Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Inga Nowy wpis

Widziałam kiedyś ofertę dla Inżyniera Nadzoru Jakości od spółki. była jednak doświadczenie dawna, miałam nadzieje, że coś aktualnego o pracy tu poczytam, ponieważ mam już doświadczenie. nie wiecie czy praca jest jeszcze możliwa? ciężko mi było doszukać się ofert

Robert Nowy wpis

ZA PANOWANIA Pawła P jako dyrektora generalnego w ZF Wrocław :) SUKCESY ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W ZF WABCO Poland Wrocław - skrócenie bezpłatnej przerwy pracownikom biurowym - zwiększenie płatnej przerwy pracownikom produkcyjnym z 15 ustawowych minut do 25 minut - gwarancja corocznych podwyżek , zawsze 1 stycznia( zapis ten znajduje się w Regulaminie Wynagradzania ) - bony na Święta Bożego Narodzenia w wysokości min 400 pln - bony na Święta Wielkanocne w wysokości min 200 pln - premia za brak absencji w wysokości do 2500 pln rocznie( dotyczy WSK ) - wynegocjowanie dodatków funkcyjnych - wynegocjowanie karty multisport dla pracowników - nagroda za staż pracy po 15 latach pracy w wysokości 1 wynagrodzenia i po każdych 5 latach kolejna - możliwość uczestniczenia w rozmowach dyscyplinujących na życzenia pracownika - dofinansowanie do wczasów - zwiększony odpis na ZFŚS o 250 pln - dodatek za pracę w dniu wolnym w wysokości 150 pln - zwiększony dodatek za prace w niedzielę i święto do 150 % - dodatek za prace w nocy 40 % minimalnego wynagrodzenia - ograniczenia pracowników tymczasowych do 20% w danej grupie zawodowej - premia roczna 12 wynagrodzeń x 1 % - gwarancje zatrudnienia oraz odprawy w przypadku zwolnień grupowych lub z winy pracodawcy - pozakodeksowe rozszerzenie katalogu możliwości odmowy pracy w nadgodzinach - dodatek do ślubu pracownika w wysokości 100 pln - w przypadku sprzeciwu od kary porządkowej, wyrażanie opinii - możliwość usunięcia kary porządkowej przed terminem na wniosek związku zawodowego - utworzenie społecznej inspekcji pracy - uzwiązkowienie na poziomie 51 % - dofinansowanie do autobusu zakładowego

Arkadiusz Nowy wpis

Siema! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wrocławia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Hamilton Sundstrand? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Arkadiusz

DobraZmiana

również mam takie pytanie co poprzednik na co można liczyć jako pracownik słyszałem kiedyś że benefit za 1 zł, wczasy pod grusza (dofinansowanie do wakacji) dodatkowa kasa na święta czy tak nadal jest ? zastanawiam się nad zmianą pracy i bardzo kuszą mnie takie dofinansowania :-) a i czy płaca się poprawiła ile taki świeży pracownik może dostać z doświadczeniem i bez doświadczenia w tematach lotniczych.

@DobraZmiana

Jesli chcesz dobra pracę i 3200 pln na początek zapraszam do WABCO Polska

DobraZmiana
@Paweł

witaj 3200 na rękę ( jesli brutto) to jak wyglądają podwyżki ile mozna wyciągnąć ? a jak wygląda dofinansowanie do wakacji, kasa na święta jest ?? a jakie są u was stanowiska co tam się robi?

Zawiedziona
@Paweł

Wabco-może kiedyś tam była fajna praca.Niestety ,teraz to miejsce ,skąd trzeba uciekać.Rekrutują wszystkich, bez wymogów.Zero poszanowania dla pracownika,dlatego doswiadczeni odchodzą.Co do zarobków?W tym jest największy bałagan,którego nie potrafią ogarnąć.Doświadczony pracownik,po ładnych paru latach pracy,nie zarabia najniższej stawki jaka jest w Wabco i na pewno dużo odbiegającej od stawki podanej tutaj.Pozdrawiam

Były pracownik wabco

3200!!! Wolne żarty!!! Chyba że dla ukrainy

Iwona
@Paweł

Dobrą prace w Wabco? Nie żartuj. Jak w Wabco nie pracujesz to się nie wypowiadaj.

Łodzianin Nowy wpis
@DobraZmiana

Dostaniesz pod warunkiem że będziesz miał umowę o pracę. Jak do tej pory tylko obiecują i grają na zwłokę

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

Łodzianin

Panie w biurach zwłaszcza w łódzkim, kręcą i rujnują rodzinę innych pracowników. Kokietuja, podrywają. Mieszają w głowie. Nadgodziny nie są płatne tylko dostajesz wolne wmawiając pracownikowi że ma urlop.(gdzie pracownik ma umowę zlecenie. ).obiecują umowę o pracę. Manipuluja ludźmi. Nie zawsze palca na czas. Nie patrzą na człowieka tylko na zyski filmy. Pracownicy (kierowcy) chodzą przemęczeni.. pracują podan 12 godzin. Kierowcy nie mają harmonogramu ile godzin i ustalonych godzin pracy. Często wracają się w życie prywatne panie z recepcji.

Ela

:31 @Ela Witaj. Niestety robi się gorzej. Gospodarka wchodzi w kryzys. Zakład wstrzymał zatrudnienia. Ludzie teraz boją się o pracę, ale zapewniają że zwalniać nie będą

Irek

Nowość 11 procent załogi do zwolnienia taki duży zakład to wstyd

Norbert

Firma ma dobrą opinię wystawioną przez pracowników. Jedyne zmartwienie obecnie to jak będzie dalej, czy wirus odpuści?

Jobs UK

Witam, Czy szuka ktos pracy w uk w branzy lotniczej na produkcje ? Firma w ktorej pracuje od paru miesiecy szuka na kazdy dzial pracownikow.

Alex
@Jobs UK

A mozesz napisac jaki sa zarobki.pracownik na produkcji- na jaka wyplate podstawowa moze liczyc(brutto)??? Dzieki za odp

@Jobs UK

Szukam pracy jako.pirometrażysta, audytor w branży lotniczej ,obecnie pracyję w Pratt&Whitney

Slawko
@Jobs UK

Witam jakies na ta prace mozna :)?

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie ludzi?

Maja

@Rozczarowana nawet jak nikt nie uwierzy to na forum powinny być zawsze uargumentowane wypowiedzi. Szczególnie takie, które kogoś o coś oskarżają. A pomyślałaś o tym, że może był jakiś błąd w adresie mailowym, dlatego też nigdy nie doszedł do Ciebie mail od rekruterki firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND?

Oowazne oskarzenie

Rozczarowana
@anonymous

Powiedziała że wysłała e mail do mnie a nie Wysłała bo nie miałam w skrzynce.

Maja

@Rozczarowana skąd wiesz, że rekruterka firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND kłamała? Na taki zarzut dobrze byłoby posiadać dowody. Skoro nie jesteś pracownikiem firmy to skąd podejrzenie, że informacje przekazane przez nią są nieprawdziwe?

Rozczarowana
@Maja

Zresztą nieważne.i tak nikt nie uwierzy.

Maja

@Jobs UK nie jest to miejsce do reklamowania innych ofert pracy. Można tylko publikować oferty pracy związane tylko i wyłącznie z firmą HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. Twój wpis zostanie potraktowany jako zaśmiecanie wątku i usunięty przez administratora.

Maja

@Zawiedziona a czym się objawia według Ciebie nieposzanowanie do pracownika w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.? Jaki bałagan jest w zarobkach? Są jakieś premie, które są inaczej przyznawane? Możesz wypowiedzieć się jaśniej, co się dzieje w tej firmie?

Maja

@DobraZmiana i @Paweł to wątek firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND, a ne innych firm, dlatego wypowiadamy się tylko na temat tej firmy. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby odpowiedzieć użytkownikowi @DobraZmiana jak wygląda kwestia benefitów? Pewnie nie tylko on jest ciekawy.

Maja

@jasioco możesz powiedzieć o tym jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND?

szock

Świetnie, że zaweirana jest umowa o pracę @presive, bo do tego dorzucają odpowiednie benefity socjalne. W końcu dbają o prawidłowe ubezpieczenie i inne socjale.

Patryk

Czesc, Idę na rozmowę 7 października, mam 23 lata, jestem inżynierem procesu, od 2 lat pracuje jako kierownik produkcji i układam technologię oraz planuje całą produkcję. W moim zakładzie produkujemy części maszyn w tolerancjach +/-0,001. Azotowanie, hartowanie, docieranie, szlifowanie, toczenie, frezowanie do wszystkiego układam technologię ale firma to manufaktura wszystkie stanowiska są konwencjonalne nie mamy maszyn CNC. W Hamiltonie mam iść na przyuczenie jako programista ktoś mógłby mi powiedzieć jako młody chłopak który wcześniej programował w nakładkach graficznych czy po roku lub 2 latach pracy w ISO mogę śmigać jak stary twardziel?

podobno jakas nowa pokrewna branzowo firma powstala gdzies w okolicach wro co to za firma ? i czy jest tam zatrudnienie dla kobiet na montazu ?

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.