Opinie o Huta Łabędy S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Łabędy S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Huta Łabędy S.A. o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Łabędy S.A. w Gliwice

Zawiedziony

Niestety firma wcześniej zatrudniała przez spółke,teraz przez agencje-18 miesięcy trzeba robić pod agencjom.Potem dają umowy pod hutą krótkie na pół roku czy rok,wszystko tylko po to żeby człowieka zwolnić w każdej chwili pod byle pretekstem.W pracy kolesiostwo,(usunięte przez administratora),i związek zawodowy który i tak nic nie pomoże przy zwolnieniu.Umowy na stałe dla wybrańców,zero stabilności.Wynagrodzenie może i spoko,ale co z tego jak kariwra tam tylko dla wybrańców.

Zawiedziony

Chyba na święta majom tak samo,ale gruchy przez agencje nie ma. Ale te śmieciowe zatrudnianie,chcesz robić tyle czasu na krótkich umowach?które nie wiesz czy zostaną przedłużone?

Chyba jeszcze można aplikować na specjalistę ds. compliance. Czy zagląda tutaj ktoś z pracowników tzw. biurowych spółki i podpowie na cito, jakiego uposażenia należy się spodziewać na tym stanowisku? Widzę w ofercie jakieś dodatkowe świadczenia pieniężne, premie uznaniowe, ale to wszystko napisane dość mgliście. Potrzebuję konkretów, żeby wiedzieć, czy spółka jest dobrym miejscem pracy :)

QW Nowy wpis

Na ile zmian sie tam pracuje. Jak wygląda sytuacja z pośrednikiem ile czasu trzeba spędzić pod firmą żeby dostsć umowe z huty. Wynagrodzenia pomiędzy zakładem a pośrednikiem mocno sie różnią(premie dodatki) @Pracodawca

@Zawiedziony

Słabo że tylko przez agencje bo to wiadomo że wtedy warunki gorsze. Prócz wynagrodzenia agencja zapewnia też dodatki socjalne? Mam na myśli wakacyjną grusze albie teraz na święta bony? Są takie dodatki?

Zawiedziony Nowy wpis

Dariusz

Widziałem na stronie firmy trochę ofert pracy. Zainteresował mnie operator maszyn do krajania metali. W wymaganiach jest sporo uprawnień. Niektóre takie jak przepalacza gazowego można już zrobić pracując w firmie? Finansują takie szkolenia?

Komo
@Dariusz

Tak, ale na umowie o pracę, nie wiem jak jest z firmą zewnętrzna bo na samą hutę ciężko się dostać, rekrutują wewnętrznie z weglokosu albo ZEM Łabędy. Na produkcję na umowę z hutą też ciężko się dostać, niektórzy dostali dopiero po kilku latach ale i tak warto.

Alka
@Komo

Ale to czemu nie warto jakieś konkrety? Nie jest wystarczająca płaca dla ciebie czy chodzi o coś innego np umowę ? Napiszesz coś więcej ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Huta Łabędy S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Rachunkowości? Podziel się swoimi wrażeniami!
Ajsza

Dzień dobry Czy można na terenie Huty cokolwiek zjeść np.Bar czy sklep? Kierowca który oczekuje w ciężarówce . Z góry dziękuję

Ślązak
@Ajsza

Tak, na stołówkach pracowników są automaty z napojami i jedzeniem. Kiedyś były trzy bufety ale polikwidowali.

Jimi

To jest ciężki przemysł wiec jak ktoś lubi się narobić to polecam.

pracownik mietek

pracowałem w latach 70-80 było wspaniale, robota ciężka bo to nie fabryka cukierków przecież, ale bardzo dobre zarobki koledzy wspaniałe szacunek do człowieka bez wyzwisk majstry super ludzie kadra super ludzie, gdyby tak było dziś to poszedł bym robić za darmo[ taki żarcik ] budowałem piece martenowskie ale chciałem przejść wszystkie działy i tak mi się udało od murarza do montażu czołgów pozdrawiam cało moją kochaną hutę, tak się kiedyś mówiło o swoim zakładzie pracy, marze żeby jeszcze kiedyś odwiedzić Łabędy całe miasto tamtych ludzi bardzo przyjaznych gościnnych nie było tego że ten to przyjezdny a ten swój nawet milicjanty byli w porządku chłopaki i nie mieli paralizatorów bo wiedzieli ze mi ich utrzymujemy i ich rodziny,wszyscy szli do swojej huty pracować i wszyscy szli po pracy na piwo nawet milicjanty siadali razem z nami to było normalne życie i była jedność szacunek do dyrektora do kadr do każdego,nie to co dzisiaj co każdy każdego szpieguje i donosi, chyba ze u was w Łabędach są jeszcze ludzie normalni,trochę się rozmarzyłem ale wierzcie mi było lepiej nie było podań SV, i innych głupot, dzisiaj wyścig szczurów i pogoń za pieniądzem,Pozdrawiam całe moje kochane Łabędy Mietek z mazur

Witam czy potrzebujecie Tokarza czy Frezera?

Honorata
@Andrzej

A to oni ogłoszeń żadnych nie wrzucają jak już? Bo widzę, że wskazywali portal gdzie ewentualnie cv podsyłać. Nie patrzyłeś tam czy coś wisi?

Wojtek

A to sama firma nie zatrudnia ?

@Wojtek

Praca jest świadczona na rzecz Huty Łabędy, ale zatrudnienie jest przez spółkę zależną Huty Łabędy tj. przez firmę ZEM Łabędy. Zachęcam do składania swojego cv przez stronę pracuj.pl

s_burda@onet.eu

Chciałbym złożyć CV do pracy 796775602

Waldek
@Dział Kadr Huty Łabedy S.A

A po jakim czasie przechodzi się bezpośrednio pod Hutę? Ile czasu pracuje się w spółce zanim można się ubiegać o przejście, czy jest to określone regulaminem ? Jakie warunki trzeba spełnić ? Czy stawka za pracę, dodatki i inne premie są takie same dla wszystkich pracowników? Czy ci zatrudnieni przez spółkę maja gorsze warunki niż zatrudnieni bezpośrednio pod Hutę?

Janusz
@Waldek

Chyba za dużo pytań, zwłaszcza na forum. Tu nawet nie wiadomo, jakie są zarobki. Co, dociekliwość nie jest traktowana, jako zaleta w firmie?

Czy w Huta Łabędy S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Drama

Jest paru kolesi z Ukrainy, a więc odpowiedź brzmi TAK.

Maciej-zaintetesownay

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w hucie Łabędy. Jak wyglądają zarobki na produkcji? Czy możliwa jest praca w nadgodzinach? I czy aktualnie odbywa się rekrutacja? Miłego weekendu wszystkim :)

Dział Kadr

HUTA ŁABĘDY S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista ds. rozrachunków Umowa o pracę na zastępstwo Miejsce pracy: Gliwice Zapraszam do składania CV poprzez stronę kariery Huty Łabędy lub osobiście w budynku Dyrekcji, parter pokój nr 4 W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 032/234-76-86

on

Jak teraz wygląda to przyjęcie do pracy, widziałem że szukają ludzi i pisze że przez firmę zewnętrzną zatrudniają. Dalej przyjęcie na początku jest przez Domus? Ktoś coś wie?

@on

Obecnie poszukujemy jak jest w ofercie pracownika produkcji/operator linii na wydział produkcji rur i kształtowników - bardzo nowoczesny, zautomatyzowany wydział, zatrudnienie jest przez firmę ZEM Łabędy - spółkę zależną Huty Łabędy S.A, zachęcam do składania swojego CV przez stronę pracuj.pl Pozdrawiam

Jerzy
@Dział Kadr Huty Łabedy S.A

Jak oscylują zarobki na tym stanowisku?

na jakie stanowiska są teraz rekrutacje ??

Olga
@ja

Zgodnie z informacjami na stronie firmy Huta Łabędy S.A. aktualnie trwa rekrutacja na stanowiska Pracownik produkcji/Operator linii oraz Młodszy ekonomista/Ekonomista: https://www.hutalab.com.pl/pl/kariera Czy byłbyś zainteresowany którąś z tych ofert? Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie?

Mariola
@ja

W związku z potrzebą uruchomienia drugiej zmiany na wydziale produkcji rur aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych, najlepiej z uprawnieniami, swoje CV można wysłać poprzez stronę pracuj.pl lub poprzez stronę kariery HUTY ŁABĘDY. Zachęcam do aplikacji CV.

Tomasz
@Olga

Dzięń dobry. Potrzebujecie wytaczarza ?

@ja

Obecnie poszukujemy pracownika produkcji,/operator linii na wydziale produkcji rur i kształtowników, zatrudnienie przez firmę ZEM Łabędy- spółka zależna Huty Łabędy. Zachęcam do aplikowania przez stronę pracuj.pl tam znajduje się ogłoszenie o pracę

Ona to ona

Witam mam pytanie po jakim okresie pracy w hucie jest wyplacany tzw hutnik?

Mjk
@Ona to ona

Z tego co mi mówili na rozmowie to dodatek do karty Hutnika jest po 5 latach pracy.

Ona

Czy kobiety tez maja szanse na prace?

Xxx
@Ona

Nie przyjmują kobiet.

Rr

Pieniądze śmiesznie małe, za to nie da się żyć!!!

Semo

Dpoko atmosfera, zero chamówy i tępienia człowieka, nie to co robota w korpo, biedrach czy teskach???? Tu jesteś podmiotem a nie przedmiotem Polecam!!

Wozkowy

Witam serdecznie czy są przyjęcia na Hutę Łabędy? Posiadam uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz duże doświadczenie ale byłbym zadowolony gdyby można było się przyuczyc zawodu.

Mariola
@Wozkowy

Proszę złożyć aplikację przez stronę pracuj.pl lub przez stronę kariery Huty Łabedy, aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję na wydział rur , najlepiej z uprawnieniami

Leszek

Mam nadzieję, że to dobra praca spowodowała taką ciszę na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Łabędy S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Huta Łabędy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Łabędy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Łabędy S.A.?

Huta Łabędy S.A.
3.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zawadzkiego 45
    44-109 Gliwice