TomTom International BV

Łódź

Opinie o TomTom International BV

Tom 2015-04-22 10:28
Tomtom czyli firma krzak. Wystawiają faktury z nie pełnymi danymi w, których brakuje danych do rozliczenia z fiskusem, albo adresu albo nipu, chociaż dane te dostają przy zamówieniu. Skontaktować się centralą w Holandii bezpośrednio nie da. Maila takiego na stronie nie ma. Dużo osób z całego świata ma ten sam problem, a firma Tomtom ma to wszystko gdzieś. Musisz sobie wpisać chyba sam te dane. Operator w Polsce mówi, że nie ma możliwości wystawienia korekty do faktury z Holandii, sic! Większej bzdury nie słyszałem, cóż nie wiedza skarbowa.
Margaret 2016-01-18 20:50
Piszesz to z perspektywy pracownika? To portal oceny pracodawców. A gdybyś rozumiał budowę tej korporacji wiedziałbyś, że polski TomTom nie może zmieniać faktur holenderskiego.
Sam 2016-05-13 21:59
Zarobki przeciętne, atmosfera na początku ok, ale po pewnym czasie psuje się i na nikogo nie można liczyć. Na dłużą współpracę nie polecam, na start ujdzie.
maja 2016-07-05 11:34
A czy cos możesz więcej napisać? Jakie zarobki (mniej wiecej), jak ze szkoleniami jaka umowa?
dron 2016-07-27 14:55
Wpisz w Google: tomtom, potem na ich stronie zakładkę: sklep, potem zakładkę: motocykle a następnie zamów: Tom Tom Rider 40 za cenę jak oni podają: 1 449 zł. Po zakończeniu procedury zamawianie, wejdź na swoje konto a tam kliknij zakładkę: zamówienia i zobaczysz jak z ceny oferowanej: 1 449 zł będziesz miał w swoim zamówieniu cenę do zapłaty: 1 449 Euro. To nie żart taki numer z TomTom miały dwie osoby, które znam. Życzę zatem udanych zakupów w Firmie Tom Tom.
Życzliwy.
Lodz 2016-10-28 11:12
Zarobki uzależnione od stanowiska, na produkcji najniżej. Atmosfera ok, praca zmianowa, umowa o prace, szkolenia, treningi itp wszystko jest
Tom 2017-02-04 20:45
Na sam start tuż po studiach firma ok, ale na pewno nie na dłużej. Jest socjal (multisport, medicover), ale to akurat w tej branży standart, zarobki przeciętne, szkoleń niewiele, nudne projekty. Atmosfera zależna od zespołu, w jednym ok w innym nerwowo. Odczuwalny wyścig szczurów. W dłuższej perspektywie nie polecam.
Kartograf 2017-07-28 18:10
Właśnie kończę ponad 4letnią współpracę z tą firmą, jeśli nie znasz płynnie języka angielskiego nie masz co tu szukać. Zarobki niskie, w niektórych marketach na kasie są wyższe. Brak jakiejkolwiek motywacji ze strony pracodawcy. Są benefity - jak wszędzie. Jeśli ktoś chce stabilnej pracy i nie ma wysokich wymagań finansowych to na początek jest ok. Ogólnie NUDA.
Zostaw swoją opinię o TomTom International BV - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TomTom International BV