Huta Łabędy S.A

Gliwice

Opinie o Huta Łabędy S.A

Pracownik 2014-06-04 11:22:30
Poziom zarobków zgodny ze średnią krajową. Regularnie wypłacane wynagrodzenie i opłacane składki ZUS. Dodatkowe świadczenia z okazji świąt i Dnia Hutnika. Nowoczesna firma o sprecyzowanym kierunku rozwoju. Życzliwe kierownictwo.
pracownik 2014-08-30 23:05:37
Pracuje w Produkcji po przepracowaniu kilku lat przez firmę pośredniczą Domus (nie ma przyjęć do produkcji bezpośrednio pod Hutę tylko początkowo przez firmy pośrednicze)teraz pracuje od kilku lat bezpośrednio pod Hutą jestem bardzo zadowolony praca cięzka ale dobrze płatna, miłe kierownictwo i przełożeni bardzo fajni współpracownicy.
andrew233 2015-12-10 00:13:54
zgadzam się z twojom opiniom też pracuje w hucie i tez początkowo pracowalem przez firmę pośrednicząca Domus w której są słabe zarobki ale jak swoje przerobisz w tej firmie to przyjmują pod Hutę mnie przyjeli po 4 latach pod hutą pracuję 2 lata dobre zarobki praca cięzka ale na spokojnie nik nikogo nie pogania i nad nikim nie stoi przerwa .
jnaskljn 2016-04-04 21:28:29
hej hej! Aktualnie Huta łabędy poszukuje na stanowisko Automatyk - Elektronik. Jeśli masz Wykształcenie średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika) to aplikuj :)
Zostaw swoją opinię o Huta Łabędy S.A - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Łabędy S.A