Centrum Chłodnictwa Berling

Opinie o Centrum Chłodnictwa Berling

KIERO 2009-04-20 13:56:55
klient rządzi wszystkim
klient powoduje szkody
firma godzi sie na pokrywanie wszystkich szkód i opłat

atmosfera :każdy robi to co chce
pontki 2009-09-01 15:57:21
można tam sporo zarobić ale trzeba na wejściu powiedzieć ile się żąda i trzeba "wchodzić w tyłek" inaczej jesteś przegrany
Dyr 2010-01-20 10:38:38
W firmie można dobrze zarobić, ale atmosfera kablarska . Dużo stresów , nie polecam.
anonim 2011-03-04 18:22:03
Firma ok. Towar pierwsza klasa. Szkoda, że Pan [usunięte przez administratora] nie pasuje do tego opisu. Mianowicie na lewo i prawo wykonuje montaże oraz świadczy serwis dla różnych firm i zaopatruje się w Beijerze. Jeździ na dostatek po towar i na serwis samochodem Berlinga. Szkoda że ma auto bez reklam firmy. Z poprzedniej firmy wylali go właśnie za tę działalność a Pani Berling widocznie nie przeszkadza że jej pracownik odbiera pracę monterom i serwisantom, a szkodza.
ruski 2012-01-31 07:07:21
Firma poukładana , pieniądze na czas , jak sie wejdzie w ten kierat i ma kwalifikacje to można sie przystosować. Odnośnie wynagrodzenia to jak poprzenik powiedział co wynegocjujesz i masz na papierze to twoje nie myśl , że to sie zmieni. Jak sie dobrze szefowa na rozmowie kwalifikacjyjnej przycisnie to mozna sporo ponad średnią krajową wycisnąć, tylko nie trzeba być mięczakiem i twardo negocjować.Trzeba pokazać , że ci masz inne propozycje i niekoniecznie musisz pracować w Berlingu jako najlepszy fahowiec w swojej branży ;-)
Huzar 2013-07-09 01:17:25
Anonimie. Jeżeli stres Ciebie nie przeraża to składaj papiery i heja! Ta firma to przyszłość światowego chłodnictwa.
Sweetlord 2014-01-15 20:22:27
Atmosfera tam kablarska, bo [usunięte przez moda], który za komuny wyrzekł się swojego nazwiska i przyjął takie, które w tamtych czasach było korzystniejsze ([usunięte przez moda]), pochodzi z ubeckiej rodziny i sam z żoną komunizował wyłącznie dla własnych korzyści. Nie z przekonania, bo widzieli, jak komunizm niszczy kraj. A [usunięte przez moda] dla własnych korzyści materialnych potrafi zniszczyć każdego człowieka nie oglądając się za siebie. Żadnych skrupułów, żadnej moralności, a co dopiero mówić o ludzkiej przyzwoitości. Sprawdzona stara szkoła czieriezwyczajki (usunięte przez administratora).
arni 2015-01-31 01:11:02
no dobra, ale już tak pomijając wasze jakieś osobiste wycieczki i wracając do tematu roboty w Centrum Chłodnictwa Berling, to ogólnie to praca na plus czy na minus? jest o co walczyć czy może lepiej odpuścić i szukać roboty dalej? jakieś macie moze wiadomości które pomogłyby mi podjąć decyzję? liczę na to bardzo
anka 2016-05-20 20:51:05
nie wiem @med, czy sugerowanie się jedynie wpisami innych osób, jest dobrym rozwiązaniem. To dość specyficzna branża, na pewno większość mężczyzn bierze firmę pod uwagę przy szukaniu pracy. Ja jestem kobietą, ale sama bym mogła podjąć tutaj pracę, bez obaw.
Zostaw swoją opinię o Centrum Chłodnictwa Berling - Stefanowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Chłodnictwa Berling