TomTom International BV

Łódź

Opinie o TomTom International BV

Tom 2015-04-22 10:28:14
Tomtom czyli firma krzak. Wystawiają faktury z nie pełnymi danymi w, których brakuje danych do rozliczenia z fiskusem, albo adresu albo nipu, chociaż dane te dostają przy zamówieniu. Skontaktować się centralą w Holandii bezpośrednio nie da. Maila takiego na stronie nie ma. Dużo osób z całego świata ma ten sam problem, a firma Tomtom ma to wszystko gdzieś. Musisz sobie wpisać chyba sam te dane. Operator w Polsce mówi, że nie ma możliwości wystawienia korekty do faktury z Holandii, sic! Większej bzdury nie słyszałem, cóż nie wiedza skarbowa.
Margaret 2016-01-18 20:50:55
Piszesz to z perspektywy pracownika? To portal oceny pracodawców. A gdybyś rozumiał budowę tej korporacji wiedziałbyś, że polski TomTom nie może zmieniać faktur holenderskiego.
Sam 2016-05-13 21:59:49
Zarobki przeciętne, atmosfera na początku ok, ale po pewnym czasie psuje się i na nikogo nie można liczyć. Na dłużą współpracę nie polecam, na start ujdzie.
maja 2016-07-05 11:34:14
A czy cos możesz więcej napisać? Jakie zarobki (mniej wiecej), jak ze szkoleniami jaka umowa?
dron 2016-07-27 14:55:16
Wpisz w Google: tomtom, potem na ich stronie zakładkę: sklep, potem zakładkę: motocykle a następnie zamów: Tom Tom Rider 40 za cenę jak oni podają: 1 449 zł. Po zakończeniu procedury zamawianie, wejdź na swoje konto a tam kliknij zakładkę: zamówienia i zobaczysz jak z ceny oferowanej: 1 449 zł będziesz miał w swoim zamówieniu cenę do zapłaty: 1 449 Euro. To nie żart taki numer z TomTom miały dwie osoby, które znam. Życzę zatem udanych zakupów w Firmie Tom Tom.
Życzliwy.
Lodz 2016-10-28 11:12:14
Zarobki uzależnione od stanowiska, na produkcji najniżej. Atmosfera ok, praca zmianowa, umowa o prace, szkolenia, treningi itp wszystko jest
Zostaw swoją opinię o TomTom International BV - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TomTom International BV