Opinie o Samuelson & Nordhaus w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Samuelson & Nordhaus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Samuelson & Nordhaus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samuelson & Nordhaus w Gdynia

Magda Nowy wpis

To prawda ze w firmie jest problem z alkoholem?

Dominika Nowy wpis

@Pracownik Takie zabiegi proponuje się alkoholikom. Czemu to obowiązuje w Samuelson & Nordhaus? Czy pracownicy w firmie mają problemy alkoholowe? @Alibaba pisze, że nikt tego nie sprawdza. Proszę powiedzcie co to za wymóg i o co dokładnie z nim chodzi.

Jj Nowy wpis
@Dominika

Tak mają wielkie problemy alkoholowe chleja od poniedziałku do weekendu! Przyjeżdżasz to obszczane materace.a taki pan Edek nawet naszczal na ścianie!leja z 4 piętra przez okno!

Dominika

A o jaką wszywkę chodzi? Samuelson & Nordhaus nakazuje, żeby do swoich ubrań wszywać ich znaczek? Może ktoś to wyjaśnić jak to w końcu wygląda teraz w firmie.

Pracownik Nowy wpis
@Dominika

Musisz zrobić sobie wszywke w tyłek po której nie pijesz%

Alibaba

do "Toboł" złodziejuszki w biurze nigdy nie obiecują ciuchów dla ludzi na DG. Pracuję dla nich prawie dwa lata na DG i na dzień dobry dostałem informację , że mam mieć wszystkie ciuchy swoje. Co do wszywek to nikt mi w tyłek nie zaglądał i nie kazał robić wszywki! Jakiś czas temu było dużo ochlejtusów i oni zjeżdżali do pl z dnia nadzień. I bardzo dobrze po co mają pijusów trzymać!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Samuelson & Nordhaus? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zniewieściały Marian

do "toboł" w wielu wątkach poruszonych w Twoim poście jest przeważająca prawda o tej firmie ale trochę przesadziłeś z tą wszywką... ...nie spotkałem się z takimi przypadkami dla nowo rekrutowanych do firmy natomiast spotkałem się z różnego rodzaju "opojami"już wewnątrz firmy którzy właśnie zjeżdżali na zaszycie i wracali tutaj spowrotem... w tej jedynej kwestii nie zgadzam się z Tobą a reszta jak napisłeś pozdrawiam

toboł

firma tragedia mieszkania spartanskie warunki jedna lodowka na 12 ludzi,kierownik od azbestu zupelna porazka sieje ferment aby tylko cos sie dzialo,firma daje 15 e na godzine z czego 310 kradna za mieszkanie 5.50 e dziennie za dojazd do pracy z czego przy 8 h pracy zostanie jakies 1500e a gdzie tu jeszcze zycie?złodziejuszki w biurze obiecuja posciel ciuchy itp na start a tak naprawde daja stare wyprane ciuchy i to albo za małe albo za duze.w zadnym stopniu nie polecam nikomu tez pracy w sn samnord bo to jeden diabeł tylko nazwa sie zmieniła aby prezes miał czysta (usunięte przez administratora) bo niby firma budowlana a zajmuje sie usuwaniem azbestu.....sami alkocholicy pracuja teraz aby dostac sie do firmy to musisz zrobic sobie wszywke w tyłek i pokazac w biurze.....zero jakiej kolwiek organizacji nikt nic nie wie na temat mieszkan np w piatek o 20.30 dowiadujesz sie ze masz spakowac zeczy i jedziesz do pl.....nikomu nie polecam tej firmy

aha

I tak przeciż o wszystkich ofertach pracy najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Może jednak wiecie czy wypłata u nich jest w pełni terminowa? Dbanie żeby było wszystko na czas jest bardzo ważne

ROBBY CAHVO

NIE potrzebujesz pomocy finansowej? Dzień dobry wszystkim, Czy jesteś biznesmenem czy kobieta? jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej. Czy potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Masz niską ocenę kredytową i trudno jest uzyskać kredyt z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem problemu finansowego jest Pieniądze Essentials®. Naprawdę muszę poważnego klienta Ubiegać się o którykolwiek z tych kredytów finansowych, w każdej części świata: a] Pożyczka osobiste. b] pożyczki biznesowe. c] konsolidacji zadłużenia. d] Hard Money Pożyczki. e] Home Mortgage. f] ekspansja kredytowa biznesowe. g] Student Loan. h] Kredyt Auto. Specjalizujemy się przede wszystkim na stopy kapitalizacji biznesowych i finansowych są elastyczne pożyczki działalności procentowych, oprocentowanie szaleje od 1,5% do 3% kredytów. Ilość w zakresie od $ 15,000.00 do $ 20.000.000,00 od 1 do 15 lat w czasie. e-mail: robbycahvo@hotmail.com Wracaj do formularza zgłoszeniowego Z poważaniem ROBBY CAHVO

stany4surowe4belgia4@gmail.com

Dzien dobry, Jestesmy belgijska firma budowlana dzialajaca na rodzimym rynku od 2014 jako generalny wykonawca i podwykonawca prac stanu surowego w szczegolnosci roboty : - betonowe (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - ciesielskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - zbrojarskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - murarskie (wynagrodzenie w akordzie) Z racji na duze zapotrzebowanie na nasze uslugi poszukujemy wiarygodne firmy ze zorganizowanymi ekipami ( działalnosc gospodarcza) do wspolnej realizacji naszych projektow. Wszystkich zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem email: stany4surowe4belgia4@gmail.com lub/i nr fax +322 706 53 99 Wszelkie informacje na priv. Dziekujemy i zapraszamy do wspolpracy.

Olo

Nie kumam frustratów co tu piszą. Ja byłem z nimi w Belgii. Trzeba zapier..lać ale da się zarobić. Poza tym pracowałem z dobrym majstrem i się wiele nauczyłem. Dziś robię na swoim i mile wspominam.

doberman

teraz firma ma się żle ,bo z ZUS-u chcą odzyskać składki z 2007 roku, nie mają kasy i szukają gdzie można coś wydrzeć. Cienko pieją

Żona

3500 - 4000 euro, to lekkie przegięcie, no chyba, że chodzi o jakiegoś brygadziste, albo kogoś jeszcze wyżej. Wszystko zależy od miesiąca, jak jest dobry miesiąc i więcej godzin, to 3300 euro można wyciągnąć. W takich miesiącach jak np maj nie zarobi się dużo, dlatego, że jest sporo wolnego. Ale myślę że mniej jak 2500 euro nie będzie.

Żona

Dziwię się takiej ilości negatywnych komentarzy. Mój mąż od roku pracuje w SN Strukton i nie narzeka. Początkowo przez pól roku był na umowie, od kilku miesięcy jest na działalności. Fakt, że na działalności trochę gorzej się wychodzi, ale i tak nie jest źle patrząc na to co dzieje się w niektórych firmach. Pieniądze są na czas. Podobno nawet znieslawiony Oleksy zgrzecznial :) Nie ma sensu słuchać krytykantów. Od roku firma płaci regularnie. Czasami zdarzają się poślizgi 2 - 3 dni ale to nie jest tragedia Pozdrawiam

finanzamt
@Żona

A Pani pewnie jest zoną ,pana Oleksego twierdząc ze zgrzeczniał...może w domu tak...

mariusz

Witam.Sz Panie z biura w rozmowie tel strasznie czarują - moim zdaniem naciągaczki!!! po przyjechaniu na miejsce co nie którzy doznają szoku... Kwatery istny dramat... najbardziej kręcą tych na samozatrudnieniu...

ujek

witam mam mozliwosc wyjazdu z tej firmy na klinkier do belgi na wlasnej dzialalnosci mam pytania do normalnych ludzi ktorzy tam pracuja i znaja sie na robocie a nie do jelopow ktorzy mysleli ze cos umieja i im niepyklo jak wygladaja budowy tzn ile metrow w waszym systemie srednio miesiecz robi murarz na klinkierze i jak wygladaja zjazdy dla osob na dzialalnosci co le faktory i czy praca dla dobrych jest caly czas?prosze o odpowiedz prawdziwych murarzy ktorzy tam pracuja

ziko

(usunięte przez administratora) .zjechalem z belgi i dotej pory wisza mi za urlop i chorobowe,niemowiac o wyregulowani nadgodzin.

J 23

Powodzenia, do dziś mam nie zapłacony ZUS.

ziko

ok

Z

Proszę o informację, czy wiecie gdzie mieści się teraz nowa siedziba albo ma może ktoś aktualny numer do tej firmy ?

p

Robi ktos na klinkierze