logo MediaExpert

MediaExpert

Iława

Opinie o MediaExpert

ka 2010-12-19 18:40:23
Wszystkie dziewczyny w tym sklepie to [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!! Na kazdej imprezie integracyjnej sypia sie z kim moga
Max 2011-02-12 13:11:29
A co powiecie o kierowniku z Iławy ?
Anusia 2011-07-12 00:33:21
Po prostu sprzedawcy w Iławie w media to banda palantów!!! Zawsze jak tam idę na zakupy to szlak mnie trafia. Najgorzej to chyba jest na komputerach i telewizorach. Ci panowie to jacyś nieudacznicy życiowi chyba. Chodzą jak żyrafy po sawannie, mając nie wiele więcej inteligentniejszy wyraz twarzy od tych zwierząt ;-) Pozdrowienia dla tych [usunięte przez moderatora] z iławskiego media!!! Żebyście zgnuśnieli na tym sklepie bo i tak nic innego lepszego z waszymi kwalifikacjami nie znajdziecie, chyba że trzepanie dywanów w kebab barze w Irlandii :-D
maxis 2012-11-26 20:45:15
Witam,
absolutnie muszę się zgodzić z opinią. Ja niestety zostałem oszukany przez Pana w media expert... właśnie jesli chodzi o zakup laptopa. Już nigdy nie zrobię tam zakupów.
lukasz 2013-01-07 12:09:45
Witam
również zgadzam sie z poprzednikami totalna żenada ten sklep tępaki na dziale komputerowym zwłaszcza wysoki pan [usunięte przez moderatora] pojęcia nie ma co sprzedaje i poleca wciska ludziom jakiś chłam i zachwala że to nowość i że może spuścić z ceny a tak naprawde to i tak jest o wiele drożej jak w innych sklepach
Nigdy więcej tego sklepu i oglądania pana [usunięte przez moderatora]
arek 2013-01-08 13:30:06
witam ja nie mogę zgodzić zawsze robię zakupy(2 lptopy , tv oraz aparat) w Iławie i jestem bardzo zadowolony zdecydowanie najlepsi fachowcy w mieście
kilianek 2013-05-26 12:36:41
Dokładnie, ja jeżdże czesto z Susza z firmy po zakupy do Iławy i kupuje w ME rzeczy jakieś drobne no i raz do dwóch razy w miechu coś wiekszego. Ziomki równe na obsłudze, lasek też kilka fajnych mają....zawsze doradzą dobrze i oko na czym zawiesić jest, hehehe :D
wał 2016-05-18 19:02:04
Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie ,głównie jednak ludzie sobie ich chwalą
Zostaw swoją opinię o MediaExpert - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert