brak logo

HoloSerwis Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o HoloSerwis Sp. z o.o.

:) 2012-03-28 14:26
Profesjonalizm firmy taki jak 1 komentarz ... Wszystko fikcja... Nie polecam jako współpracownik...
1
dobry duch 2015-01-21 20:54
Ciezko powiedziec ile osob tam pracowalo ale troche dobrej woli i pozew zbiorowy polecam. Dla zasady dla reguly. Widzialem to z boku ale ja bym nie odpuscil.
3
ktoś 2015-02-11 14:25
Pani Alu a może by tak oficjalnie Pani napisała swoje imię i nazwisko bo jak dobrze pamiętam żadnej Ali tam nie było!!!
3
Właściciel 2015-02-19 11:24
Pani Alu,

Mam propozycję dla Pani:
WEŹ SIĘ PANI DO ROBOTY :) No chyba , że jest Pani na bezrobotnym ... wówczas jestem w stanie to zrozumieć, no bo żeby tak o 10 rano śledzić i wnikać w sprawy bezpośrednio Pani nie dotyczące ... gdybym była Pani pracodawcą nie byłabym zadowolona przede wszystkim z jakości PANI pracy, ale z doświadczenia wiem, że najczęściej jest właśnie tak, że Ci którzy sami robią najmniej mają najwięcej do zarzucenia innym. Życzę wiele szczęścia i sukcesów zawodowych oraz samoakceptacji bo z Pani opisu jasno wynika, że największy problem ma Pani z sobą. I proszę nie obciążać serwerów gowork.pl, jeżeli chce Pani z kimś porozmawiać,korespondować..czuje się samotna, można założyć konto na portalach społecznościowych i innych tym podobnych.Wyjaśnię, że portal gowork.pl służy do wydawania opinii o PRACODAWCY.
1
dd 2016-05-20 23:17
a co ma jedno do drugiego.. mieszkasz w Bydgoszczy- pracujesz w Bydgoszczy. Mieszkasz w Sopocie- znajdujesz dobrą robotę w Sopocie. To od Ciebie zależy, jak wysoko postawisz sobie próg. Ja stawiam na bauthaus jako kelner :) bez zastanowienia liczę na spore zarobki
1
Zostaw swoją opinię o HoloSerwis Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HoloSerwis Sp. z o.o.