Opinie o TomTom International BV w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TomTom International BV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TomTom International BV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TomTom International BV w Łódź

G Nowy wpis

Nic się nie nauczycie, za to dowiecie się od "kegów", że bez odkurzacza za 7 tysięcy nie odkurzycie mieszkania, a do picia to tylko whisky polecana przez alkoholika z YT.

Fajna firma, ale stwierdzili że jednak Hindusi klikają taniej i zwolnili 200 osób.

:-)
@Marcin

Kiedyś ta firma głównie zatrudniała, a teraz takie zwolnienia... Jak to wpływa na atmosferę w pracy? Jakich stanowisk dotyczyły zwolnienia? I czy firma ogólnie schodzi na psy?

P Nowy wpis
@:-)

Morale na zerowym poziomie, zespoły są zdemotywowane. Zatrudniają głównie samych managerów. Robi się duża biurokracja i traktowanie pracowników jak pionki i liczby - liczą się tylko ci, którzy bezpośrednio przynoszą największy zysk firmie

X Nowy wpis

Może ktoś podać maila do HR? Na tel. brak odpowiedzi...

GIS ENGINEER

Jestem zainteresowany pracą na stanowiskiu GIS ENGINEER. jAKIE SĄ OBECNIE ZAROBKI?

Manager Nowy wpis
@GIS ENGINEER

Ok 40000 tys, kawa w opór i opierdalasz się cały czas.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TomTom International BV? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
J

Ogólnie pozytywnie. Fajna atmosfera, ale pewnie zależy od teamu. Generalnie byłoby dobrze gdyby nie zwolnienia grupowe.. od kilku lat co roku podobne historie.

Jaki jest wkład kierownictwa TomTom International BV w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

aaa

Jaka przyjazna atmosfera jak są zwolnienia grupowe. Ludzie lodu..

nik
@aaa

dokładnie, zwalniają ok 200 osób mimo ze jeszcze niedawno zapewniali że sytuacja firmy jest dobra i nie ma się czym martwić...

:-)

Pracowałem w tej firmie wiele lat temu i mogę powiedzieć, że wtedy dobre zarobki mieli tylko programiści, ale ogólnie firmę oceniam w miarę dobrze - szczególnie ludzi. Mam natomiast pytanie jak kształtują się obecnie zarobki na stanowiskach gisowych typu GIS Engineer albo Senior GIS Engineer?

...
@:-)

6 k

m....

Firma profesjonalna, można się wiele nauczyć, podróżować do Amsterdamu. Gdy się zwalniałem, dali nawet premie za wyniki w zeszłym roku. ( zwalniałem się tylko dla lepszej kasy z innego kraju) kiedyś tam wrócę :)

Jakie godziny pracy obowiązują w TomTom International BV?

Pracownik :)

Zależnie od działu, w większości przypadków i tak obowiązuje elastyczny czas pracy.

Mam pytanie jak wygląda rozmowa na stanowisko Drive Tester Intern czy jest w języku Polskim czy Angielskim oraz jakie są place na tym stanowisku. Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi

@Gość

I jak, dostałeś/as się?:)

Xxy

Nie jest źle :) w pandemii bez zmiany wynagrodzenia, bez zwolnień, przesiadka na pracę z domu - cała firma.

Przemek
@Xxy

do tego rzucili parę zł żeby człowiek mógł sobie stanowisko przygotować i zapłacić za rachunki, które wzrosły ze względu na siedzenie w domu

Bożena
@Przemek

Tzn pracowaliście zdalnie w pandemii? To fajnie chyba. I jeszcze kasa dodatkowa wpadła.

Maria

A czy w firmie są jakieś delegacje? Jeśli tak to czy długie?

@Maria

Teraz tak średnio, normalnie są

Przemek
@Maria

Aktualnie średnio z wyjazdami ze względu na pandemię. Przed pandemią natomiast - to zależy od Twojej pracy. Jeśli Twój zespół jest międzynarodowy to może się zdarzyć, że będą spotkania, wyjazdy.

BezNick

Widać na Linkedin pojawiło się sporo stanowisk inż/managerskich w TomTom w Łodzi. Czy ktoś wie czy się rozbudowują czy to rotacja ?

Elo
@BezNick

Wynika to z rozbudowy firmy.

Czy zdarzają się nadgodziny w TomTom International BV?

Pracownik :)

W moim dziale się zdarzają, płatne zgodnie z kodeksem pracy :)

pytajnik

Hej, mógłby ktoś opisać jak wygląda rozmową kwalifikacyjną w tomtomie?

@pytajnik

Do jakiego działu?

zxcvs
@Pracownik :)

tak ogólnie pytam????

Cześć, mam pytanie odnośnie języka angielskiego. Jak to jest tej firmie, głównym językiem komunikacji jest angielski czy jest on raczej używany przy kluczowych zagadnieniach na konkretnym stanowisku. Znalazłem ciekawą ofertę pracy ale nie jestem pewien czy moja znajomość angielskiego jest wystarczająca

Pracownik :)

Nie wiem jak w innych działach, u mnie jest komunikacja po polsku, na zewnątrz angielski. Jakie stanowisko?

@Pracownik :)

quality specialist

Pracownik :)

To nie jestem w stanie Ci pomóc, zupełnie inny departament

Czy pracownicy w TomTom International BV dogadują się między sobą?

Tak

Czy pracodawca TomTom International BV organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Taki tam

Na najniższych stopniach - nie.

Madzia

A obniżyli wam pensje przez wirusa ?

Miketest
@Madzia

Nie

Czy TomTom International BV narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TomTom International BV - Łódź

• Jak się pracuje w TomTom International BV?

Zobacz opinie na temat firmy TomTom International BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TomTom International BV?

TomTom International BV