 2013-08-04 14:03:05 hej, zastanawiam się nad złożeniem podania do Hamiltona. Czy ktoś może mi powiedzieć co produkuje Hamilton i jakie operacje występują na produkcji? Z tego co mogę się domyśleć z komentarzy to obróbka ubytkowa, procesy galwaniczne (jakie?) oraz montaż (jakiego rodzaju, skręcanie czy coś bardziej "ambitnego" :)) Poza tym bardzo interesuje mnie co to są te pary suwakowe, bo nie mogę nic znaleźć na ten temat ;/ będę wdzięczny za pomoc ;) Podpinam się do prośby. Chciałbym też wiedzieć ile można wyciągnąć na początek mając 2-letnie doświadczenie na obrabiarkach CNC.

aplikujący

kjl

Nie wierzę że wszędzie poza GEC-P pracują sami wykwalifikowani specjaliści u których non stop jest potrzeba siedzenia po godzinach. Są też prace które lepiej żeby robiła osoba bez doświadczenia, żeby odciążyć tych doświadczonych i samemu przy okazji doświadczenie zdobyć. Co innego sposób pracy niektórych, czyli zwykłe obijanie się. A główny problem jest w budżetach projektów, nie bierze się do projektu nowej osoby, mimo że jest taka potrzeba, bo nie ma na nią kasy, dlatego lepiej żeby ta osoba siedziała i nic nie robiła niż pomagała w projekcie.

obserwator

rob - 2013-07-23 20:57:45 jeśli mniemasz coś o jednym dziale to nie wypowiadaj się o całej firmie! w moim nie pracują żadne kuzynki, koledzy i inne takie. Odnośnie nadgodzin na produkcji to świetnie widać...jedni te nadgodziny wykorzystują i pracują, ale połowa się opiernicza.W biurach nie lepiej po godzinach, chociaż tam łatwiej się schować za biurkiem i komputerem..... Większość dopiero po godzinach zaczyna w miarę normalnie pracować, bo nie może przez 8 godzin wziąć się za robotę, albo już od rana planuje nadgodziny, albo się rozprasza na spotkaniach, plotkach i innych ciekawych "rozrywkach". Prawdą jest, że regularne, nieweryfikowane płatne nadgodziny zniechęcają do wydajnej pracy przez 8 godzin, a zachęcają do dłuższego siedzenia, bo oczywiście za podwójną kasę. Ciekawe jak firma chce w ten sposób zacząć zarabiać.

rob

ola

ciekawy - 2013-07-16 23:23:43 W ogóle dziwny jest tam sposób aplikowania. CV wrzuca się do "jakiejś" skrzynki przy portnierni. Nikt z chętnymi nie rozmawia nawet wstępnie, pewnie wszystkie idą potem do kosza a przyjmowani są swoi. Może tak ale mam nadzieje, że nie.Ze skrzynki Cvki są wyciągane i przekazywane...Skrzynka nie wiem po co jest wystawiona, gdyż w obecnych czasach wysyłamy aplikacje e-mailem!

ddz

Masz na mysli montaż czy obróbkę ?

zniesmaczona

Ja z przyjemnością śledzę projekty ratowskie. Poziom niekompetencji, zaangażowania technologów i kierownika (z kalisza) mnie zadziwia. Z tymi tzw. pracownikami umysłowymi hamilton nie zarobi nawet dolara. Śmiem twierdzić, że ani jeden projekt nie zostanie domknięty (pożyjemy, zabaczymy). Nikt nie jest za nic odpowiedzialny.Nikt nie wie jak to zrobić aby hamilton zarobił na tych projektach. Odpowiedzialność rozproszona maksymalnie.Spodkania z których nic nie wynika to standard. Papier z politechniki i znajomość j.angielskiego w tym przypadku nie wystarcza. Spychologia i tyle. Brakuje kierownika z planem działania i technologów posiadających doświadczenie w lotnictwie.

aplikator

Złożyłem tam całkiem niezłe podanie o prace i ciagle nic. Znam gościa, który dostał się tam do pracy mając około 4 razy gorsze kwalifikacje a moje cv ciągle leży i nic. Czy i jakie "standarty" tam panują to już nie wiem.

jasio

Niewątpliwą zaletą jest to, że Firma płaci i to bardzo dobre pieniądze za nadgodziny. Wystarczy powiedzieć, że ma się kupę roboty, wpisać się na wniosek i już praca powoli i przyjemnie płynie, bo ze świadomością ze czas nie nagli a kasa płynie na konto. Niektórzy wyciągają tak drugą pensję i nikt nie sprawdza (bo niby jak) czy rzeczywiście muszą zostać, czy tylko nie przemęczali się do 14, 15,16 i teraz nadganiają tyły robione mniej lub bardziej celowo. Na pewno nie wpływa to na wydajność pracy, bo ludzie traktują tę możliwość płatnej pracy po godzinach jako regularny dodatkowy zarobek. To ewenement w kapitalistycznym świecie, ale dopóki firma płaci, a takie zjawisko jest normą tolerowana przez dyrekcje i praktykowaną nagminnie przez pracowników - jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.