Centrum Dystrybucji HEMA

Utrecht

Opinie o Centrum Dystrybucji HEMA

2009-04-20 14:16
Praca: Solidna i odpowiedzialna.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo życzliwi i uprzejmi. Atmosferę pracy oceniam na bardzo dobrą.
Najbardziej podobało mi się w Centrum Dystrybucji HEMA: System pracy i solidność firmy.
adam 2009-07-22 17:21
porazka, nie polecam
Marika 2015-06-18 13:36
NIE POLECAM!!!!! Zachowanie pań w biurze jest skandaliczne. Mają swoich pupilków którzy pracują po 40 h a reszta niech zarabia na domek, siedzi cicho i udaje, ze jest ok. Zdarzało się, że miałam po 15h tygodniowo przez okres kilku tygodni.
Obecny pracownik 2016-09-26 21:10
obecnie brak godzin , 30h tygodniowo max . zmiana od 10 do 16.30 .
oczywiście co dzień mogą cię zwolnić wcześniej do domu jak nie ma zamówień także nawet ciężko te 30 h uzbierać . parodia nie zakład . EDC Hema w Utrechie ( internetowa )
Marcin 2017-02-25 15:20
Hema i Ranstad. Połączenie na robienie z ludzi idiotów... Zaoferowali wam pracę w hemie?? Narobiliście sobie ochoty widząc wysokie dodatki?? 130% po 18, 150 % po godz 00:00 :D Może was też zapomnieli poinformować, że będziecie pracować 7.00- 16.30 - czyli w godzinach gdzie nie dostaniecie zadnych dodatków, czyli za stawkę oczywiście od 23 lat całe 9.37 ! Oczywiście druga zmiana też jest 3- godzinna idziecie na 16.30 a o 19.30 do domu, oplacalne :) Soboty oczywiście macie pracujące też bez dodatków. Dodatki są od godz 14 ale wtedy już wszyscy są w domach. Generalnie o godziny też trzeba błagać, ranstad zatrudnia maxymalną liczbę osob jaką pomieści na super lokacjach dla hemy- czyli bungalach, starych zaniedbanych, gdzie będziecie mieszkali w 6 osób i dwuosobowy pokoj bedzie mial 4 metry kwadratowe które będzie zajmowalo łóżko. Nie liczcie nawet na rozpakowanie ubran z walizek bo nie ma gdzie. Ludzi na domkach zawsze komplet. To się oplaca agencji ponieważ Ranstad ma taką zasade że im mniej godz pracujesz tym wieksza stawkę za mieszkanie placisz i to z kwoty netto :) W umowie musisz =mieć 120 h w ciagu 4 tyg o które tez musisz prosic. Ile zarobisz ? prosty rachunek 30 h x 9.37 = 281 euro - podatek okolo 40 euro - mieszkanie 83 euro i ubezpieczenie 20 euro = 138 euro na rękę dla Ciebie za wyproszone godziny ! A i jak jestes kierowca oplacasz podatek drogowy od auta ktore dostajesz 13 euro tyg co najmniej, nie musze chyba dodawac ze meandaty itd sam. Jeżeli jeszcze cos Ci odciagna to po prostu nie oddadza i kazdy Ci powie ze on sie tym nie zajmuje :) Pójście na prywatne tutaj tez sie nie oplaca bo i tak wiecej godz nie dostaniesz a za 240 euro tyg Ci sie nie oplaca tu siedziec :) A co do samej pracy w hemie, bedziesz zapieprzal jak glupi na dps norma 650 rzeczy na godzine do wrzucenia. beda Cie mieć za gowno. Polskie kordynatorki to szmaty które tylko chca Cie podpierdolic za glupote, nawet za sprawdzenie godziny na telefonie. Nie poznalem nikogo normalnego. Pracowalem tam miesiac, nie polecam !
Marcin 2017-02-25 15:20
Marcin 2017-02-25 15:21
Zostaw swoją opinię o Centrum Dystrybucji HEMA - Utrecht
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dystrybucji HEMA