logo Samuelson & Nordhaus

Samuelson & Nordhaus

Gdynia

Opinie o Samuelson & Nordhaus

piter h 2014-12-30 12:59:51
gdzie jestes w irlandii i czym sie zajmujesz?bylem tam 4 lata ale zjechalem w 2008.chcialbym tgam jeszcze pojechac ale nie mam kontaktów pozdrawiam
małgo 2015-01-15 11:04:02
Ja dostałem propozycje wyjazdu do Belgii.Napiszcie coś na ten temat jak tam jest,jak praca,mieszkanie i ludziska.DZIĘKI
benek 2015-01-15 21:02:04
Wyjechalem po poltora miesiąca pracy w Gdansku do Belgii. Fakt, miał być miesiąc, wyszlo poltora. Na razie nie zle jest, trzeba się przyzwyczaić. Byłem kiedyś na wyjeździe z innej firmy, wszędzie podobnie. Kwatera zaplacona, dojazdy zapłacone, na umowie mam 14 euro. Do tej pory co miałem na umowie to miałem. Ale nie slyszalem, żeby narzekali, ze nie ma pieniazkow na czas. Raczej polecali.
orzeł 2015-01-20 19:48:26
Koledzy do mnie dzisiaj dzwonili i oferują umowę na zlecenie? do Belgi czy każdy z was ma taka umowe czy o pracę
Max 2015-01-24 14:21:46
Koledzy napiszcie coś jakie są umowy,środowisko pracy,między ludźmi,czy jest duża rotacja,jakie kwatery? Nie pytam o zarobki tylko czy to jest firma w której można w miare normalnie pracować. Zarobki to prywatne sprawy. Jakie są umowy? Chodzi mi Belgie.
Bauer 2015-01-26 12:17:21
Może być umowa o pracę lub umowa zlecenie. Od obydwu zostają odprowadzone takie same składki zus. Zlecenie proponują na początek, na próbę, ale jest ono tak samo płatne, około 11 EUR na rękę za godzinę, tylko nie zawiera urlopu. Kwatery to normalne domy lub hostele typu pracowniczego. Nie potrącają za te kwatery. Wielu w tej firmie jest po 5-10 lat. Ale pracować trzeba. Z tego, co widziałem, zwłaszcza nowi, którzy się obijali i jeszcze do tego pyskowali, stawiali wymogi i żądania byli zwalniani w pierwszej kolejności. Ale to tacy, co z innych firm też ich wywalali, i miesiąc tu, a miesiąc tam. Tu jest ciężka praca, ale po to się jeździ za granicę. Trzeba pracować, ale zarobki dobre i na czas bo mają tu na firmy oko różne inspekcje i inne.
orawiok 2015-01-29 19:21:03
Robota w akordzie? Nie widziałem jeszcze nigdy na kontrakcie żeby ludzie się obijali i pyskowali. Raczej zjeżdżali jak było źle. Cieniasów też nie spotkałem na kontraktach,ludzi się dobierało w zespoły i ok. W te jakieś kontrole to nie wierzę,śmieszne to jest. Rotacja jest u was spora w firmie? Ostatnio ruszyły nabory? To co to,budów przybyło czy ludzi ubyło?
Office 2015-02-03 09:47:45
Tak, jest 6 nowych projektów, w tym dwa, z których wcześniej inspekcje wyrzuciły nielegalnie pracujących Bułgarów i Portugalczyków. Pozdrawiam, powodzenia
misiu 2015-02-11 06:30:56
ile godzin dziennie pracuje sie na budowach w Belgi.Czy jest czas i mozliwosc zrobienia zakupów?
scyzor 2015-02-11 12:30:54
Mnie też to interesuje. Nikt nie podał na forum. Po ile godź. dziennie? po 10? a sobota? praca w dzien czy i nocki? jest czas żeby na tygodniu podjechać do sklepu? jest to jakoś przyzwoicie rozwiązane?
ggh 2015-02-11 18:25:47
praca 8 godzin czasem jest dłużej wszystko zależy od budowy soboty zadko kiedy pozd
ali 2015-02-12 20:49:11
szukam namiaru kto pracuje w samnord ?
kud 2015-02-14 17:13:51
panowie byłem 2 razy na kontrakcie u samuelsona nie narzekam kasa była co 10 owszem zdarzały sie patafiany co by chcieli postac dniowke odbebnic tam trzeba robic i znac sie na robocie bo za to płacą
takja 2015-02-15 09:48:21
Witam pracuje w Gdańsku jako okres próbny czy się nadaję do Belgi śmiech , tylko kto ma mnie tu oceniać Majster ? co on wie o mnie i moich umiejętnościach znowu śmiech brygadzista czy też prowadzący jak zwał to zwał trzyma tylko ze swoimi ziomalami reszta co go to obchodzi.Rysunków nie dostaniesz do ręki zapomnij dlatego nie wiem w jaki sposób i kto będzie mnie oceniał i na jakiej podstawie ciekawe pozdro.
office 2015-02-16 10:14:42
W przypadku solidnie wykonywanej pracy będziemy szczęśliwi móc postawić sprawdzonego pracownika pod nadzór belgijskiego zleceniodawcy. Mniej proszę się przejmować tym, czy, kto i kiedy na Pana patrzy. W przypadku dalszych uwag, do których trudno mnie się ustosunkować na tym poziomie animowości - zapraszam do kontaktu z project managerem - Michałem.
kran 2015-02-18 20:39:27
Witam wszystkich serdecznie dawno tutaj nie zagladałem a tu proszę ile wpisów.
Napisze krótko i na temat (PRAWDE). Wypłata na czas, kwatera OK jest net.WI-FI, sklepy są blisko jest gdzie do "Turka" skoczyć, stawka 11eu/h czyli minimum w belgii,płacą mobili czyli ok 10 centów/km,8eu na pralnie, atmosfera OK, minus-w pracy jestem 9 godz a płacone za 8 jedna godz na firme. Policz + i - i sami zdecydujcie :) Praca jest
giwi 2015-02-19 13:42:29
Cześć. Naprawdę jest tak ciężko,czy niektórzy tylko straszą? Ktoś pisał że w Polsce ktoś robił 250 godzin? Czy to jest możliwe?
gośc 2015-02-20 21:31:49
Witam.
B. dobrze napisane, pozdrawiam
nowy 2015-02-22 12:55:35
Witam mam propozycje wyjazdu do belgi z tej firmy prosze o jakieś szczegóły kogoś kto tam pracuje .
VADER 2015-03-17 14:58:30
8 GODZIN DLA CIEBIE 1 GODZINA DLA FIRMY CZYLI 9 JEDNA ZA DARMO 183 DNI I DO DOMU BO SIE WPIEPRZYSZ NA BELGIJSKI PODATEK RESZTA DO PRZYJECIA TYLKO MUSISZ MIEC ZAJEBISTA PSYCHIKE ZYCIA NA WALIZACH FIRMA DLA TWARDZIELI
yly50 2015-03-19 19:09:39
kto zna nowe namiary na firme. Podobno przeniosla sie do sopotu.
xxx 2015-03-22 15:53:27
A co powiesz o wypłacie za miesiąc luty?
Chwalisz że tak super, a wcale super nie wyszło...
Teraz pracownicy jeden drugiego niepotrzebnie nakręca.
J 23 2015-04-13 18:39:02
Siema chłopaki.
Jak tam, zadowoleni z wypłaty za marzec, czy znowu w plecy na konto firmy.
NOWY 2015-04-14 08:15:26
CO z tą firmą? Od tygodnia nie mogę się do nich dodzwonić a już miałem wyjeżdżać z nimi.....
J 23 2015-04-14 17:12:24
Na Hutniczej w Gdyni można pocałowac klamki - pusto. Już się nie reklamują na swojej stronie w necie. Nie Ma. Ej Nowy daj na mszę że nie wyjechałeś.
gfu 2015-04-21 05:21:37
szkoda jest po prostu słów do tej firmy
qwe 2015-04-29 18:12:18
Witam
Dostałem ofertę wyjazdu do Belgii.(usunięte przez administratora) Trochę mnie zaniepokoiły ostatnie komentarze, że coś z tą firmą nie tak. Czy może ktoś napisać kilka słów o obecnej sytuacji w firmie? Pieniądze są na czas? Jak warunki mieszkaniowe i ogólnie klimat w pracy. Z góry dzięki za odpowiedx
NOWY 2015-04-30 00:11:56
Na jakie stanowisko miałeś wyjazd?
qwe 2015-05-02 15:03:05
na majstra
baber 2015-05-07 15:12:50
Nie ma już tej firmy jest w likwidacji dowiedziałem się od prawnika. Budowlanka niestabilna branża.
Paweł 2015-05-07 19:34:48
CZy ktos pracuje jako murarz na klinkierze
Paweł 2015-05-09 05:55:12
Tymon mozesz dac jakis namiar do siebie bo chcialbym sie dowiedziec wiecej na temat tej roboty
zxa 2015-05-09 09:45:20
(usunięte przez administratora). Pytanie do osób teraz pracujących: czy firma pod nową nazwą jest wypłacalna? Czy dostajecie teraz normalnie wynagrodzenie? Proszę o odpowiedź, bo mam opcję na wyjazd, ale nie wiem czy jest stabilnie. Pozdrawiam
J 23 2015-05-10 07:33:44
Ej ludzie, To tylko wóz się zmienił, wożnica pozostał ten sam.
Myślcie trochę.
p 2015-05-11 20:01:40
Robi ktos na klinkierze
Z 2015-05-19 15:17:03
Proszę o informację, czy wiecie gdzie mieści się teraz nowa siedziba albo ma może ktoś aktualny numer do tej firmy ?

ziko 2015-05-31 07:41:36
ok
J 23 2015-06-01 19:54:13
Powodzenia, do dziś mam nie zapłacony ZUS.
ziko 2015-06-09 22:30:56
(usunięte przez administratora) .zjechalem z belgi i dotej pory wisza mi za urlop i chorobowe,niemowiac o wyregulowani nadgodzin.
a gdzie wyplata 2015-06-20 13:37:52
samuelson i nordhaus (usunięte przez administratora) od stycznia czekam na wyplate a mamy czerwiec prawie koniec nie jestem jedyny komu nie zaplacili . nie ma kasy za to co przerobilem a co tu mowic o moich nadgodzinach porazka totalna ta firma to 1 wielka lipa ODAJCIE MOJA WYPLATE !!!
ujek 2015-07-26 13:36:56
witam mam mozliwosc wyjazdu z tej firmy na klinkier do belgi na wlasnej dzialalnosci mam pytania do normalnych ludzi ktorzy tam pracuja i znaja sie na robocie a nie do jelopow ktorzy mysleli ze cos umieja i im niepyklo jak wygladaja budowy tzn ile metrow w waszym systemie srednio miesiecz robi murarz na klinkierze i jak wygladaja zjazdy dla osob na dzialalnosci co le faktory i czy praca dla dobrych jest caly czas?prosze o odpowiedz prawdziwych murarzy ktorzy tam pracuja
mariusz 2015-12-03 16:03:01
Witam.Sz Panie z biura w rozmowie tel strasznie czarują - moim zdaniem naciągaczki!!! po przyjechaniu na miejsce co nie którzy doznają szoku... Kwatery istny dramat... najbardziej kręcą tych na samozatrudnieniu...
Żona 2016-02-09 19:35:52
Dziwię się takiej ilości negatywnych komentarzy. Mój mąż od roku pracuje w SN Strukton i nie narzeka. Początkowo przez pól roku był na umowie, od kilku miesięcy jest na działalności. Fakt, że na działalności trochę gorzej się wychodzi, ale i tak nie jest źle patrząc na to co dzieje się w niektórych firmach. Pieniądze są na czas. Podobno nawet znieslawiony Oleksy zgrzecznial :)
Nie ma sensu słuchać krytykantów. Od roku firma płaci regularnie. Czasami zdarzają się poślizgi 2 - 3 dni ale to nie jest tragedia
Pozdrawiam
finanzamt 2016-02-25 20:51:36
A Pani pewnie jest zoną ,pana Oleksego twierdząc ze zgrzeczniał...może w domu tak...
Żona 2016-04-08 21:27:18
3500 - 4000 euro, to lekkie przegięcie, no chyba, że chodzi o jakiegoś brygadziste, albo kogoś jeszcze wyżej.
Wszystko zależy od miesiąca, jak jest dobry miesiąc i więcej godzin, to 3300 euro można wyciągnąć.
W takich miesiącach jak np maj nie zarobi się dużo, dlatego, że jest sporo wolnego.
Ale myślę że mniej jak 2500 euro nie będzie.
doberman 2016-05-20 23:57:30
teraz firma ma się żle ,bo z ZUS-u chcą odzyskać składki z 2007 roku, nie mają kasy i szukają gdzie można coś wydrzeć. Cienko pieją
Olo 2016-05-24 20:40:14
Nie kumam frustratów co tu piszą. Ja byłem z nimi w Belgii. Trzeba zapier..lać ale da się zarobić. Poza tym pracowałem z dobrym majstrem i się wiele nauczyłem. Dziś robię na swoim i mile wspominam.
stany4surowe4belgia4@gmail.com 2016-09-26 17:51:25
Dzien dobry,

Jestesmy belgijska firma budowlana dzialajaca na rodzimym rynku od 2014
jako generalny wykonawca i podwykonawca prac stanu surowego w
szczegolnosci roboty :

- betonowe (wynagrodzenie w systemie godzinowym)
- ciesielskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym)
- zbrojarskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym)
- murarskie (wynagrodzenie w akordzie)

Z racji na duze zapotrzebowanie na nasze uslugi poszukujemy wiarygodne firmy ze zorganizowanymi ekipami ( działalnosc gospodarcza) do wspolnej realizacji naszych projektow.

Wszystkich zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem email:

stany4surowe4belgia4@gmail.com

lub/i

nr fax +322 706 53 99

Wszelkie informacje na priv.

Dziekujemy i zapraszamy do wspolpracy.
ROBBY CAHVO 2016-09-30 17:08:56
NIE potrzebujesz pomocy finansowej?

Dzień dobry wszystkim,

Czy jesteś biznesmenem czy kobieta? jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej. Czy potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Masz niską ocenę kredytową i trudno jest uzyskać kredyt z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem problemu finansowego jest Pieniądze Essentials®. Naprawdę muszę poważnego klienta

Ubiegać się o którykolwiek z tych kredytów finansowych, w każdej części świata:

a] Pożyczka osobiste.
b] pożyczki biznesowe.
c] konsolidacji zadłużenia.
d] Hard Money Pożyczki.
e] Home Mortgage.
f] ekspansja kredytowa biznesowe.
g] Student Loan.
h] Kredyt Auto.

Specjalizujemy się przede wszystkim na stopy kapitalizacji biznesowych i finansowych są elastyczne pożyczki działalności procentowych, oprocentowanie szaleje od 1,5% do 3% kredytów. Ilość w zakresie od $ 15,000.00 do $ 20.000.000,00 od 1 do 15 lat w czasie. e-mail: robbycahvo@hotmail.com

Wracaj do formularza zgłoszeniowego

Z poważaniem
ROBBY CAHVO
aha 2016-09-30 17:17:50
I tak przeciż o wszystkich ofertach pracy najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Może jednak wiecie czy wypłata u nich jest w pełni terminowa? Dbanie żeby było wszystko na czas jest bardzo ważne
Zostaw swoją opinię o Samuelson & Nordhaus - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samuelson & Nordhaus