Opinie o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowice

Dwór w Tomaszowicach, to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy usytuowany u wrót Krakowa, to także jedna z najbardziej zaawansowanych i spektakularnych inwestycji sieci ZR Hotele i Restauracje w zabytkach.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowice

Jakie są warunki zatrudnienia w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne?

Jaka atmosfera jest między działami w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne?

bogdan Nowy wpis

NIe ma czegoś takiego jak "działy" ;) Każdy robi to na co ma w danej chwili kaprys właściciel i jego syn.

Aga Nowy wpis

Po trzech latach współpracy bardzo pozytywnie oceniam prace w Dworze w Tomaszowicach. Solidny, rzetelny pracodawca z którym śmiało karierę zawodową można związać na lata, oczywiście dobrze wykonując swoje obowiązki. Pensja oraz prowizje wypłacane są zawsze terminowo wg. ustalonych zasad. Przyjazna atmosfera w pracy sprzyja zaangażowaniu i dobrze wpływa na radzenie sobie z trudnościami zawodowymi. Pozytywny klimat pracy w "Dworze" jest zasługą nie tylko pracowników ale i kadry zarządzającej (Pani Dyrektor). Zdecydowanie polecam :)

Gutek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą klienci!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marcela

Dlaczego usuwacie negatywne wpisy, ???? We wrzesniu 2017r po uroczystości weselnej zamiesciłam uwagi na temat bezszczelnej kradzieży alkoholu ze stołów przez kelnerów. Nie polecam tego miejsca, a jeżeli ktoś się zdecyduje niech uważnie obserwuje kelnerów.

@Rewq, czyli polecasz tę pracę dla osób młodych, nie mających jeszcze doświadczenia zawodowego, tak? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Czy wiadomo coś o nowych ofertach pracy w tym miejscu? Czy hotel prowadzi rekrutacje przez Internet, czy należy osobiście stawić się z CV?

Rewq

Miejsce dobre dla zdobycia doświadczenia na recepcji, na dłużej nie polecam stawka bardzo mała , brak premii, brak awansu , Brak czasami jakiekolwiek pomocy musisz sobie radzić sam. Natomiast jeżeli chodzi o dorobienie sobie jako kelner kucharz praca idealna, dobra stawka ekspresowa wypłata , jasne obowiązki.

Pracowalem w tomaszowicach ! I moge powiedziec że straszny wyzysk praca po 300 godzin i nic nie udokumentowane !!Zresztą atmosfera straszna nie da się polecic nikomu pracy w tamtejszej firmie!!!

Potwierdzam, Kucharze faktycznie ,,tyrają" po 300 godzin. Po prostu tragedia.

Widzę, że pojawiają się pozytywne komentarze zamieszczane przez Klientów Dworu w Tomaszowicach. A czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Tomaszowicach? Jakim pracodawcą są właściciele Dworu? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia dla osób tam pracujących?

recepcja
@Karolina

Pracowałam na recepcji. Najniższa krajowa :) Dwóch szefów- ojciec oraz syn (który de-facto jest młodym studentem i nie posiada zbyt wielkiego doświadczenia w ,,branży").

Kelner

Jako kelner dorabiałem sobie już w wielu miejscach, dopiero w "Dworze w Tomaszowicach" spotkałem się z profesjonalizmem ze strony pracodawcow, przejrzyste obowiazki, dobre wynagrodzenie (błyskawicznie, na czas) co wazne bo niestety w innych miejscach bywalo roznie, uczciwa i dobra firma. Polecam w ciemno

Katarzyna_M

Przez kilka sezonów pracowałam tam jako kelnerka. Wynagrodzenie przyzwoite, w przeciwieństwie do innych lokali na rynku, zawsze terminowo wypłacane, współpracownicy pomocni, atmosfera miła, kierownictwo bardzo w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić!

ania89

Pracowałam w Dworze kilka lat temu, pracodawca jest uczciwy i słowny, dobra atmosfera i organizacja pracy. Do tego ciągłe inwestycje w nowe technologie i najlepszych specjalistów, nie ominął mnie cykl szkoleń :) Przyjęcia i konferencje organizowane na tak wysokim poziomie, że dziś sama planuję tam wesele.

Pracownik Administracji

Witam, chciałbym pozytywnie ocenić prace w Dworze w Tomaszowicach. Niech o mojej ocenie świadczy fakt, że pracuję już tutaj 5 lat. Pensja była zawsze bardzo terminowo wypłacana, co u innych moich wcześniejszych pracodawców często było problemem. Wynagrodzenie wzrastało z czasem wraz z moimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Atmosfera pracy była zawsze pozytywna a zatrudnieni pracownicy, jeśli się oczywiście angażowali i wywiązywali z obowiązków byli dobrymi kompanami do pracy. Polecam pracę w Dworze w Tomaszowicach.

Managerka Magda

Witam, Pracuje w Tomaszowicach już 1,5 roku. Łatwo jest wyrażać niepochlebne opinie przychodzą na dzień próbny czy podejmując się pracy na miesiąc, a takich osób jest u nas dużo i to prawda. Nie jestem jednak przekonana czy to problem miejsca czy raczej współczesnych pracowników, którym niewiele się chce. Szczerze mogę powiedzieć, że są lepsze i gorsze dni, ale lubię tu pracować i w najbliższej przyszłości nie planuje zmian. Jeśli tylko pracownik wywiązuje się z obowiązków i wykazuje chociaż minimalną inicjatywę znajdzie tu ciepłą posadę na długo.

hhj

@Marta a powiedz co konkretnie słyszałać o firmie Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne? Pytam bo też powszukuje pracy i każda informacja jest dla mnie naprawde bardzo cenna............

myślę, że uderzaj tam - spróbować zawsze warto, raczej słyszałam pozytywne opinie

jerzyk200

Mila atmosferka. Dbaja o wszystkie szczegoly przedewszystkim o samochody przed dworem. Sa zawsze czyste:(usunięte przez administratora)

młoda para

Na naszym weselu w sierpniu 2014 wszystko było super, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Polecamy wszystkim poczytać opinie par młodych w księdze gości w hotelu, to rozwiało nasze wątpliwości. polecamy.

krk

Pracowałam tam kiedyś,nie tak dawno.Rotacja wówczas była niesamowita. Miejsce cudne i nic poza tym. Szczerze odradzam, chyba że ktoś chce się zahartować psychicznie lub wykończyć...

Ona

Pracowałam tam jakiś czas... praca sama w sobie ok...a co do atmosfery z dnia na dzień coraz gorsza... nikomu nie poleciłabym tam pracy, a nawet bym odradziła. Moja poprzednia opinia była adekwatna do tego jak było na początku. W dość krótkim odstępie czasu odeszły 2-3os (to chyba daje do myślenia). Do samego szefa nie mam nic...gorzej z innymi pracownikami z biura.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne - Tomaszowice

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne
3.5/5 Na podstawie 50 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042