Opinie o Centrum Dystrybucji HEMA w Utrecht

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji HEMA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Dystrybucji HEMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji HEMA w Utrecht

Jaka umowa obowiązuje w Centrum Dystrybucji HEMA podczas okresu próbnego?

@polka Nowy wpis

Czy to prawda że firma może odwołać urlop bo jest za mało ludzi do pracy?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Dystrybucji HEMA odbywa się również w języku angielskim?

Czy pracodawca Centrum Dystrybucji HEMA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Początkujący

Brak motywacji a wręcz system pracy tak z organizowany żeby bez większego angażowania się agencji w szkolenia itp. wyzyskać ile się da w jak najmniejszej ilości godzin przepracowanych. Odradzam tym którzy chcieli by zarobić i odłożyc- starczy tylko na życie tutaj na miejscu

Wanda
@Początkujący

Naprawdę aż tak źle z tymi zarobkami? Bo chyba gdyby jak było to nikogo by już u siebie nie mieli?

1234 Nowy wpis
@Wanda

Dlatego taka rotacja ludzi ogromna .,-Wando

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Dystrybucji HEMA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Tina

Hej, czy ktoś się wybiera do pracy w najbliższych tygodniach? Planuję wyjazd, ale nie chcę jechać sama, więc może jakaś koleżanka się znajdzie która też by chciała wyjechać? Najlepiej ktoś z Krakowa. Proszę o kontakt poprzez gmail: (usunięte przez administratora)

Magda

Jak wyglądają godziny i dni pracy? Czy zawsze dostaje się soboty?

Zzzzz
@Magda

Zalezy przez jaka agencje. Randstad ma obowiazkowe soboty. Flex nie

Magda
@Zzzzz

Ile jest godzin w tygodniu? Wypuszczają wcześniej?

Zzzzzz
@Magda

Zalezy ktora masz zmiane. Z 1 pracujesz do 15 albo 16 30 i tez odsylaja do domu a na 2 porazka totalna. Odsylaja po 4-6h do domu. 25-30h tygodniowo z sobota za 2 zmiany mi wyszlo :/

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Dystrybucji HEMA?

Bade st

Jest świetnie jak robisz dla HEMY. Agencje to komplikacje... Miejsce pracy jest bardzo dobre samo w sobie. Jest restauracja i serio warto spróbować. Polecam!

Zawiedziona

Praca fajna. Luzna atmosfera nikt cie nie pogania. Minus taki ze malo godzin w obecnym czasie

Czy w obrębie jednego działu w Centrum Dystrybucji HEMA są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

WoW

Jeśli znasz język i wykazujesz chęci do pracy to jak najbardziej

default

Jak znasz holenderski i dobrze pracujesz to pewnie przyjmą Cie na stałe, ale jeśli chodzi o bycie liderem to z tego co zauważyłem to liderzy (przynajmniej na moim dziale) to jeden wielki klan. Każdy ma tam jakieś koneksje.

Slashion

Witam wszystkich , chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy Hema Utrecht , oraz orientacyjne zarobki miesięczne . Byłbym wdzięczny za każdą informację .pozdrawiam

default
@Slashion

Przepracowałem tam dwa lata na zbieraniu zamówień, ale jest tam dużo więcej działów i zależy gdzie trafisz, więc raczej nie można ugólniać.. Jedni mają lepiej inni gorzej. Więcej-mniej godzin, cięższa praca itd. Tam gdzie ja pracowałem (DPS -dynamic picking system) i większość raczej trafia to zarobki 1500-1800€, fajny klimat, praca lekka - lekkie rzeczy, ale dużo chodzenia. Plus jest taki, że często system się tam blokuje, robi się korek i wtedy się czeka - czasami 5 minut, czasami godzinę. Wtedy szef pozwala przysiąść. Ogółem z tego co zauważyłem to jak ktoś jest mało lotny to może sobie nie poradzić. Szczególnie na początku jesteś pilnowany i jak zrobisz za dużo błędów to wylecisz.

Kacper

@iwona a gdzieś są takie oferty jak jest wirus ?

Iwona

Hej chciałam zapytać jak wygląda praca Hema Ultrecht, order picker, jak warunki i zakwaterowanie, godziny, warto jechać??

Byłypracownikhema

Powiem tak. Praca na order picker dla mnie jak ta lala. Interesuje cie tylko to a jak już faktycznie nie ma zamówień to zbierasz kartony. Generalnie rzecz biorąc zrezygnowałem z innej przyczyny. Brak godzin. Jakie oni cyrki odstawiali dla mnie żeby były te godziny że no dla mnie osobiście śmiechu warte. Ogólnie ludzie Holendrzy spoko ale wózkowi dokładający towar i Polacy order picker (usunięte przez administratora) Wpychanie się w alejki , lokacje , nie przepuszczanie. Agencja stowaroij ogólnie tam przeważa i z tej agencji jest najwiecej osób. Ta agencja pomimo tego ze my nie mieliśmy normalnie godzin i pracowaliśmy po 5,6 to agencja zatrudniła 40 nowych osób. Jak to usłyszałem to serio zacząłem się śmiać. Nie wiem czemu miałem takie odczucie ze ludzie z tej agencji są najważniejsi i to takie towarzystwo wzajemnej adoracji aczkolwiek nie mówię o każdym. Ale polaczki tam to hamstwo. Nie wiem jak tam jest teraz z godzinami bo zmieniło się prawo ze musisz mieć godziny , ale no nie uśmiechało mi się pracowac po 5, 6 godzin dziennie.

Lioi

Hey. Jakie opinie macie na temat tej pracy, zarobki zakwaterowanie? Warto jechać? Jakie podejście ludzi? Na hotelu dużo cpakow?

@Lioi

Pracowałem w małej Hemie w Ultrecht. Praca lekka i łatwa czy to jako orderpicker czy na uglypack albo inpack. Bardzo pomocne i miłe dziewczyny na desku Agnieszka i Paulina. Angielski się przydaje bo jest tam jeden Turek który wyrzuca ludzi którzy nie oagrarniają ani pracy ani języka. Pracowałem 2 miesiące przed świętami i tak na tydzień wychodzi średnio 320 euro. To tak lkko przywiozłem 11000zł (ale to zależy jak kto oszczędza :) ) Zakwaterowanie 4 osobowe mieszkania w Almere Randstad 20 (trochę ćpunów ale niegroźni). Darmowe dwie pralki i 2 suszarki ( prawie zawsze wolne). Parking przed hotelem, sklepy (Action, Aldi 400m). Są jeszcze Lelystad (nie wiem jakie warunki mieszkoaniowe) i w Zeewolde (domki z polskim marketem Mieszko) z tego co znajomi mówili to normalne warunki, dwuosobowe pokoje, wspólna łazienka, kuchnia i salon. Niestety kilka km do sklepów holenderskich ale duży parking na ośrodku.

@Lioi

A co do ludzi. Mimo wielu narodowości pracują tam bardzo inteligentni i pozytywni ludzie. Polacy, Rumuni, Włosi, Hiszpanie, Tajki itd. Z każdym można się dogadać i uprzejmością można sobie zdobyć przychylność innych pracowników. W końcu to nie wyścig szczurów i każdy z nas jest tylko pracownikiem fizycznym. A co do zarobków to 320 euro tygodniowo oczywiście netto :) Najniższą wypłatę miałem 240 euro ale to było jeden jedyny raz. A tak to od 280-360 euro.

Joanna

@anonymous, rozumiem, że zaangażowani pracownicy mogą liczyć na dobre warunki? Czy poza podstawą przyznawane są także premie? Napisz proszę, czy znajomość języka jest wymagana przez pracodawcę.

@Joanna

Czy zaangażowany pracownik czy nie u nich na nic nie można liczyć !!! Wsumie liczyc na cos zawsze możesz heh NA SIEBIE. Norma ogromna nie zebym twierdziła że nie wykonalna bo owszem pobiega sie troche i norma jest. Ale jak nie ma to odrazu strasza rozmowa z szefem firmy. KPINA. Ogólnie jest wiele lepszych prac niż ta. Przez kilka ładnych lat nie miałam takich cyrków z żadną agencją i pracą w Holandi jak z tą tutaj. Jeszcze raz nie polecam! NIE ZA TE PIENIĄDZE I NERWY. NIE NIE NIE ...

@Joanna

Angilski wymagany choć spotkałam kilka osób które nie znały ang. (kali mówic kali czytać )czyli moze nie jest obowiązkowy. Premie??? Marzenie. Nie ma czegoś takiego. są jak wszędzie % za zmiany wieczorne i nocne (nocnych zmian nie ma).

Dd

To idź w pole pracować.

Black
@Klaudyna26

Witam. Ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób zbiera się zamienia w Hema? Skanerem, wózkiem czy jak?

@Black

Masz skaner na ręce, jeździsz wózkiem z 16 kartonami bądź totami (plastikowa niebieska skrzynka) , skanujesz produkt i wkładasz w odpowiedni karton lub skrzynkę. Praca naprawdę super, Normy są śmiesznie niskie. Ja tam znalazłem czas na normę, WC i rozmowy i bez problemu miałem 2 lub 3 miejsce na liście którą od czasu do czasu wywieszali. Polecam małą HEMĘ bo w dużej ponoć sami poganiacze (usunięte przez administratora) W małej Hemie dwie super pomocne i uprzejme dziewczyny na desku Agnieszka i Paulina

klaudyna

polecam prace na magazynie w hemie

Marek Nawara

pracowałem na hemie ponad dwa lata ,jest to dla mnie najlepsza firma na kturej miałem przyjemnosc pracowc w Holandi ,a jestem tu od 1987 roku .Normy holenderskie ,ciekawa praca ,atmosfera jescze lepsza ,przynajmniej jak ja pracowałem,oczywiscie mowie o małej hemie .

@Marek Nawara

@Marek Nawara Dlaczego więc pozegnałeś się z HEMA? Wynagrodzenie nie spełniało Twoich oczekiwań?

Barnaba

Firma się rozwija to i praca będzie. Taki spokój to efekt zadowolonych pracowników?

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie zaglądał na to forum?

Klaudyna26

Z doświadczenia NIE POLECAM. Problemy z godzinami tzn. ich brak , może teraz przed świetami jako takie są ale co z tego że pracujesz skoro NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY tylko marne grosze i trzeba się prosić o uzupełnienie godzin i prawidłowe wypłaty. W HEMIE Twierdzą ze to wina RANDSTADU a w randstad ze wina hemy i jeszcze pytają gdzie jest problem. NIE POLECAM !!!

@Klaudyna26

Rozumiem, że zdarza się tak, że wszystkie zadania zostają wykonane, czy pracodawca nie przydziela wtedy innych obowiązków? Wspominasz o problemach z płatnościami, czy próbowałaś to wyjaśnić? Może jest to jednorazowa sytuacja, niezależna od pracodawcy.

Rafał

Praca: Solidna i odpowiedzialna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo życzliwi i uprzejmi. Atmosferę pracy oceniam na bardzo dobrą. Najbardziej podobało mi się w Centrum Dystrybucji HEMA: System pracy i solidność firmy.

Utrecht !
@Rafał

haha ile zaplacili tym lizusom za wystawianie tych smiesznych opini ... po 1 hema to ogolnie porazka wyzysk ludzi nie szanowanie nowych ludzi... po 2,3 i 10 randstad jak kazda agencja "lubi" przyjmowac nowych ludzi (najlepiej na wiekowce i bez sofi) i robi to co inne agencje daje wolne "stalym" pracownikom a w tym czasie mozna dostrzec sporo nowych...osób... Hema to taka sobie firma...zapier...dzielasz mozesz zostac ...nie masz normy raczej...papa

@Utrecht !

No chyba logiczne że jak nie wyrabiasz się ze swoją pracą nagminnie to każdy pracodawca ci podziękuje a co do godzin gdybyś nie zgłaszał zikow po wyplacie i w każdą sobotę to pewnie miałbyś godziny. Pozdrawiam

DAREK
@anonymous

Czyli godziny są mówisz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji HEMA - Utrecht

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji HEMA?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji HEMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Centrum Dystrybucji HEMA