Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Pracownicy

Macie jakieś informacje na temat innych oddziałów? Które maja się zamykać itp. Jak Gdynia wysyła towar do innych oddziałów to znaczy ,ze one nie będą zamknięta ?

Taka prawda
@Pracownicy

Dowiedzcie się do kiedy macie umowy z galerią . Te oddziały zamykają się w tym Gdynia ponieważ firma nie chce przedłużyć z centrum dlaszego najmu. Po zamykanych sklepach każdy dostawał ich towar. Gdynia była sklepem premium a i tak ja zamykają.. nie wiadomo co czeka inne oddziały, ale kolorowo nie jest. Firma Wam nic nie powie, w tym.regionalni . Też muszą uważać co przekazują swoim.oddziala..,,, nie powiedzą Wam prawdy, w.koncu na ich barkach jest zamknięcie swojego sklepu. I do końca będą świecić dużymi oczami. Jeżeli Was uspakajaja że będzie dobrze to zastanówcie się 100 razy nad tym..

Pracownicy
@Taka prawda

Galeria nie chce nam powiedzieć do kiedy mamy umowę najmu odesłała nas żebyśmy się dowiedzieli od swoich przełożonych a KR i inni tez nic nie mówią. Mamy dostać towar od Gdyni właśnie i zastanawiamy się czy nas tez czeka taki los. Współczujemy Gdyni jak i każdemu oddziałowi bo ludzie pracujący tam są mega, potrafią pomoc nawet przez telefon. Ale martwimy się tez o siebie zwłaszcza ja, kierownik bo mam ludzi pod sobą, którzy muszę mieć stabilne zatrudnienie. Maja rodziny zobowiązania. Wiem ,ze pewnie nie jeden kierownik oddziału ma z tym problem by swoim pracownikom powiedzieć ,ze to chyba koniec...

Z-ca
@Pracownicy

W Gdyni pracują dwie osoby od początku otwarcia. Czyli 6 lat. Kontakt z ochroniarzami jest, oni wiele nam.pomogli i dali do myślenia. Z KR-mi hmm ciężko, ale macie prawo do tego aby się dowiedzieć do kiedy macie umowy z galerią.. Gdynia pomagala.innym i jeszcze przez tydzień będzie. Tylko dzwońcie :-) kierowniczko z "x" oddziału, wiem.ze się martwisz.....przekazać informację swoim.pracownikom nie było łatwo.. mają rodziny oraz świeżo na swoim. Wiec uwież że było ciężko, ale.maja nasza pomoc..do końca razem i po tez.

wyrolowana
@Pracownicy

Zielona też się zamyka w połowie lipca

@wyrolowana

Skad wiadomo ze Zielona sie zamyka??

Wyrolowana

W połowie lipca kończy się umowa z najemca i spłynęła taka informacja z góry

Nadzieja zniknęła.

Kolejny sklep zostanie zamknięty ...... a później kolejne. Konwoje odwołane od kilku tygodni. Wypłata z małym opóźnieniem,nie na konto tylko do ręki. Firma przechodzi restrukturyzację .

@Nadzieja zniknęła.

Slyszalam/em że w lipcu zamykają sklep ale czy to prawda.?!

@Nadzieja zniknęła.

Myślicie, że firma zacznie zamykać sklepu przed końcem umów z daną galerią? Albo, że przekształci jakieś pojedyncze oddziały, które dobrze prosperują w nową spółkę/firmę, a dla reszty ogłosi upadłość/bankructwo - aby pracowników odprawić z niczym? Jakby nie było przykre jest to, ze KR udają, że nic nie wiedzą i mydlą oczy...

@Szok

każdy coś słyszy z zewnątrz...od klientów, od sąsiednich sklepów...nikt nic nie wie z "góry"... brak słów

@przerażona

"z góry" wiedzą DOSKONALE, ale trzymają pracowników do ostatniego dzwonka, żeby nie zostali sami z zamknięciem sklepu/sklepów.

Dzieje się źleee
@przerażona

Muszę zmartwić, ale tak.zrobia. całkowicie zamkną, nie będą w nic przekształcać.

Już Były pracownik
@Dzieje się źleee

Zamykają Jelenia i Lubin do końca lipca maja funkcjonować

Dzieje się źle
@Już Były pracownik

Ciekawe czy zostali już o tym poinformowani. Czy szanowny zarząd zastosował jakieś pismo dla pracowników o zamknięciu oddziału. Czy czeka do ostatniego tygodnia.

Już były pracownik
@Dzieje się źle

Oczywiście ,ze nie zostali o niczym poinformowani jak za pewne każdy oddział. Zamydlili oczy obietnicami o nowych kolekcjach i słowami cytuje „ już nie długo powinno się coś ruszyć „ chodzi o towar. Kłamią i jeszcze raz kłamią. Myślą ze ludzie są głupi ślepi i naiwni. Cała firma aż huczy o tym, ze w jeleniej wszyscy pracownicy rzucili wypowiedzenia. Na moim byłym już oddziale maja to samo zrobić. Jestem pełny podziwu dla całego zarządu bo zeby taki interes upadł to trzeba mieć talent by do tego doprowadzić.

Klientka
@Już Były pracownik

Czytam Państwa komentarze o zamykanych sklepach. Wczoraj byłam z dziećmi w Gdyni w oddziale City i tam również mały wybór rozmiarów. Dla dzieci nie ma nic. Sandałów w ogóle nie ma. Wcześniej było w czym wybierać. Tym razem nic nie kupiłam. Mam nadzieję, że nie zostanie zamknięty bo na prawdę lubiliśmy ten sklep, obsługa zawsze mila.

Co z tym oddziałem ?
@Już Były pracownik

O Jeleniej słyszałam że jednak się nie zamykają...???

CotuRobic
@Co z tym oddziałem ?

Właśnie... A ja słyszałam, ze sie zamykaja... Takze plotki krążą, ale nikt prawdy nie zna... I to jest najgorsze w tym wszystkim...

Już były pracownik
@Co z tym oddziałem ?

Na naszym oddziale huczało od tego ,ze jelenia maja zamknąć bo nie będzie miał kto tam pracować. Dzwonili do nas z innych oddziałów i opowiadali ze wszyscy się tam zwalniają bo zle im wypłacają wypłaty itp

Coś się wie ....
@CotuRobic

Kilka oddziałów kończy umowę na początku lipca. .. firmy nie chcą przedłużać umów z najemcami.. Wiec zostania zamknięte.. nawet te które nikt się nie spodziewal , że tak.moze być. Zobaczycie i się zdziwicie.. plotki plotkami ale coś w tym jest..

@Nadzieja zniknęła.

Też to zauważyłem, City w Riviera świeci pustakami, brak rozmiarów,towar cały czas ten sam, nic nowego..Jedynie propozycja o sprowadzeniu z innego sklepy. Co się dzieje ? Może ktoś wie

wyrolowana
@Dzieje się źle

Zarząd udaje głupich od dawna, w Zielonej Górze plotki o zamknięciu krążą od marca, inny sklep już wie że się przenosi na nasze lokum, chodzili robić pomiary a KR mówił, że zmienią lokal na mniejszy, a ludzie głupi nie są, nie ma dostaw, nie ma towaru, brak konwojów, wypłaty nie było, dopiero jak się upomnieliśmy to dostaliśmy zgodę na wypłatę do ręki. 11 wieczorem!!! Firma zrobiła sobie żarty z pracowników, całe szczęście że wszyscy już od jakiegoś czasu szukamy pracy, bo tak nagle w dwa tygodnie to lipa....

Przestraszona

Skąd macie takie info ,ze Gdynię maja zamykać ?

Hmm
@Przestraszona

Zadzwoń w prost do oddziału. Oni już wiedza. Umowa się skończyła z galerią.

@Przestraszona

Oczywiście towar już szykują i odsyłają.. na inne oddziały. Zorientujecie sie do kiedy firma ma podpisaną umowę z centrami z Waszych oddziałów. Może was spotkać to samo co ich. Nie spodziewali się tego.

Zażenowana
@Przestraszona

Pracuje wlasnie w Gdyni, aktualnie jestem w pracy i pakuje kolejną (5 z 30) MM z towarem do innych oddziałów. Nie polecam, jednocześnie mamy mieć otwarty sklep i obsługiwać klientów a pracy jest tyle z tym odsyłaniem że niewiadomo w co ręce włożyć.

Inny oddział
@Zażenowana

Bardzo Wam współczujemy! Nie mniej jednak wszystkich to czeka

Czy pracownicy z oddziałów, o których wspominacie, również potwierdzają, że sklepy te będą od przyszłego miesiąca zamknięte? Widzę, że wokół tematu jest dużo emocji i domysłów, a czy ktoś ma sprawdzone i potwierdzone informacje na temat sytuacji City Sport? To ważne, aby merytoryczna dyskusja toczyła się w oparciu o potwierdzone fakty.

....

Tak p. Marto

Łoł
@....

Potwierdzone , Gdynia zostanie zamknięta

????
@Łoł

Dostaliście wczesniej jakąś informacje o tym, że oddział zostanie zamknięty ? Czy tak z dnia na dzien ?

kiedy?
@Łoł

podpinam się pod pytanie...w jakiej formie zostaliście poinformowani o zamknięciu ?

@kiedy?

Z reguły wszystko trzymają w tajemnicy; Np z końcem lipca zamykają poznan komorniki

Zaniepokojony
@Marta

Wiecie czy planują zamknąć wszystkie sklepy czy tylko pojedyncze oddziały? W Poznaniu, Gdyni, Zielonej Górze i Lubinie kończą się umowy z galeriami czy po prostu tak nagle je zamykają?

zażenowana
@Zaniepokojony

W Gdyni kończy się umowa z Rivierą na początku lipca i wtedy zamykają sklep. Pracownicy dowiedzieli się pare dni temu i to przez przypadek - „oficjalną” informacje mieli dostać po 23 czerwca.

Zaniepokojony
@zażenowana

Dzięki za informację. Żenada, że pracownicy dowiadują się o tak ważnych rzeczach przez przypadek od osób trzecich, zero szacunku pracodawcy...

@Zaniepokojony

Czemu nie podziekujecie im za współpracę? Poprosza was o spakowanie towaru w kartony a wy im pomożecie!? Na koniec powiedza wam albo i nawet nie powiedza "dziękuję "za współpracę. Walic takich pracodawcow!!!

Pracownik z innego oddziału
@Byly pracownik

Już to jest robione, sugerowane do większości oddziałów. Pozbywaja się towaru. Szkoda mi Was, byliście fajnym oddziałem .

Co tu więcej mówić
@????

Żadnej info nie było, mogliśmy się tylko domyślać że się źle dzieje. Od początku miesiąca brak dostaw, brak wiadomości od M01,W01. Pustki magazynowe. Zrobiliśmy wywiad w centrum i tak wyszło. To inne sklepy wiedziały wcześniej niż my. Nie liczymy na żadne podziękowanie ze strony zarządu .

@Co tu więcej mówić

M01 i W01 pracowali do konca maja. Na centrali zostali tylko kierownicy. Tez potraktowali nas jak smiecie ktore trzeba wyniesc ze swojego podwórka! Nie dajcie im tej przyjemności zeby was zwolnili. Niech sami sprzeataja (usunięte przez administratora) ktory sobie zrobili.

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

A czy ktos wie co z oddzialem w Ciechanowie ? Tu tez jest tragedia

@.

Wygląda na to, że we wszystkich oddziałach jest to samo. Nikt nic nie wie, nikt z góry o niczym nie informuje. Braki towaru na sklepie, odwołane konwoje... powiedzieliby wprost czy wszyscy mają szukać nowej pracy

Caly city sport. Pracownicy swojego sklepu dowoaduja sie o jego zamknieciu z internetu...

Co raz gorzej w tej firmie się dzieje. Brak towaru, sklepy świecą pustkami powykładane na półki po kilka sztuk butów tego samego modelu żeby czymś " wypełnić ". Zero jakich kolwiek dostaw. Oddziały walczą o towar ,żeby coś wystawić i sprzedać. Internet pusty nie ma nic nowego. Brak akcji promocyjnych a jak już robią to na towar nieprzeceniony gdzie na oddziałach 99% rzeczy jest po przecenie. Mamy sezon letni a na sklepach nie ma zwykłych czapek z daszkiem czy chodź by jakich kolwiek sandałów. Pusti i jeszcze raz pustki... Otworzyli nowy oddział a rzeczy zamiast wyslać z magazynu głównego to pobrali po troche ze wszystkich oddziałów zostawiając puste sklepy. Śmieszne i żałosne pieniądze za stanowiska kierownicze. Kierownik zarabia tak samo jak zwkły sprzedawca. Tylko wymagania i obowiązki a od siebie nie dają nic. Liczniki wyciągnięte z kosmosu. Jak mają się zamknąć to chociaż powiedzieli by ludziom ,żeby mogli prace sobie znaleźć a nie zostawią z dnia na dzień bez pracy. Cyrk na kółkach.

R.I.P

LUDZIE ZOSTAWCIE TEN (usunięte przez administratora) I IDŹCIE GDZIES GDZIE WAS BĘDĘ SZANOWAC. NIE CHCECIE ZOBACZYC JAK BEDA CHWYTAC SIE BRZYTWY? PO CO PISAC I WYLEWAĆ ZALE NA FORUM? JEŻELI MACIE CHOCIAŻ TROCHE GODNOŚCI TO ZACZNIJCIE MYSLEC DO PÓKI MACIE CZAS. POZDRAWIAM

Szkoda

Dokładnie źle się dzieje. Na nòż idzie kolejny sklep,już w krotce.

Ktos

zastanawia mnie jedno. . mianowicie firma wie o wypowiedziach tutaj co lepsze - udaje ze nic sie nie dzieje. Skoro nic sie nie dzieje zlego dlaczego nie wydadza oficjalnego oświadczenia ?

@Ktos

Zarząd City Sport czyta komentarze. Nic nie piszą zeby nie nakrecac sytuacji, ktora jest dla nich patowa. Pracowalem w tej firmie i cieszę się ze spotyka ich taki los. :)))) jak widać karma wraca:) pozdowienia dla B.U.B.U. barwnej postaci tej firmy. Ciekawe gdzie pojdzie do pracy z jego negatywnym i aspolecznym podejsciem do ludzi

@Byly pracownik

Oooo widzę że ktoś tak samo jak ja myśli o przyszłości Bubu :) . Wiadomo że czytają chociaż on to pewnie że wysoko ma nos i będzie czekał aż ktoś mu doniesie. Tylko hmm kurczę już nie wielu ludzi tam zostalo. Oby spotkało go to co serwowal pracownikom Z całego serca ci tego życzę Arturze . Bo na Pana to sobie trzeba zasłużyć

@Anonim

Ty! Artur jest robota w biedrze!!! :) bedziesz siedzial na kasie:) cos podobnego jak miales w City:))))))

Agata

Jako klient widzę co się dzieje w sklepach, na Śląsku jest masakra (towar) . Sama zastanawiam się z mezem czy te sklepy zamykają. Opinie, ktore tu czytam tylko to potwierdzają. Szkoda, lubilismy tą sieć sklepów...

@Agata

Nie Pani jedna, klienci tak jak w dniu wczorajszym przyszli i pytaja sprzedawcow co sie dzieje z tym sklepem, nic tu nie ma. Ani NB, ani Ecco, z Tommiego nie ma wyboru. Podstawowe marki jak Adidas czy Nike nie ma ani rozmiarow ani wyboru. Sklep naprawde stracil bardzo duza ilosc klientow przez to. Sprzedawcom az jest glupio gdy klient wchodzi do sklepu i od progu mowi ze tu jak zwykle nic nie ma, przespaceruje sie i wychodzi. Albo lepiej nabije 10wejsc by zabic swoj czas, a pracownikom pojechac po premii. Najgorsze sa pretensje klientow o wszystko przeciez to nie wina sprzedawcow ze maja na sklepie taki towar a nie inny, ze nie ma rozmiarow, ze niektore buty na magazynie leza po 3lata jak nie lepiej. Ludzie mimi tlumaczen nie rozumieja ze to nie sprzedawca zamawia towar, a juz tym bardziej nie rozpatruje reklamacji. Pozdrawiam

Zenekmartyniuk

Witam. Z firma jest bardzo zle. Wypłat nie ma, pracownicy się zwalniają, towaru na sklepach brak. Wydaje się ze to już początek końca. Marta potwierdź ?

@Zenekmartyniuk

To nie jest ta Marta, co wszyscy myślą ze jest:)))

@Zenekmartyniuk

Na ktorym oddziale nie ma wypłat ?

Bezsensu

Nieliczne oddzialy dostaly np juz 7go..przypadek?

Ja1
@Bezsensu

Niektóre oddziały dostaly wyplate do ręki

Bezsensu
@Ja1

@Ja noo wiem wiem

@Byly pracownik jeśli chodzi o mnie, to faktycznie - na pewno nie jestem Martą, którą mogą znać osobiście pracownicy City Sport Sp. Z o.o.. Natomiast kwestia wypłat jest niepokojąca. @Zenekmartyniuk możesz powiedzieć o tym coś więcej - jak długo czekasz już na swoje wynagrodzenie i czy firma w jakikolwiek sposób tłumaczy opóźnienia?

Bullshit

Udejesz teraz, ze nic nie wiesz czy udzielasz sie na temat który Cie nie dotyczy? Skoro wypowiadasz sie na tym konkretnym forum to musisz miec cos wspolnego z City. Czytajac Twoje komentarze , każdy wie kim jesteś. Wiec nie rozumiem po co ta szopka. Czy wszystko to co jest napisane niżej nie jest prawdą? Oswiadczenie? Kazdy kto pracuję widzi co sie dzieje. Zwolniliscie caly zespół na magazynie centralnym ,ktory byl odpowiedzialny za dostawy na sklepy. Otwieracie nowy i wysylacie towar z innych oddziałów , zeby tylko cos w nim bylo. Udajecie ze wszystko jest ok , gdy tak naprawde topi sie wam lod pod nogami.

Bullshit

Dopisane po fakcie....."Jestem moderatorem forum gowork.pl i nie pracuję w firmie City Sport."

Oczywiście że nie wydała oficjalnego oświadczenia dla pracowników. Trzymać będą do ostatniego momentu a później dużego kopa na dowidzenia.

W tej firmie najbardziej szkoda ludzi, którzy pracują tam od lat, boją się zaryzykować i zacząć coś nowego. Po latach pracy pensja praktycznie taka sama jak nowy pracownik? Śmiech. Swoją drogą nowi pracownicy też dostają grosze jak za taki zakres obowiązków. Ciągle jakieś nowe i zupełnie z kosmosu wymagania. Zrezygnowałem i absolutnie nie żałuję, szkoda jedynie ekipy. W city zatrzymują tylko ludzie, z którymi przyjdzie pracować.

Nicki

Dokladnie tak, szkoda zwyklych ludzi ktorzy wkladali sile i serce w prace w city. Mimo iz progi nie do wyrobienia, liczniki byly zawsze wielka niewiadoma. Nawal pracy w niektore dni i pracownicy starajacy sie zrobic wszystko jak najlepiej i szybko, zamowienia przy ktorych czlowiek sie nalata w wakacje kiedy jest ich najwiecej internet ciagle upominajacy sie o wystawienie MM, siedza na swoich zadkach i zbieraja pozniej kase ktora nalezy sie nam pracownikom ktorzy po te zamowienia lataja. Sugerowane MM syzyfowa praca, pakowanie towaru na inne sklepy gdzie na kolejny dzien dostajemy to co bylo odeslane. Pracownicy ktorzy maja rodziny i trzymaja sie tej roboty by sie utrzymac bo na rynku pracy w mniejszych miastach brak ofert. Regionalni ktorzy nie chca nic powiedziec i na kazde zadane pytanie odpowiadaja zbywajac nas. Nikt glosno nie chce sie do niczego przyznac i ludzie nie wiedza co maja ze soba robic bo licza i nadal maja nadzieje ze jednak cos sie zmieni. Moze jakis strajk grupowy zwyklych pracownikow dal by nauczke calej elicie prezesow i nauczyli by sie szanowac pracownikow ktorzy odwalaja kawal brudnej roboty za wypociny jakie dostaja w dzien wyplat.

Anonim 2

Z tego co wiem firma oglosila upadłość by zamykać sklepy czeka ich los ich partnera prs. Niby upadłość a działa dalej cos chyba nie tak znowu cos kręcą by oszukać ludzi by nie płacić odpraw. Spokojnie na magazynie tez sa zwolnienia i obniżki plac

Patrycja
@Anonim 2

Skad wiesz ze zglosila upadlosc ? Jestes pracownikiem ?

XxX
@Anonim 2

Skoro wiesz ze zglosili upadlosc to po co otwierali by nowy sklep w Gdańsku ?

@XxX

Bo mają podpisane umowy zobowiazujace z galeriami handlowymi

Xxx
@Anonim

Czy wiesz kiedy mają zamiar zamykać sklepy?

Norbi
@Xxx

Myślisz że ci powiedzą łajba tonie nie ma towarów na sklepach na stronie i ogólnie nikt już nie dostaje dostaw. Boją sie powiedzieć żeby ludzie wcześniej nie poodchodzili wgl dziwie sie że jeszcze ktoś tam pracuje przy takiej płacy nieadekwatnej do zakresu obowiązków jakie zostają powierzone pracownikom. Wymagania są ogromne za to pieniądze nikłe

Bullshit

W koncu the end???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? zabierzcie ze soba kapoki jak na Titanicu. ???????????????? . Pozdro dla tych ciolkow co trzymaja sie tej firmy , jak czegoś niezwykłego.

@Bullshit

Kurcze właśnie to samo myślę. Jakby poza citysport nie istniało inne życie. Firma trzymała fason do momentu gdy zarządzał nią Pan Sławek. Potem to żenada i wstyd . Pracownicy traktowani okropnie, zero szacunku za to wymóg robienia 150% normy. Można by dużo jeszcze mówić, ale zostawię już to bo upadłość to jest właśnie to co powinno ich już dawno spotkać za to jak prowadzili interes. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą, szkoda nerwów i czasu. Ps. Ciołki ciołkami , ale zarządowi życzę więcej szacunku do ludzi i ich pracy. Zniszczyliście dobrze prosperujący interes.

@były pracownik

Zgadzam sie , kiedys City byla naprawdę firmą , ktora liczyla sie na rynku. Teraz magazyny puste, spójrzcie na strone co tam jest. WIELKIE NIC. Znane marki zabierają od nich towar bo widza co się dzieje. (usunięte przez administratora) tak dobrze prosferujaca firme???? trzeba miec talent. Może nie ogłoszą upadlosci ,ale wyjść z tego dolka co sa bedzie im cholernie ciezko. Zwlaszcza przy takim minusie co maja na karku.

@Xxx, skąd posiadasz takie informacje na temat City Sportu? Z krsu nie wynika, żeby firma ogłosiła upadłość, więc skąd pytania na temat zamykania placówek? Przed podaniem takich informacji warto zawsze upewnić się czy są na pewno prawdziwe.

Wojtek

Cześć Marta mróz ;)

Cezary

Konkurencja aktywnie działa na forum?

Bartosz

Ktoś zobaczył letnią wyprzedaż i pisze coś nie sprawdzonego?

@Anonim - przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie regulamin (link - https://www.gowork.pl/regulamin) zabrania używania obraźliwych określeń względem innych osób. Rozumiem że praca w City Sport Sp. Z o.o. mogła być dla Ciebie przykrym doświadczeniem, ale proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

@Marta

@marta Przypominam , ze kultura wypowiedzi jest zachowana , jak również istnieje wolność słowa. A najważniejsze w mojej wypowiedzi było przedstawienie prawdy , aby przestrzec innych przed praca w tej firmie. PS. Ciekawe ,czy będziesz taka mądra jak City Sport pod koniec doku będzie ogłaszał upadłość .

@Anonim

@Anonim czy posiadasz potwierdzone informacje na temat ewentualnej upadłości firmy CS, czy to tylko Twoje domysły?

przykry.czas

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, przykra sprawa, że nikt (np. kontrole z PIP) do tej pory nie zainteresował się kwestiami wypłat dla pracowników, które odbywają się niezgodnie z prawem druga sprawa - inwetaryzacje, pełna odpowiedzialność finansowa za złodziei, zaznaczę, że jest odpowiedzialność ale nie masz zapewnionych przez firmę odpowiednich narzędzi, żeby móc się jakkolwiek "bronić" ostatnia kwestia - to kwestia szczęścia gdzie się trafi, są oddziały z uprzywilejowanymi pracownikami (którym wolno więcej) i oddziały, które są traktowane po macoszemu

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.