Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
GiGi - 2015-04-16 07:28:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ha ha ha , Wasz Dyrektor to kolega naszego Piotra z WABCO, więc czekają Was zmiany, ale tylko na lepsze........ale My przynajmniej mówimy dość i od wczoraj mamy spór zbiorowy z Pracodawcą.
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-17 21:01:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do eros
Czy pisząc "Ogólnie teraz poważnie bym się zastanowił nad pracą w HS" masz na myśli firmę UTC AeroSpace we Wrocławiu? czy to zupełnie inny temat?
zdjecie uzytkownika
poldek - 2015-04-20 00:47:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [świerzy - 2015-04-17 21:01:58]:
wydaje mi się , że to chyba dość jasne że chodzi tutaj o Hamilton Sundstrand . Po za tym wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt , że ta firma pochodzi z Rzeszowa
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-20 12:00:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [poldek - 2015-04-20 00:47:33]:
Do eros
Możesz rozwiać myśl: "wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"?
"-2 miesieczny okres rozliczeniowy" dotyczy również biura konstrukcyjnego?
zdjecie uzytkownika
świerzy - 2015-04-20 12:02:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurcze miałobyć do poldka odnośnie tego co napisał:"wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"
zdjecie uzytkownika
anonim - 2015-04-23 21:29:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie piszący dziś test psychologiczny, jak Wam poszło?
Również piszący :)
zdjecie uzytkownika
nikt - 2015-04-23 22:53:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Niezdecydowana - 2015-03-31 19:44:53]:
Widziałem pasek konstruktora bez doświadczenia. Miał 5200 brutto.
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-04-25 12:53:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
<b>Do wszystkich.</b>
Moje posty należy czytać jako opinie o HS Wrocław.

Jeśli chodzi o rozliczenia dwu miesięczne to wyłącznie chodzi o działy produkcyjne czyli o operatorów.
Pracownicy umysłowi nie są wliczani pod ten dwu miesięczny okres rozliczeniowy.
zdjecie uzytkownika
stefan - 2015-04-30 14:30:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy pracownicy wchodzą w dwu miesieczny okres rozliczeniowy.
zdjecie uzytkownika
Pracownik. - 2015-05-01 11:39:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Ja tylko dodam, że ten okres 2 miesięczny okres rozliczeniowy, ma wejść na rok czasu. Ten rok czasu ma przyzwyczaić pracowników do takiego systemu pracy, a po roku czasu mają wprowadzić 3 miesięczny okres rozliczeniowy, coś podobnego jak jest teraz w Amazonie. Generalnie firma teraz powoli robi się "masową produkcją" podczas której zaczynają liczyć "systemowo" każdą sekundę pracownikowi, którą przekładają na spadek finansowy firmy. Niby lotnictwo, a niczym nie różni się od masowych produkcji pralek, zmywarek itp. Gdzie przypisują pracownikowi numerek i robią z niego maszynkę do pieniędzy, której wyliczają każdą sekundę.

Pracodawca robi z początku wokół siebie wiele szumu, ładny marketing a później, sami zobaczycie ...
zdjecie uzytkownika
Modus operandi - 2015-05-01 12:10:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy ma ktoś możliwość napisania na jakiej zasadzie wyglądają kilkumiesięczne delegacje, wyjazdy zagranice, jakie są diety i czy są premie za wyjazdy? Oraz czy wyjazdy są obowiązkowe ?
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-05-04 20:51:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pracownik. - 2015-05-01 11:39:32]:
Dokładnie zgadzam się z Tobą.
Czekajmy jeszcze na system 4-brygadowy. w całej firmie.
Na 10 już chłopaki tak pracują podobno tylko na dwa miesiące.
Znamy te bajki.
zdjecie uzytkownika
abcdef - 2015-05-04 22:09:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Na 10 to już jest nawet 12 godzinny system pracy łącznie z sobotami i niedzielami
zdjecie uzytkownika
eros - 2015-05-05 20:24:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Tam już od października zeszłego roku ostro jadą.Dużo można gadać na ten temat.
Idzie ku gorszemu.
zdjecie uzytkownika
abcdef - 2015-05-09 14:08:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Jestem pewien, że teraz sie ludzie zaczna zwalniac. Niektorzy juz pracy szukaja
zdjecie uzytkownika
maisterCNC - 2015-05-09 15:30:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dlatego przez zewnetrzną firmę rekrutują na obróbkę wiórową CNC przez zewnętrzną firmę z minimalnym 6-cio miesięcznym doświadczeniem. Na wiórowej CNC po 6-miesiącach trudno mówić o jakimkolwiek doświadczeniu hahahaha
zdjecie uzytkownika
tom - 2015-05-15 22:54:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak tam na galwanizerni zarobki warunki pracy???
zdjecie uzytkownika
Ciamajda - 2015-05-16 06:46:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
porażka na racie . porażka na dziesiątce. porażka na 28. porażka na komie. kiedyś były zaniedbane budynki ale nie było braków . nasze nnajsłabsze ogniwo jest bardzo wysoko. brak doswiadczenia technicznego dyrektora zakladu robi swoje ( iluzja wiedzy). propaganda sukcesu nie wystarczy. jak dlugo jeszcze amerykanie będą pozwalać na taką improwizację ? ręce opadają . koła zębate to iluzja, automotiv w lotnictwie to iluzja. To mógł wymyślić tylko laik. Prowadzi tą firmę jak stado baranow i wymaga od ludzi aby nie mysleli technicznie tylko psychologicznie. Na produkcji to nie wystarczy. proszę tylko o refleksję na temat własnych decyzji.nie wystarczy wysłać kierowników do porshe aby zobaczyli linię produkcyjną.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2015-05-20 14:53:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi się, że nie jest aż tak tragicznie jak mówisz @Ciamajda, bo ja z kolei słyszałem, że większość osób jest zadowolona, bo badałem sytuacje jakiś czas temu, bo sam chciałem pracować u nich. Zarobki z tego co wiem od 2 tys. na rękę już są w zależności od tego co się robi i jakie ma się doświadczenie tak naprawde.
zdjecie uzytkownika
prosto - 2015-05-23 01:51:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tom - 2015-05-15 22:54:19]:
sama chemia.warunki też takie sobie.a kase lepsza maja na cnc na początek.odradzam
zdjecie uzytkownika
solo - 2015-05-23 08:56:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Mam przyszłym tygodniu rozmowę w UTC.aplikowałem na montera,ile mogę powiedzieć stawkę na początek? mam ponad 10 lat doświadczenia jako monter.jaka jest obecnie atmosfera na montażu,są premie,wczasy pod gruszą itp. jak wygląda rozmowa o co pytają?
zdjecie uzytkownika
hay - 2015-05-24 20:19:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
socjal bardzo dobry.premia kwartalna max 5%
zdjecie uzytkownika
solo - 2015-05-25 10:23:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć hay
Możesz mi napisać trochę bardziej szczegółowo
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Nigdy więcej.
Pytania:
zdjecie uzytkownika
Nick - 2015-05-25 22:25:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktoś pytał o delegacje, generalnie diety brak, karta służbowa do opłacenia posiłków, plus tony papierów do rozliczenia. Wyjazdy są od paru dni nawet do roku, zazwyczaj ludzie którzy jadą na dłużej już nie wracają bo wolą robić to samo za Funty Dolary czy euro:)
zdjecie uzytkownika
ertu - 2015-05-25 22:38:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [solo - 2015-05-25 10:23:59]:
socjal:
kasa na wielkanoc i na bożenarodzenie jest.Obliczana na podstawie sredniej płacy firmowej.
Gruszka tez jest:
zależy od przedziału płacowego.kasa dobra.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?
Zadaj pytanie
alert