Opinie o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HAVO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAVO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

Czy pracownicy w HAVO Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Bartosz

Witam firma która prawdopodobnie szuka klientów oraz ich oszukuje , po przelaniu pieniędzy kontakt całkowicie się urwał już ponad 2 dni czekam na jaką kolwiek odpowiedź po około 20 e-mailach nadal bez odzewu. Nie dajcie się nabrać !!

Pat Nowy wpis
@Bartosz

Czy rozwiązał Pan tą sytuację?

Obecny pracownik Nowy wpis

Co słychać w firmie? Rekrutują ludzi?

Ktoś Nowy wpis

???? ok

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HAVO Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Karol

Czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Miałem nadzieję, że tu uzyskam więcej informacji o firmie.

Aneta

Pracujesz w HAVO? Chętnie dowiemy się jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Na jakie warunki pracy, benefity mogą liczyć pracownicy? Co uważasz za plus pracy w firmie, a co warto w niej zmienić?

k

Może jednak wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy są jeszcze premie

lot

Kanał prawy........Kanał lewy................BĘC!

ludek

Skoro zdania są podzielone to znaczy, że najlepszym sposobem na zweryfikowanie wszystkiego będzie samodzielne przejście przez proces rekrutacji i popracowanie dzień-dwa i podjęcie właściwej decyzji co dalej - albo kontynuować pracę albo z niej zrezygnować. Zastanawiam się tylko co obiecują podczas rekrutacji?

śmigło

Można, można. Trzeba tylko skończyć..... kurs pilotażu :)

prezez mgr

Klątwa AVANSu dopadnie i DOMEX :D

Subiekt

Nieźleśta nas urządzili [usunięte przez moderatora]. Wyśmienicie wynegocjowane warunki [usunięte przez moderatora]. Ja wiem, że jak ci nie pasuje to wynocha, ale nie o to chodzi Uczciwość to dla aeroflotowców czarna magia. Niech sobie śnią spokojnie w drewnianym domku nad lewym kanałem. No, ale upierdliwość uprzykrzonych nazwisk trzymających się jak wszy garbate łysego łba to już zupełna przesada Może jeszcze [usunięte przez moderatora] zrekrutujcie... Albo tego co tiry znika...

Nie sądzę skoro pracownicy biura przeszli do Domexu na stanowisko sprzedawca.Więc po co innym nowy kłopot?!

myślący

havo nie zostało sprzedane. jako spółka nadal istnieje w składzie bardzo ograniczonym, administracyjnym, więc zatrudnienie jest możliwe.

anonim - 2013-03-12 16:17:27 Nastraszyliście mnie trochę. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do HAVO i teraz zastanawiam się czy w ogóle warto tam iść. Nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży RTV i AGD, więc chociaż wiedzę bym zdobyła na ten temat pracując tam. Ale czytając wasze opinie, to aż strach się bać. No i teraz mam dylemat.Jak możesz iść do Havo, jeżeli jak wynika z wypowiedzia na forum firma została sprzedana dla Domexu

myślący

anonim, twoja decyzja. firma jak każda inna, tylko pracownicy narzekający. :)

myślący

ale o co wam wszystkim znów chodzi? przecież od wielu, naprawdę wielu miesięcy wiadomo było, co będzie. dlaczego ludzie podpisali te zgody na przejście do innej firmy? dlaczego ludzie podpisali te umowy z 14-dniowym okresem wypowiedzenia? dlaczego nikt nie poszedł do prawnika? niech nikt tu nie pisze o tym, jacy to wspaniali ludzie pracują w Havo i czego to Domex nie traci, zwalniając ich, bo wszyscy jesteście tempymi łychami. zamiast się zjednoczyć i przyjąć jedno stanowisko, każdy sobie rzepkę skrobie i potem, jak jednak Domex wygrywa, pluje na kierownictwo itd. źle wam tam? spadać do innej pracy. dobrze? nie narzekać. czy ktoś może napisać tu coś konstruktywnego?

cccp

s. - 2013-03-05 22:36:42 Wszystkich was [usunięte przez moderatora], domex nie liczy na wyszkoloną kadrę tylko na oszołomów, co za najniższe będą poddani i będą kablować jeden na drugiego. Dobra ekipa= skłócona ekipa :-)Ale to żadna nowość . Kablowanie , skłócanie , [usunięte przez moderatora] ... to było normą w Havo od kilkunastu lat . Zasada była prosta , albo się podporządkujesz , albo będziesz jechał na podstawie aż sam odejdziesz. Prawdę powiedziawszy nie żal mi tej firmy , nie żal mi większości ludzi . Pracowałem w wielu firmach przed , i po Havo , nigdzie mnie tak nie dojechali .

s.

Zostaw merytoryczną opinię o HAVO Sp. z o.o. - Białystok